گالری ملی فنلاند میزبان مسابقه آزاد هنر مولد Combine24 به عنوان بخشی از برنامه گالری ملی فنلاند دیجیتال است.

هدف این مسابقه جستجوی آثار هنری مولد جدیدی است که داده‌های مجموعه‌ای دارای مجوز CC0 گالری ملی فنلاند و فناوری بلاک چین را در خود جای دهد.

مسابقه در دو بخش داوری می شود. از میان آثار ارسالی اولیه، ده اثر برگزیده برای رقابت برای سه جایزه (10000 یورو، 8000 یورو و 5000 یورو) و رقابت انتخاب می‌شوند. بخشی از نمایشگاه مسابقه، در هلسینکی در پاییز 2024 برگزار شد.

از شرکت‌کنندگان خواسته می‌شود که یک اثر هنری مولد جدید ایجاد کنند که به‌طور مبتکرانه از داده‌های مجموعه بدون حق نسخه‌برداری و دارای مجوز CC0 گالری ملی فنلاند در اجرای آن و همچنین فناوری بلاک چین استفاده کند. با هنر مولد، سازمان‌دهندگان به آثاری اشاره می‌کنند که از الگوریتمی استفاده می‌کنند که توسط قوانین و پارامترهای تعریف‌شده توسط هنرمند کنترل می‌شود و تغییرات پویا ایجاد می‌کند.

این مسابقه یک مسابقه عمومی و آزاد بین المللی هنرهای مولد برای همه افراد حقیقی یا گروه های کاری متشکل از افراد حقیقی است.

شرکت برای هنرمندان و گروه‌های هنرمند آزاد است. هنرمندان یا گروه‌های هنری حداکثر با سه اثر ارسالی می‌توانند شرکت کنند. از بین این آثار ارسالی، حداکثر یک مورد را می توان برای فهرست نهایی انتخاب کرد.

گالری ملی فنلاند بزرگترین موزه هنر فنلاند است.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها