جدیدترین پوستر تایپوگرافی

[kkstarratings force]
پوستر تایپوگرافی
هادی مهری

مصطفی

پوستر تایپوگرافی
محسن ضرابی

آل یاسین

پوستر تایپوگرافی
seyed-mojtaba-tabasi

هو

پوستر تایپوگرافی
حسین یساری

حجه الله

پوستر تایپوگرافی
عرفان جمشیدی

فوران

تایپوگرافی فلسطین اثر سجاد علی پورحیدری
پوستر تایپوگرافی
سجاد علی پورحیدری

فلسطین

پوستر تایپوگرافی
سجاد علی پورحیدری

مشهد الرضا

پوستر چراغ هدایت اثر سجاد علی پورحیدری
پوستر تایپوگرافی
سجاد علی پورحیدری

چراغ هدایت

پوستر تایپوگرافی
عرفان جمشیدی

مرگ

پوستر تایپوگرافی
جمال الدین رمضانی

الحفیظ

پوستر تایپوگرافی
hamedkasaeinasab

فاطمیه

تایپوگرافی هنری گرافیکی است که حروف بدنه اصلی آن را شکل می دهد و از فونت های موجود با تغیراتی که در آنها برای کشف ویژگی های بصری حروف انجام می شود ، استفاده می کند.. تایپوگرافی شیوه ای از طراحی است که طراحان گرافیک بسیاری به استفاده از آن برای طراحی طرح‌های خلاقانه می‌پردازند. پوستر تایپوگرافی در شاخه های مختلف هنری مثل طراحی لوگو٬ جلد کتاب٬ طراحی پوستر و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه به جای اینکه از فونت های ساده که خلاقیت چندانی در آنها به کار نرفته استفاده شود، از تایپوگرافی استفاده می‌شود تا به این شیوه پوستر جذاب‌تر شده و مخاطبان بیشتری جذب محتوای آن شوند.

طراحی پوستر تایپوگرافی

طراحی پوستر تایپوگرافی نسبت به طراحی سایر طرح‌های ساده و معمولی مسئله‌ای دشوارتر است چرا که نیاز به دقت و ریزبینی خاصی دارد. شناخت أنواع خط و قواعد آن، ایجاد شکستگی در قسمتی از متن و مسائلی این چنینی طراح را وادار می‌کند تا مدت‌ها وقت گذاشته و طرح مورد نظر را از لحاظ بصری به اوج زیبایی برساند.

در وب سایت پالت رنگ می‌توانید نمونه‌های بسیاری از طرح‌های پوستر تایپوگرافی که توسط هنرمندان خلاق ایرانی طراحی شده‌اند را مشاهده کنید. این طرح‌ها در اوج ظرافت و زیبایی، هر کدام دارای معنی و مفهوم خاصی هستند که طراحان سعی کرده‌اند این معنی و مفهوم را با هنر آمیخته و در معرض دید مخاطبین قرار دهند.

پالت رنگ موزه آنلاین پوستر تایپوگرافی

در وب سایت پالت رنگ می‌توانید انواع طرح‌های پوسترهای تایپوگرافی مختلف با موضوعات متنوع را مشاهده کنید. طراحان این بخش از موزه پالت رنگ سعی کرده‌اند بهترین و زیباترین آثارشان را به نمایش گذاشته و در معرض دید عموم قرار دهند تا لذت تماشای آثاری بی نظیر را به شما هدیه دهند. امیدواریم که از طرح‌ها و نمونه‌های تایپوگرافی های موجود در این بخش لذت برده و نهایت استفاده را ببرید.

اگر شما طراح گرافیکی هستید که به دنبال ایده برای طراحی پوستر تایپوگرافی می‌گردید، می‌توانید از طرح‌های این بخش از سایت الهام گرفته و طرح‌های بی نظیر خود را خلق کنید. با ثبت نام در وب سایت پالت رنگ، شما هم می‌توانید طرح‌های خود را در معرض دید عموم قرار دهید و موزه اختصاصی آثار خود را از پالت رنگ دریافت نمایید.