خانه - برچسب پوسترها - پوسترهای جنگ و جهان بدون خشونت

جدیدترین پوسترهای جنگ و جهان بدون خشونت

پوسترهای جنگ و جهان بدون خشونت

خشونت، جنگ، ظلم، آزار و اذیت و آسیب رساندن به هم‌نوع، چیزی که در جامعه امروزی بسیار مشاهده می‌شود! اما چطور می‌توان این همه خشونت را کمتر کرد؟ چطور می‌توان صدای مظلومان را به گوش دیگران رساند؟ یکی از روش‌های فریاد مظلومان استفاده از پوستر جنگ است. طراحان گرافیک با هنر خود اقدام به طراحی پوسترهای جنگی کرده و در این زمینه صدای همه آنهایی می‌شوند که زیر بار ظلم و ستم کمرشان خم شده و روز به روز آسیب بیشتری به خود و خانواده‌شان می‌رسد.

طراحی پوستر جهان بدون خشونت

پوسترهای مربوط به جنگ، ظلم و ستم باید به گونه‌ای طراحی شوند تا اوج احساس مخاطب را برانگیزند. هدف اصلی این پوسترها هم برانگیختن احساسات افراد است تا به ظلم و ستمی که به مظلومان می‌شود را درک کنند و آن را احساس کنند. طراحانی که قصد خلق اثر بی‌نظیری در مورد ظلم و ستم دارند، با به کار بردن المان‌هایی که پر از حس درد و ناراحتی هستند، سعی می‌کنند طرح‌های خود را به بهترین شکل طراحی کرده و در معرض دید عموم قرار دهند.

پوسترهایی نظیر صلح٬ کودکان کار یا ظلم و ستم به زنان هم در دسته همین پوسترها قرار می‌گیرند. به طور کل هر چیزی که در مورد خشونت و ظلم باشد، در دسته پوستر جنگ قرار گرفته و طراحان گرافیکی می‌توانند اقدام به طراحی طرح‌های مختلف‌شان در این زمینه نمایند.

پالت رنگ مجموعه ای بی نظیر از انواع پوستر جهان بدون جنگ خشونت

در وب سایت پالت رنگ می‌توانید پوسترهای مختلفی از جنگ و ترویج صلح را مشاهده کنید. مضمون این پوسترها ظلم، ستم و آزار و اذیت مردمانیست که دیگر صدایی هم برای فریاد زدن دردشان ندارند. طراحان با هنر گرافیکی‌شان سعی می‌کنند صدای مظلومان شوند و دردشان را به دیگران بگویند.

اگر می‌خواهید مجموعه‌ای بی نظیر از انواع پوستر جنگ را مشاهده کنید می‌توانید در همین بخش از وب سایت پالت رنگ، طرح‌های طراحان مختلف را انتخاب کرده و از تماشای آنها لذت ببرید.