Posterheroes 2023 – Beautifully Diverse از جامعه خلاق دعوت می کند تا نمایندگی جدیدی از معلولیت را ترویج کنند.
Posterheroes یک مسابقه بین‌المللی درباره ارتباطات اجتماعی است که پوسترهایی با ابعاد 70×100 سانتی‌متر در مورد مسائل اجتماعی و زیست‌محیطی ارسال می‌کند.
شما این شانس را دارید که جوایز نقدی را برنده شوید، در نمایشگاه‌ها و رویدادها شرکت کنید و در انتشارات و پروژه‌های سرمقاله Posterheroes برجسته شوید.
امسال، Posterheroes برای معرفی یک ویژگی جدید هیجان‌زده است: گزینه ارسال تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی (خارج از رقابت) به عنوان ابزاری برای کاوش در ابزارها و تکنیک‌های نوآورانه.
حتماً خلاصه 2023 را بررسی کنید و تمام جزئیات موضوع را دریابید.
در جهانی که نابرابری ها دائما در حال افزایش است، تقویت می شود همکاری و آموزش همبستگی و همدلی برای شناخت ارزش و منزلت هر فرد، صرف نظر از توانایی و ویژگی، بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. از طریق اقدام جمعی، ترویج روایتی از ناتوانی که نه مثبت است و نه منفی، بلکه بیان ساده ای از تنوعی است که مشخصه بشریت است، ضروری است.
وقت آن است که از حالت عادی فراتر رفته و زیبایی تنوع را در آغوش بگیریم.
بیایید جامعه‌ای بسازیم که منحصربه‌فرد بودن هر فرد را جشن می‌گیرد، جایی که همه می‌توانند بخشی فعال از جامعه خود باشند، و منابع و فرصت‌ها در دسترس همه باشد.
بیایید یاد بگیریم که فراتر از باورهایمان در مورد بهره‌وری و اسطوره موفقیت خود نگاه کنیم. بیایید تعامل و وابستگی متقابل را جشن بگیریم.
بیایید مثبت اندیشی بدن را تقویت کنیم و نمایش عدم انطباق فیزیکی/روانی را تشویق کنیم.
بیایید از لفاظی “ما همه یکسانیم” فاصله بگیریم: بیایید برای مدلی از ناتوانی ارزش قائل شویم که تفاوت را در بر می گیرد و مفهوم عادی بودن را به چالش می کشد.
همه معلولیت ها قابل مشاهده نیستند و همه تبعیض ها صریح نیستند. بیایید یاد بگیریم به دیگران احترام بگذاریم، در مورد انگ و تعصبات (خود)آگاهی ایجاد کنیم و تغییر ایجاد کنیم.
بیایید فرهنگ تنوع را بدون ایده‌آل‌سازی یا رمانتیک‌سازی گسترش دهیم. بیایید روایات اصیل جدید، فارغ از کلیشه‌ها و ارجاعات مذهبی را ترویج کنیم. در یک کلام، متحول کننده.
هر سال، Posterheroes از دانشجویان، طراحان حرفه ای و همه کسانی که در زمینه طراحی گرافیک هستند دعوت می کند تا پوستری درباره موضوعات مورد علاقه اجتماعی ایجاد کنند. همه آثار توسط یک هیئت انتخاب متشکل از مرتبط‌ترین متخصصان طراحی گرافیک و ارتباطات بصری که 40 پوستر برنده را انتخاب می‌کنند، داوری می‌شوند.
Posterheroes، که اکنون در دوازدهمین نسخه خود است، توسط Associazione Cultural Plug، Favini S.r.l.، ITC-ILO و Fondazione Time2 تبلیغ می شود.
هزینه ورودی وجود ندارد!
ورود رایگان است.

پاسخ‌ها