انجمن انیمیشن Quickdraw (QAS) آثار ارسالی را برای سال 2024، برای بیستمین جشنواره بین المللی انیمیشن مستقل GIRAF می پذیرد.

سازمان‌دهندگان به دنبال انیمیشن‌های ارسالی، در همه سبک‌ها، ژانرها، طول‌ها و رسانه‌ها هستند تا به مخاطبان خود در کلگری، کانادا ارائه کنند.

فیلم‌های منتخب در جریان GIRAF 20 ارائه می‌شوند و بهترین فیلم کوتاه بین‌المللی و کانادایی جایزه اهدا می‌شود.

جشنواره سالانه پویانمایی غول‌پیکر رشته‌ای (GIRAF) انیمیشن مستقلی را ارائه می‌کند که با استفاده از تکنیک‌های جدید، چشم‌اندازهای منحصربه‌فرد، و موضوع تحریک‌کننده، مرزها را جابجا می‌کند.

فیلم‌های ارسالی می‌توانند انتزاعی یا روایی، طراحی دستی یا رایانه‌ای، فیلم‌های دانشجویی یا افراد حرفه‌ای تثبیت‌شده یا جایی در این بین باشند – به استثنای کارهای تجاری!

قطعاً آگهی‌های تبلیغاتی، تریلرها، قطعات موگراف و غیره وجود دارند که ما آنها را دوست داریم، اما آگهی‌های تبلیغاتی، توضیح‌دهنده‌ها، استینگرهای جشنواره و مواردی از این دست خارج از وظایف انجمن انیمیشن Quickdraw هستند. این جشنواره همچنین مخاطبان بزرگسال را هدف قرار داده است، بنابراین فیلم های کودک مناسب نیستند. موزیک ویدیوها مسلماً کمی منطقه خاکستری هستند. ما اغلب آنها را رزرو نمی کنیم، اما در گذشته استثناهایی قائل شده ایم.

GIRAF یک جشنواره انیمیشن سالانه است که هر نوامبر در سینما گلوب در کلگری، آلبرتا، کانادا برگزار می‌شود.

انجمن انیمیشن Quickdraw (QAS) که در سال 1984 تأسیس شد، به‌عنوان تکیه‌گاهی برای هنرمندان مستقل و جامعه بزرگ‌تر با ابتکارات هنری مترقی و مبتنی بر جامعه عمل می‌کند.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها