Tabu Spa  ورودی‌های ششمین مسابقه بین‌المللی طراحی ایده‌های Ideas 4 Wood 2023/2024 را برای دانشجویان و طراحان بدون در نظر گرفتن سن می‌پذیرد.

Ideas 4 Wood با هدف طراحی دکوراسیون هندسی، ارگانیک یا ترکیبی بر اساس روکش‌های چوبی چندلمینار، منبت‌های صنعتی، سطوح سه‌بعدی، سطوح برای مدرن‌ترین کفپوش‌های چوبی یا چوبی طراحی شده است. قوی>.

مجموعاً 15000 یورو به بهترین آثار در همه دسته‌های مسابقه اهدا می‌شود.

شرکت در مسابقه در دسته‌های زیر آزاد است:

  • حرفه ای ها: همه طراحان ایتالیایی و خارجی (مدرک تحصیلی یا دیپلم/مدرک تحصیلی خاصی لازم نیست) بدون در نظر گرفتن سن. تمامی افرادی که در تاریخ ثبت نام در مسابقه در مدارس، موسسات یا آکادمی ها ثبت نام نکرده اند و در زمینه طراحی، طراحی داخلی یا طراحی صنعتی فعالیت می کنند، باید در رده حرفه ای ها در نظر گرفته شوند.
  • دانشجویان: همه دانشجویان ایتالیایی و خارجی دانشگاه‌های طراحی، معماری و مهندسی، دانشکده‌ها و موسسات طراحی و آکادمی‌های هنرهای زیبا.

برای هر دو دسته، شرکت به صورت انفرادی یا گروهی مجاز است. در صورت مشارکت گروهی، تعیین یک رهبر گروه ضروری خواهد بود که تنها مسئول و فرد تماس با پروژه خواهد بود.

مجموع پول جایزه برای نسخه ششم به شرح زیر توزیع می شود:

  • حرفه ای ها: جایزه اول: 5000 یورو
  • دانش آموزان: جایزه اول: 5000 یورو
  • حرفه ای ها: جایزه کارپانلی: جایزه اول: 3000 یورو
  • دانشجویان: جایزه کارپانلی: جایزه اول: 2000 یورو

Ideas 4 Wood مهمترین مسابقه در صنعت چوب است و توسط ADI (انجمن طراحی ایتالیا)، FederlegnoArredo و FSC® Italia پشتیبانی می شود و یک مسابقه بین المللی سالانه است.

>

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها