جدیدترین پوسترهای فیلم های سینمایی

پوسترهای فیلم های سینمایی

وقتی هوس نگاه کردن فیلم یا سریال می‌کنید، اولین کاری که انجام می‌دهید جستجوی فیلم‌ها و سریال‌های مختلف در اینترنت است. اولین چیزی که شما را جذب یک فیلم یا سریال می‌کند، پوستر آن است. در واقع اگر فیلم یا سریالی پوستر جذابی نداشته باشد، نمی‌تواند در جذب مخاطب به خوبی عمل کند. اهمیت طراحی پوستر فیلم به قدری است که می‌تواند حتی روی فروش فیلم تأثیر بگذارد. طراحی پوسترهای مربوط به فیلم‌ها، سریال‌ها یا مستندها فقط از پس هنرمندانی که خلاقیت هنری خاص دارند بر می‌آید. کوچک‌ترین کم کاری طراحان باعث تأثیر منفی روی پوسترها می‌شود و به همین جهت فقط باید از طراحان خوش ذوق برای طراحی‌شان کمک گرفت. در ادامه این مطلب در مورد طراحی پوستر سینمایی به خصوص پوستر فیلم ایرانی صحبت می‌کنیم. همراه ما باشید.
طراحی پوستر سینمایی و فیلم ایرانی
در طراحی پوسترهای سینمایی  همواره ژانر مورد نظر مورد توجه قرار می‌گیرد. مثلاً اگر می‌خواهید برای فیلم ایرانی با ژانر وحشت اقدام به طراحی پوستر کنید، معمولاً می‌توانید از المان‌هایی مثل جنگل، کلبه و … استفاده نمایید. هر چیزی که به موضوع و ژانر رسانه مرتبط شوند را می‌توان در طراحی پوستر سینمایی به کار برد تا جذابیت بصری بیشتری به آن بخشید.

البته توجه کنید که هر کدام از المان‌ها را باید در موقعیتی مناسب به کار برد. این هوش هنری طراح است که تصمیم می‌گیرد کدام المان را در کدام قسمت طرح طراحی کند تا به این واسطه بیشتری تاثیرگذاری را در طرحش داشته باشد.
پالت رنگ موزه آنلاین پوستر سینمایی و فیلم ایرانی
اگر جزو علاقه مندان به پوسترهای سینمایی و (پوستر فیلم سینمایی قدیمی) و  هستید، این بخش از وب سایت پالت رنگ مختص شماست. در این قسمت می‌توانید طرح‌های بی نظیری از پوسترهای سینمایی و فیلم ایرانی را مشاهده کرده و از دیدن شان لذت ببرید. این پوسترها توسط هنرمندانی طراحی شده‌اند که سرشار از خلاقیت بوده و همواره طرح‌ها در طراحی‌هایشان در بهترین موقعیت به کار می‌برند.

اگر جزو طراحان گرافیک هستید، این بخش از وبسایت به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای طراحی خود ایده‌هایی بی نظیر یافته و از آنها الگوبرداری کنید تا خودتان هم طرحی فوق‌العاده به مانند طرح‌های موجود در وب سایت پالت رنگ طراحی کنید.