Posterheroes 2024 – اشتباه کردن

Posterheroes 2024 از جامعه خلاق بین‌المللی دعوت می‌کند تا جامعه کمال‌محور ما را به چالش بکشد و قدرت تحول‌آفرین اشتباه‌کردن را جشن بگیرد.

هر سال، Posterheroes از دانش‌آموزان، طراحان حرفه‌ای و همه کسانی که در زمینه طراحی گرافیک هستند دعوت می‌کند تا پوستری درباره موضوعات مورد علاقه اجتماعی ایجاد کنند.

همه آثار توسط هیئت انتخابی متشکل از مرتبط‌ترین متخصصان طراحی گرافیک و ارتباطات بصری که 40 پوستر برنده را انتخاب می‌کنند، داوری می‌شوند.

Posterheroes یک مسابقه بین المللی در مورد ارتباطات اجتماعی است که پوسترهایی (70×100 سانتی متر) در مورد مسائل اجتماعی و زیست محیطی ارسال می کند.

حتماً خلاصه 2024 را بررسی کنید و همه جزئیات را در مورد موضوع پیدا کنید.

در یک جامعه عملکرد محور معاصر، وسواس با کمال بر هر جنبه ای از زندگی مسلط است و اشتباهاتی مترادف با ضعف و شکست شخصی است. اتلاف وقت قابل تحمل نیست: هر لحظه باید مفید، سازنده و کاربردی باشد.

ما هر روز به عنوان “اجرا” عمل می کنیم و درگیر مدیریت نمایه های آنلاین خود و ساختن هویت های اجتماعی، حرفه ای و رابطه ای خود هستیم. برای اینکه احساس زنده بودن داشته باشیم، به مردمی، چه کوچک و چه بزرگ، متکی هستیم که ما را دنبال می‌کنند و می‌خواهیم بر آنها تأثیر بگذاریم. ما احساس می‌کنیم که مجبوریم اجرا کنیم، و به زور از طریق آنچه به اشتراک می‌گذاریم، لایک می‌کنیم و پست می‌کنیم، نمایشی از خودمان با الهام از استانداردهای هنجاری و مصنوعی ارائه کنیم.

در عین حال، تعقیب قدردانی و قضاوت مثبت دیگران بر اساس کمال اعمال ما، به طور فزاینده ای باعث ایجاد یک اضطراب اجتماعی گسترده می شود. این جستجو برای منحصر به فرد بودن خطر همگن کردن ما را به همراه دارد و مهمتر از همه، ترس از اشتباه را که فلج می کند، عزت نفس را تضعیف می کند و مانع رشد شخصی می شود، دامن می زند.

با این حال، زندگی با اشتباهات و شکست‌ها مشخص می‌شود. خطا فقط یک حادثه در مسیر کمال نیست، بلکه جنبه اساسی هر سفر فردی و جمعی است. اشتباه کردن صرفاً یک دست انداز در جاده برای فراموش کردن یا پنهان شدن نیست، بلکه فرصتی برای فراتر رفتن از محدودیت هایمان است، گاهی اوقات برای تغییر دیدگاه و مسیر، و درک بهتر خود و دنیای اطرافمان.

اشتباهات یکی از ارکانی است که فرآیند یادگیری انسان بر آن بنا شده است. آنها ما را قادر می سازند تا آزمایش کنیم، مسیرهای مختلف را کشف کنیم و مناسب ترین آنها را شناسایی کنیم. شکست به‌عنوان پلی برای نوآوری و پیشرفت، کاتالیزوری برای تغییر، و گشایشی برای ایده‌ها و دیدگاه‌های جدید عمل می‌کند.

این یک عنصر کلیدی برای فرآیندهای خلاق است که به ما امکان می دهد مسیرهای نامطمئن را طی کنیم و راه حل های غیرمنتظره پیدا کنیم. چیزی که ممکن است به عنوان یک شکست ظاهر شود، شاید به سادگی روشی متفاوت برای انجام کارها باشد.

بیایید یاد بگیریم اشتباهات را به عنوان یک ویژگی انسانی بپذیریم و خود را اسیر جذابیت نقص ها کنیم. اشکال، یادداشت بدون کلید، نقص چاپ، لکه روی بوم – خطاها به تجربه ما تفاوت‌ها و عمق می‌بخشند و واقعیت را منحصر به فرد می‌کنند.

Posterheroes توسط Associazione Cultural Plug، Favini S.r.l.، ITC-ILO و Fondazione Time2 تبلیغ می شود.

سازمان دهندگان برای تحقق تقویم مسابقه 2025، 12 پوستر را از بین 40 برنده انتخاب خواهند کرد. برگزارکنندگان پوسترها را بیشتر قضاوت خواهند کرد تا برنده جایزه فاوینی 2500 یورو و برندگان جایزه Time2 را شناسایی کنند. قوی>1500 یورو.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد

آرشیـــــــوی بی‌نظیر از
پوسترهای طراحان بین‌المللی