به عنوان میزبان پروژه Ghost 2024: Microcosm – مسابقه طراحی، انجمن Mikser از همه طراحان جوان دعوت می کند تا با بهترین آثار خود شرکت کنند.

پروژه روح یک پلت فرم بین المللی برای استعدادها در زمینه طراحی محصول است.

طراحان منتخب این شانس را خواهند داشت که طرح‌های خود را در جشنواره Mikser در بلگراد، صربستان (23 تا 25 مه، 2024) به نمایش بگذارند، در بحث‌ها و کارگاه‌های آموزشی پویا شرکت کنند، با اخلالگران خلاق و نوآوران اجتماعی تثبیت شده ارتباط برقرار کنند، و موارد دیگر.

قدرت بهبودهای کوچک را کاوش کنید

موضوع پروژه Ghost 2024، “جهان کوچک“، طراحان را تشویق می‌کند تا پتانسیل‌های مداخلات در مقیاس کوچک را بررسی کنند.

از گوشه‌های نادیده گرفته شده مناظر شهری گرفته تا پیچیدگی‌های اشیایی که در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنیم، تعداد زیادی پتانسیل استفاده نشده وجود دارد که در انتظار رها شدن از طریق پیشرفت‌های خرد هوشمندانه و شوخ‌آمیز است که ممکن است در مقیاس متوسط ​​اما با پتانسیل ظاهر شوند. تا تأثیر قابل توجهی بر پایداری، برابری اجتماعی، سلامت و رفاه، تاب آوری شهری و بسیاری موارد دیگر بگذارد. به عنوان بخشی از نسخه Mikser Festival 2024 که به بررسی قدرت “Micro-tactics” می پردازد، موضوع پروژه Ghost “Microcosm” بازتاب اثر پروانه ای است، جایی که یک حرکت کوچک می تواند زنجیره ای از رویدادها را به حرکت درآورد که منجر به تغییرات قابل توجهی می شود. طراحان با تمرکز بر تاکتیک‌های خرد، چه در عناصر شهر، طراحی محصولات و خدمات، یا مشارکت جامعه، پتانسیل ایجاد یک اثر موج دار با پیامدهای گسترده را دارند، یک انتخاب طراحی کاملاً سنجیده در هر زمان.

پروژه خود را ارسال کنید و به جنبش بپیوندید

این مسابقه برای همه طراحان تا 35 سال (افراد یا گروه) از سراسر جهان آزاد است.

این فرصت را برای نشان دادن استعداد طراحی خود و ارتباط با جامعه خلاق جشنواره Mikser از دست ندهید! پروژه خود را به صورت آنلاین در وب سایت رسمی ارسال کنید.

درباره جشنواره Mikser

جشنواره Mikser بزرگترین جشنواره منطقه‌ای خلاقیت و نوآوری اروپای جنوب شرقی است. The Ghost Project رقابتی شاخص است که به سکوی پرتابی برای مشاغل بین المللی بسیاری از طراحان جوان با استعداد تبدیل شده است.

پروژه Ghost که به عنوان یک نمایشگاه محلی کوچک از پروژه‌های اجرا نشده در سال 2006 شروع شد، به یک بررسی منطقه‌ای مهم از استعدادهای طراحی از سراسر جهان تبدیل شد و تبادل بین طراحان با پیشینه‌های فرهنگی مختلف را افزایش داد و بینش منحصربه‌فردی را نسبت به نسل آینده ارائه کرد. طراحانی که آینده ما را شکل خواهند داد.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها