به گزارش خبرگزاری سایت پالت رنگ:

موسسه TAM-TAM، با همکاری انجمن دوستان جوانان اسلوونی و تلفن TOM، یک مسابقه بین المللی برای پوستر شهری مسئولیت پذیر اجتماعی با موضوع “پریشانی نوجوانان” اعلام می کند. .

این فراخوان برای همه طراحان گرافیک، اعم از افراد، مشاغل آزاد، دانشجویان یا دانش‌آموزان، آژانس‌ها یا اشخاص حقوقی که مایل به ایجاد یک فضای زندگی مشترک هستند آزاد است. فراخوان درخواست توجه ویژه ای به دانش آموزانی دارد که در رده “خون تازه” رقابت می کنند، جایی که برنده نیز اعلام می شود. همه شرکت کنندگانی که “وضعیت دانشجویی” را در فرم ورود خود نشان می دهند به طور خودکار در این دسته وارد می شوند.

برندگان و فینالیست‌ها در هر دو دسته مسابقه انتخاب می‌شوند و به برندگان (و فینالیست‌های دانش‌آموزی) یک لوح اهدا می‌شود. بهترین پوسترها در سراسر اسلوونی به نمایش گذاشته خواهند شد.

جزئیات مربوط به چالش خلاقانه در وب سایت رسمی موجود است.

چالش های پیش روی جوانان در سال های اخیر به طور فزاینده ای جدی و نگران کننده شده است. با سکوتی فراگیر زیرا داده ها نشان می دهد که 40 درصد از جوانان در مورد مشکلات خود به کسی اعتماد نمی کنند. مشکلاتی که مورد توجه قرار نگرفته می تواند منجر به بدتر شدن تدریجی سلامت روان و روابط بین فردی شود. تمرکز اصلی این چالش خلاقانه، ترویج گفت‌وگو است، که در واقع ممکن است سخت‌ترین و در عین حال اولین قدم بسیار مهم در پرداختن به این مبارزات باشد.

کمپین سراسری «TOM به سفر می‌رود و کودکان را ملاقات می‌کند» از دانش‌آموزان خواست به آن‌ها بگویند که جرأت ندارند یا نمی‌توانند در مورد چه موضوعاتی با والدین یا سایر بزرگسالان صحبت کنند. در میان بیش از 10000 حساب کاربری ناشناس، تنها 5 درصد از دانش آموزان گفتند که مشکلی ندارند یا می توانند مشکلات خود را با والدین خود به اشتراک بگذارند و حل کنند. 95 درصد باقی مانده از حساب های دانش آموزان نشان می دهد که آنها نمی توانند در مورد مشکلات خود به والدین خود اعتماد کنند یا جرات ندارند در مورد آنچه آنها را آزار می دهد با آنها صحبت کنند. احساس تنهایی، شرم و ترس از واکنش‌های منفی شبکه اجتماعی، همسالان و جامعه و همچنین تردید در مورد کارآمدی متخصصان بهداشت روان، مانع از کمک‌جویی جوانان می‌شود.

بزرگ شدن دوران حساس و آسیب‌پذیری است که در طی آن جوانان با انتخاب‌ها، چالش‌ها و تأثیرات زیادی مواجه می‌شوند که اغلب آنها را آسیب‌پذیر، سردرگم، غمگین، عصبانی و حتی گمشده می‌سازد. این بدان معناست که هر کودک و جوانی به فرصتی نیاز دارد تا در مورد ناراحتی خود با آرامش صحبت کند.

در جوایز Plaktivat، هیئت داوران یک پوستر برنده را از بین تمام آثار انتخاب می‌کند که چاپ و در 500 سایت پوستر TAM-TAM در سراسر اسلوونی به نمایش گذاشته می‌شود. در بخش های مسابقه جشنواره تبلیغات اسلوونی – SOF و دوسالانه طراحی اسلوونی – برومن شرکت خواهد کرد. برنده MEGAFON Plaktivat و لوح برنده، فینالیست ها یک لوح نقره دریافت می کنند، و همه نفرات دوم واجد شرایط یک لوح الکترونیکی مشارکت دریافت می کنند که توسط برگزار کننده Plaktivat، TAM- اهدا می شود. موسسه TAM.

در جوایز خون تازه، هیئت داوران پوستر برنده را از میان تمام آثار دانشجویی انتخاب می‌کند، که چاپ و در 20 سایت پوستر TAM-TAM در سراسر اسلوونی به نمایش گذاشته می‌شود. برنده حق ورود رایگان به جشنواره بعدی SOF – جشنواره تبلیغات اسلوونی را خواهد داشت. برنده قرار گرفتن در معرض رسانه ها تضمین می شود. برنده و فینالیست ها لوح Plaktivat “خون تازه” را دریافت می کنند که توسط برگزار کننده، موسسه TAM-TAM اهدا می شود.

Plaktivat یک مسابقه بین المللی مسئولیت پذیر اجتماعی است، فعال کننده آگاهی اجتماعی، دعوت از مردم برای ایجاد پوسترهای شهری و تشویق تغییرات مثبت اجتماعی. این مسابقه که در سال 2015 آغاز شد، اکنون سالی یک بار برگزار می شود و برای طراحان و تیم های طراحی از سراسر جهان آزاد است.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها