مسابقه Warming Huts: An Art + Architecture Competition on Ice، برای شرکت در سال 2024 برای شرکت کنندگان از سراسر جهان باز است.
این فراخوان برای همه معماران، دانشجویان معماری، معماران منظر، طراحان داخلی، هنرمندان و طراحان صنعتی که دارای نمونه کار اثبات شده ای از کار طراحی هستند، آزاد است. هدف این مسابقه تشویق و تشویق تشکیل تیم‌های چند رشته‌ای است.
سه تیم به عنوان برندگان مسابقه انتخاب خواهند شد. تیم های برنده به Winnipeg دعوت می شوند تا به تکمیل پروژه های خود و نصب پروژه خود در مسیر رودخانه Nestaweya کمک کنند. سفر فقط در صورتی مجاز خواهد بود که مطابق با دستورات بهداشت عمومی در زمان رویداد باشد. چندین روز فعالیت در اطراف جشن کلبه های جدید با تیم های طراحی و ساخت برنامه ریزی خواهد شد.< /p>
بودجه ایجاد و ساخت هر پروژه 16500 دلار (CAN) است. این بودجه به شکل زیر تقسیم می شود:

حداکثر 3500 دلار برای پاداش طراحان
حداکثر 7500.00 دلار (شامل مالیات) برای خرید مواد و/یا استخدام مشاوران لازم برای اجرای پروژه. این بودجه به طور مشترک توسط The Forks و طراح مدیریت می شود
تا 4000.00 دلار برای هزینه های نیروی کار برای ساخت پروژه
حداکثر 1500.00 دلار برای مدیریت ساخت و ساز انجام شده توسط The Forks

کلبه‌ها یا تاسیسات گرمایشی انتخاب شده در نوامبر 2023 به عموم اعلام خواهند شد.
در سال 2009، Warming Huts: An Art + Architecture Competition روی یخ، طراحی و هنر کلاس جهانی را با زمستان های معروف وینیپگ ادغام کرد. این مسابقه آثاری از سراسر جهان داشته است و توجه نشریات و جوایز معماری بین‌المللی و همچنین تحسین روزنامه‌هایی مانند نیویورک تایمز را به خود جلب کرده است.
Harming Huts یک مسابقه آزاد است که توسط انجمن معماران منیتوبا حمایت می شود. پیشنهادات برای مسابقه به صورت آنلاین از طریق وب سایت رسمی ارسال می شود. پس از ارسال آثار، یک هیئت داوران نابینا طرح‌هایی را انتخاب می‌کنند که به بهترین وجه “طراحی، هنر و هنر را تحت فشار قرار دهند.”
هزینه ورودی وجود ندارد!
ورود رایگان است.

پاسخ‌ها