طراحان پوستر ایران

پیشکسوتان پالت رنگ
احمد مسعودی
اکبر شیرافکن
آیدین آغداشلو
بهزاد حاتم
فوزی حسن تهرانی
قباد شیوا
ایرج میرزاعلیخانی
مجید اخوان
منوچهر قاضی زاده
مسعود نجابتی
محمدعلی باطنی
محمدعلی حدت
مرتضی ممیز
مصطفی اوجی
نورالدین زرین کلک
رضا عابدینی
سیروس شقاقی
وحید حقیقی
طراحان پوستر پالت رنگ
احمد عزیزپور
اکبر مولایاری
علی عبدالله زاده
علی باقری
علی خرازی
علی مدیری
علی اورعی
علیرضا پورحنیفه
علیرضا تدین
علی روشنی
امین وطنی
امیر کریمیان
آرش محمدی اسفه
آرمان خرمک
حسین (اشکان) قازانچایی
بابک صفری
نرجس عیدی زاده
بهنام رئیسیان
بهنام رنجبر خدیوی
سیروس سلیمی
داریوش اللهیاری
داوود کلاهدوزان
الناز دادخواه تهرانی
مصطفی مرتضایی
عمران عبدالهی
عرفان جمشیدی
فراز ظریفیان
فرشید امن الهی
فرشید پارسی کیا
فرزاد سعیدی
فاطمه رشیدی
راضیه قیدرلو
حبیب پروین قدس
هادی عسکری فر
حامد تلخ آبی
حامد حکیمی
حامد مغروری
حمید نجاتی
حسن منظوری
داود بیات
حسین عبدی
حسین بادزهره
حسین اسکندری
جمال الدین رمضانی
جواد آتشباری
کارنگ طیاری
کاظم بکائی
خانه طراحان انقلاب اسلامی
کوروش بیگ پور
کوروش کریمی
لیدا توحیدی
محمد ابراهیم مطلبی
مهدی دوائی
مهدی کاظمی
محیا فرمانی
مجید کاشانی
مجید شاه بداغی
مریم خالقی یزدی
مریم نادری
مسعود زمانی
مقداد شیرعلی
مهدی فاتحی
مهدی قربانزاده
مهدی مهدیان
مهدی مجیدی
سید مهدی میراحمدی
مهدی موسوی
مهدی سعیدی
مهران پندار
مهرداد موسوی
میثم همه‌یی
MiladFatehi
مینا نسلیانى
محمد هاشمیان
محمد جواد رستمی احمدوندی
محمد اهوز
محمد هدایت
محمدصادق پوروهاب
محمد شکیبا
محمد تقی پور
محمدرضا فرخ پور
محسن احمدی
محسن خیراندیش
معین جعفری
مجتبی مجلسی
محمد اردلانی
مرتضی رحمتی
مصطفی سلیمی
ناهید قهرمانی
ناصر خادم
نوید بی بی شهربانویی
ندا سهرابی
امید کردی
امید اولادی
اونیش امین الهی
پارسا امامقلی پور
پرویز محلاتی
پوریا احمدیان
پوریا عریانی
رسول کمالی
رضا باباجانی
رضا محبوبی
رضا راعی عمران
روح الله مختاری
صابر شیخ رضایی
سعید رضوانی
سعید شکرنیا
سعید طامهری زاده
سجاد علی پورحیدری
سید احمد باقریان
شاهین علوی
شایان شفابخش
شایان وزیری
شروین حسینی
شکوفه بیاتی
سیامک پورجبار
سیامک توده فلاح
سینا (محمد) افشار
سینا رعیت دوست
سروش حیدری
سوسن سامانی فر
توحید صادقی
وحید حقی تومتری
وحید حسینخانی
وحید یعقوبلو
محسن ضرابی

پالت رنگ این افتخار را دارد تا در خدمت طراحان پوستر و پیشکسوتان کشور در زمینه طراحی پوستر باشد. طراحان پوستر ایرانی می‌توانند با ثبت نام در وب سایت پالت رنگ، مجموعه آثار و پوسترهایی که طراحی کرده‌اند را در این وب سایت به اشتراک بگذارند. پالت رنگ نیز همواره در تلاش است تا مخاطبان بیشتری را به وب سایت دعوت کرده و آثار هنرمندان را در معرض دید آنها قرار دهد. این امر موجب شناخته‌تر شدن هنرمندان می‌شود و آثارشان بیشتر دیده خواهد شد.

 

ایرانیان همیشه از ذوق هنری بسیاری برخوردار هستند. از زمانی که نقاشی‌های ساده بدون هیچ ابزار دیجیتالی ترسیم می‌شد تا به اکنون که نرم افزارهایی مانند فتوشاپ به واسطه تکنولوژی روی کار آمده‌اند، هنرمندان ایرانی همواره نام خود را در ردیف بهترین‌ها در این زمینه هنری ثبت کرده‌اند.

امروزه نقاشی یا همان هنر ترسیم اشکال کمتر به سبک و سیاق قدیمی یعنی با استفاده از قلم و کاغذ صورت می‌پذیرد و بیشتر افراد به استفاده از تکنولوژی و ابزارهایی مانند فتوشاپ روی آورده‌اند. فتوشاپ و نرم افزارهای مشابه کاربرد بسیاری در زمینه طراحی دارند و می‌توان به واسطه آنها طرح‌های زیبا و خاصی را ترسیم کرد. طراحان پوستر ایران امروزه به واسطه این نرم افزارها توانسته‌اند اوج هنر ایرانیان را به رخ کشیده و پوسترهایی بی‌نظیر و خارق‌العاده طراحی کنند.

خلاقیت و استعداد در هنرمندان ایرانی غلیان می‌کند! در این بخش از وب سایت پالت رنگ می‌توانید وارد پروفایل کاربری هر یک از هنرمندان شوید تا با آثار آنها مواجه شده و متوجه ذوق و استعداد درونی آنها در رابطه با هنر طراحی شوید. آثار هر هنرمند حرف‌های ناگفته بسیاری درون خود دارد و معنای بسیاری در آنها نهفته شده است.

طراحان پوستر پالت رنگ

وب سایت پالت رنگ برای طراحان پوستر دو بخش را در نظر گرفته که یکی مربوط به پیشکسوتان در زمینه طراحی و دیگری مربوط به هنرمندان جوان و جدیدی است که می‌خواهند آثارشان را همه ببینند. اگر شما یک بیننده ساده هستید و می‌خواهید فقط از دیدن آثار لذت ببرید، می‌توانید روی نام هر هنرمند در بخش مربوط به خود کلیک کرده و نمونه کارهای وی را مشاهده کنید.

وقتی وارد بخش پیشکسوتان طراحی پوستر در ایران می‌شوید، با دنیایی از پوسترهای زیبا و خلاقانه رو‌به‌رو خواهید شد. در این پوسترها اوج هنر را می‌توانید احساس کرده و از تماشای‌شان لذت ببرید. از پوسترهای فیلم‌ها گرفته تا پوسترهایی با مضمون‌های مختلف، آن‌چنان هنرمندانه توسط پیشکسوتان طراحی شده که دوست دارید ساعت‌ها وقت گذاشته و محو تماشای آثارشان شوید.

بخش طراحان پوستر پالت رنگ یا همان طراحان نو ظهور نیز درهای دنیایی دیگری از هنر و خلاقیت را به روی‌تان می‌گشاید. وقتی وارد پروفایل کاربری هر یک از طراحان می‌شوید، می‌توانید از ذوق و استعداد هنرمندان ایرانی مطلع شوید که چقدر خلاقانه طرحی را به واسطه نرم افزارها پیاده سازی کرده و در آن اوج ظرافت را به کار می‌برند.

در واقع پیشکسوتان و طراحان نوظهور، هر دو با ترکیب المان‌ها و تصاویر مختلف با هم، آثار بی‌نظیری از خود خلق کرده‌اند که پالت رنگ مفتخر است آثار آنها را در قالب موزه آنلاین ایران به نمایش بگذارد.

پالت رنگ، آغاز مسیر پیشرفت طراحان پوستر

شما نیز اگر طراح گرافیک هستید و دوست دارید که نام‌تان در بین طراحان نو‌ظهور پالت رنگ آورده شود، کافیست تا در وب سایت ثبت نام کنید. از آن پس پالت رنگ همراه شماست تا شما را در دنیای طراحی به دیگران معرفی کرده و آثارتان را به آنها نشان دهد. عضویت در پالت رنگ کاملاً رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای‌تان در بر ندارد.

 رسالت و هدف پالت رنگ حمایت از هنرمندان ایرانی است و در این راه هر چه در چنته دارد رو می‌کند تا بتواند حمایت خود را از هنرمندان و طراحان پوستر روز به روز بیشتر و بیشتر کند. اگر شما طراح هستید، از این فرصت بی‌نظیر استفاده کرده و هم اکنون بخشی از مجموعه پالت رنگ شوید تا جدای از معرفی خود و آثارتان، از این موزه آنلاین نیز حمایت کنید.