جدیدترین پوسترهای عاشورایی

پوسترهای عاشورایی

عاشورای حسینی، واقعه‌ای تلخ در اسلام است که هیچکدام از ما مسلمانان فراموشش نخواهیم کرد. هر مسلمان در جریان واقعه عاشوراست و هر ساله برای این مصیبت عزاداری می‌کند. یکی از شیوه‌های مدرن عزاداری طراحی انواع پوستر عاشورا است. هنرمندان و طراحان گرافیکی حسینی که عشق به امام حسین علیه‌السلام در وجودشان غلیان می‌کند، اقدام به طراحی پوسترهای مختلفی با مضمون عاشورا می‌کنند که اوج مصیبت را می‌توانید در این پوسترها مشاهده کنید.
طراحی پوستر عاشورا
برای اینکه طراحی بتواند پوستر عاشورا را به بهترین شکل طراحی کند، باید اول از همه عاشق حسین علیه‌السلام باشد. فقط کسانی که عاشق واقعی هستند مصیبت عاشورا را به خوبی درک می‌کنند و سعی می‌کنند نهایت درد و ناراحتی را در پوسترهایشان به نمایش بگذارند. در واقع پوستری با مضمون عاشورا به عنوان یک پوستر خوب شناخته می‌شود که بتواند اشک را در چشمان عاشقان حسین علیه‌السلام جاری کند.

طراحان پوستر عاشورایی باید درد و ناراحتی مسلمانان را با به کار بردن المان‌های مختلف در طراحی‌شان به نمایش بگذارند و نشان دهند که چه درد و غم بزرگی در واقعه عاشورا نهفته است. آنها باید تمام ذوق هنری-شان را به کار ببرند تا بتوانند طرحی بی عیب و نقص از خود باقی بگذارند.
پالت رنگ، مجموعه پوستر عاشورا
در وب سایت پالت رنگ طرح‌های مختلفی از انواع پوسترها با مضمون عاشورا به اشتراک گذاشته شده است. این طرح‌ها از طراحان خوش ذوق و با سلیقه ایرانی است که همواره در تلاش هستند تا با طراحی‌های مختلف خود، صنعت طراحی ایران را همیشه به عنوان یکی از بهترین صنعت‌های طراحی در دنیا معرفی کنند.

در تک تک طرح‌های موجود در این بخش از سایت می‌توانید مشاهده کنید که چه خلاقیتی به کار گرفته شده و چه عشقی به امام حسین علیه‌السلام در وجود طراحان نهفته است. در تک تک المان‌های طرح‌های طراحان می‌توانید عشق به امام حسین را مشاهده کنید و از دیدن شان حال دلتان را خوب کنید.