رونمایی از پوستر فیلم شهرک

پوستر فیلم سینمایی شهرک

پوستر فیلم سینمایی شهرک به کارگردانی علی حضرتی، کمتر از یک هفته مانده به اکران در سینماها رونمایی شد.

به گزارش گروه فرهنگی سایت پالت رنگ، پوستر فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی در حالی رونمایی می‌شود که این فیلم از 14 تیر اکران خود را در سینماهای کشور آغاز خواهد کرد. طراحی این پوستر را محمد موحدنیا به عهده داشته است.

«شهرک» دومین فیلم سینمایی علی حضرتی در مقام کارگردان است که سال 1400 تولید شد و در چهلمین جشنواره فیلم فجر نیز توانست مورد توجه منتقدان و اهالی رسانه قرار گیرد.

این فیلم داستان نوید فلاحتی، جوان علاقمند به بازیگریست که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله شده را بپذیرد…

ساعد سهیلی، کاظم سیاحی، مهتاب ثروتی، همایون ارشادی، رویا جاوید نیا  شاهرخ فروتنیان، مرتضی ضرابی، ساقی حاجی‌پور در این فیلم حضور دارند.

رونمایی از پوستر فیلم شهرک
رونمایی از پوستر فیلم شهرک 4 Vahid Hosseinkhani (VahidGraphic)

سانسور یقه «ساعد سهیلی» در پوستر فیلم جدیدش!

در پوستر فیلم «شهرک» که بازیگر اصلی آن ساعد سهیلی می باشد، یقه پیراهن این بازیگر توسط عاملان سانسور پوشانده شده است. سانسور و ممیزی در سینما، هر روز چهره جدیدی از خود نشان می دهد، تا جایی که کار به ممیزی لباس بازیگران مرد سینما هم رسیده است.

داستان این فیلم، دربارهٔ جوان علاقمند به بازیگریست که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله شده را بپذیرد.

در حالی که سازندگان فیلم‌ها پیش از این بیشتر نگران سانسور سخت‌گیرانه درباره پوشش و حجاب زنان بودند، در جدیدترین اقدام پیشگیرانه‌ای که مسئولان فرهنگی داشته‌اند، پوستر و بنرهای تبلیغاتی فیلم سینمایی «شهرک» باش سانسوری عجیب مواجه شده است.

رونمایی از پوستر فیلم شهرک
رونمایی از پوستر فیلم شهرک 5 Vahid Hosseinkhani (VahidGraphic)

طراح پوستر: محمد موحدیان

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها