۱۰ سایت برتر برای ساخت پالت رنگ

در این مقاله، به بررسی ۱۰ سایت برتر برای ساخت پالت رنگی می‌پردازیم. این سایت‌ها از جمله بهترین و معتبرترین منابع برای انتخاب رنگ و ساخت پالت رنگی در طراحی وب، طراحی گرافیکی و هنر دیجیتال می‌باشند.

Adobe Colo

Adobe Color

Adobe Color، ابزاری قدرتمند برای ایجاد پالت رنگی با قابلیت تغییر و ویرایش رنگ‌ها است. این ابزار از ترکیب بین تئوری‌های رنگ‌شناسی، روانشناسی رنگ و تجربه‌ی کاربری بهره می‌برد.

 

Paletton

Paletton ابزاری است که به شما این امکان را می‌دهد تا پالت رنگی خود را با توجه به روابط رنگ‌ها، هماهنگ و تعادل‌دار کنید.

Material Palette

Material Palette برای طراحانی که مایل به استفاده از طرح‌های Material Design هستند، ابزاری بسیار کاربردی است. با استفاده از این سایت می‌توانید پالت رنگی خود را برای استفاده در پروژه‌های Material Design ایجاد کنید.

ColourLovers

ColourLovers یک جامعه بزرگ و پویا از طراحان و هنرمندان است که با به اشتراک گذاری پالت‌های رنگی خود به یکدیگر کمک می‌کنند.

Coolors

Coolors یکی از ساده‌ترین و قدرتمندترین سایت‌های ساخت پالت رنگی است. با استفاده از این سایت می‌توانید پالت‌های رنگی مختلفی را با حداقل زمان و تلاش بسازید.

Color Hunt

Color Hunt یکی دیگر از سایت‌های ساخت پالت رنگی است که دارای مجموعه‌ای از پالت‌های رنگی زیبا میباشد که به صورت روزانه بروزرسانی می‌شود. هر پالت رنگی در این سایت شامل چهار رنگ زیبا و هماهنگ است که با استفاده از آنها می‌توانید طرح‌های خلاقانه و زیبایی ایجاد کنید. در این سایت، پالت‌های رنگی بر اساس تعداد محبوبیت و دانلود شدن توسط کاربران دسته‌بندی شده‌اند، بنابراین می‌توانید پالت‌های محبوب و مورد علاقه خود را با سادگی پیدا کنید.

Canva Color Palette Generator

Canva یکی از سایت‌های محبوب برای ساخت طرح‌های گرافیکی و تصاویر است. این سایت همچنین ابزاری برای ساخت پالت رنگی دارد که به شما کمک می‌کند پالتی با ترکیبی از رنگ‌هایی که در تصویر خود دارید، ایجاد کنید.

ColorSpace

ColorSpace یکی از سایت‌های پرکاربرد برای ساخت پالت رنگی با توجه به موضوع یا دسته بندی پروژه است. این سایت ابزارهای بسیاری برای تولید پالت رنگی دارد که به طراحان کمک می‌کند تا پالت مطلوب خود را پیدا کنند.

ColorMind

ColorMind یک سایت ساخت پالت رنگی با استفاده از هوش مصنوعی است. با وارد کردن یک رنگ اولیه، این سایت پالت رنگی بسیار زیبا و هماهنگی را به شما معرفی می‌کند.

با استفاده از این ۱۰ سایت برتر، شما می‌توانید پالت رنگی مطلوب خود را برای پروژه‌های گوناگونی مانند طراحی وب، طراحی گرافیکی و هنر دیجیتال ایجاد کنید. همچنین توصیه می‌شود قبل از استفاده از هر پالت رنگی، به اطمینان حاصل کردن از مطابقت آن با محتوای پروژه خود، توجه کنید.

مقالات مرتبط

پاسخ‌ها