نظرات کاربران

شما هم نظراتان را درباره پالت رنگ بنوسید تا در این صفحه منتشر شود.

کم کاری ها و عدم اهمیت دادن انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در حمایت کردن و معرفی کردن طراحان جوان کشور همیشه مسئله‌ای تاسف بار بود اما به لطف آقای وحید حسینخانی و تاسیس پلتفرم پالت رنگ این ضعف جبران شد.
در این اوضاع ناجوانمردانه گرانی کتاب و به خصوص کتب مجموعه آثار هنری و همچنین شیوع ویروس کرونا و دور ماندن از نمایشگاه ها و رویدادهای هنری٬ گالری آنلاین پالت رنگ٬ مثل یک کتابچه داغ و پرقدر دیجیتالی می ماند. برای دیدن و رصد تجارب طراحان گرافیک سال های دور و نزدیک. موفق باشید.
تو دوره ای که تعداد پیج های تولید محتوا از خود مخاطبینشون بیشتر شده٬ پالت رنگ به عنوان یکی از حرفه ای ترین مراجع فعالیت میکنه. بدور از هرگونه حاشیه٬ بدون نفع شخصی و سو استفاده٬ بدون فرق قائل شدن بین دیزاینترها و چند دستگی و بدون اعمال نظر شخصی کارها جمع آوری شده. اتفاق خوبی که در کنار این آرشیو شدن رقم میخوره معرفی و دیده شدن طراحانیه که کمتر شناخته شدن. سایت پالت رنگ متعلق به همه طراحان گرافیکه و خداقوت به این تیم خوب.
اوائل مسیر طراح شدن که بودم٬ مدام از همه می شنیدم که برای خوب طراحی کردن٬ باید خوب ببینیم. وقتی می پرسیدم که خب این کارهای خوب را از کجا می شود دید٬ معمولا پاسخ درستی عایدم نمی شد(مقصود آثار طراحان ایرانی است). در این سال های اخیر اما به لطف پلتفورم های خوبی مثل پالت رنگ و البته چندین وبسایت دیگر٬ پیدا کردن آثار خوب طراحان ایرانی به مراتب راحت تر شده. از پالت رنگ ممنونم برای فراهم کردن این امکان “دیدن” و همچنین دیده شدن.
جمع آوری و راه اندازی سایت تخصصی پوستر برای علاقه مندان اتفاق نیکویی ست٬ پویا بمانید.
سایت پالت رنگ را از خیلی قدیم ها تر٬ آن هنگام که مسابقه پوستر مجازی آب را برای اولین بار در ایران به راه انداخت می شناسم. و من از این بابت خوشحال بودم که چنین سایتی در حال قد کشیدن و رشد و بالندگی است٬ تا آرشیوی از طراحان و بهترین پوسترها را گرد آوری کند. اخیرا نیز مجددا فعالیت خورد را با نگاه تیزبینانه تری٬ آغاز نموده است. موزه آنلاین طراحان پوسترهای ایرانی یکی از آن کاربلدی های پالت رنگ عزیز است. همچنین فراخوان ها و مقالاتی با موضوع پوستر هم میتوان دید و از آن مطلع شد. اگر به دنبال بهترین طراحان پوستر ایرانی با سبک و تکنینک های مختلف هستید٬ سایت پالت رنگُ از اون سایت های درجه یک در این زمینه هاست. مانا باشید و توانا / همیشه ی ایام
محمد وکیلی

محمد وکیلی

تشکر میکنم از تیم خوب پالت رنگ بخاطر فعالیت های ارزشمندشون. واقعا جای خالی چنین سایتی تو فضای فرهنگ و هنر کشورمون خالی بود. برای من این سایت فراتر از یک گالری آنلاین بوده و از روز اول حکم یه مرجع آموزشی رو داشته. و به یقین میگم که تیم پالت رنگ آینده درخشانی خواهد داشت که صد البته شایسته رسیدن به چنین جایگاهی هم هست.
پالت رنگ به جوانان اهمیت بیشتری بدهد. موفق باشید.

یک پاسخ

  1. کم کاری ها و عدم اهمیت دادن انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در حمایت کردن و معرفی کردن طراحان جوان کشور همیشه مسئله‌ای تاسف بار بود اما به لطف آقای وحید حسینخانی و تاسیس پلتفرم پالت رنگ این ضعف جبران شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود کاربران

به موزه آنلاین طراحان پوستر ایران خوش آمدید.

engage

Get the coolest tips and tricks today

This ebook will change everything you ever thought about relationships and attachment. Find the secret to connecting better and faster