Online Museum of Iranian Poster Designers

موزه آنلاین طراحان پوستر ایران

موزه آنلاین طراحان پوستر ایران، فعالیت خود را در اواخر فروردین ماه سال 1394 و با هدف انتشار اخبار و فراخوان های جشنواره های داخلی و بین المللی پوستر آغاز کرد. از اسفند ماه سال 1398 تصمیم بر آن شد تا بصورت کاملا تخصصی به معرفی هنرمندان طراحان پوستر ایران بپردازیم.

بعد از 6 سال همراهی با شما عزیزان، در ششمین سالروز تولد پالت رنگ، بزرگترین و سخت‌ترین بروزرسانی این سایت با همکاری تیم پالت رنگ انجام گرفت. در طول یک سال گذشته، با همیاری شما و هنرمندان عزیز، مجموعه‌ای عظیم شامل 1000 پوستر از طراحان برجسته پوستر ایران گردآوری شد و به صورت کاملا اختصاصی و با کیفیت بالا در سایت پالت رنگ تقدیم اهالی هنر گردید. من و سایر دوستانم در تیم پالت رنگ امیدواریم بروزرسانی بزرگ سایت پالت رنگ مورد رضایت شما قرار گرفته باشد. با تشکر وحید حسینخانی

با پالت رنگ در تماس باشید

"

مدیریت سایت پالت رنگ

Vahid hosseinkhani

من، وحید حسینخانی متولد 1367 و فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه یزد هستم. سال 1394 سایت پالت رنگ را به دلیل علاقه شخصی و وجود یک دغدغه مهم و آن هم نبودن یک سایت جامع در این زمینه طراحی و پیاده سازی کردم. امیدوارم سایت پالت رنگ به جایگاه مناسبی در بین مخاطبین خود دست پیدا کرده باشد.