Loading Events

« همه Events

مارس 28

Squeeze It 2023 – مسابقه Contemporanea Trieste

مارس 28 - جولای 23

Event Squeeze It 2023 - مسابقه Contemporanea Trieste

L’Officina و Studio Tommaseo، همراه با کمیته Trieste Contemporanea، و با همکاری Artifragili و Creaa.it، چهارمین نسخه مسابقه Squeeze It را اعلام کردند. این مسابقه با سرمایه‌گذاری مشترک Regione Autonoma Friuli Venezia Giulia برگزار می‌شود.

این مسابقه از هنرمندان و متخصصان جوان زیر 30 سال که در کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای عضو CEI متولد شده‌اند، می‌خواهد تا استعداد خود را در تقاطع سه زبان خلاق به کار گیرند: هنرهای تجسمی، فناوری دیجیتال و تئاتر.

دو جایزه جداگانه در رقابت وجود دارد – جایزه آنلاین Squeeze It و جایزه فرانکو جسورون. برنده این جایزه آنلاین همچنین این فرصت را خواهد داشت که در کارگاه آموزشی فینالیست های جایزه فرانکو جسورون شرکت کند.

برنده جایزه فرانکو ژسورون سپس این فرصت را خواهد داشت که با یک هنرمند ویدئویی مشهور بین المللی – که در سال 2023 ولادیمیر نیکولیچ خواهد بود – همکاری کند و همراه با این کارگردان مهمان ویژه، یک اثر ویدئویی حرفه ای را که از اجرای تئاتر برنده سرچشمه می گیرد، بسازد. . این تولید ویدیویی در تریست و دیگر سالن‌های اروپایی نمایش داده می‌شود.

شرکت کنندگان باید یک اجرای تئاتری اصیل و منتشرنشده، بودجه کم و با فرمت کم را تصور کنند که شامل زبان ها و مضامین هنرهای تجسمی معاصر باشد. اجرا باید: مبتنی بر محیط صحنه، اجرا و استعداد دراماتورژی باشد و به پتانسیل هنری فناوری دیجیتال توجه خاصی داشته باشد. اجرای تئاتر باید در فضایی به ابعاد 4 متر در 4 متر در 4 متر قابل اجرا باشد و نباید بیش از 16 دقیقه طول بکشد.

پروژه‌های دانشجویی و پروژه‌های ارسال شده توسط گروه‌های متشکل از افراد سه حوزه تحقیق تشویق می‌شوند. کارگاهی برای فینالیست‌ها با هدف ایجاد لحظات تبادل بین هنرمندان جوان و کارشناسان فعال در سه زمینه شایستگی نیز برگزار خواهد شد.

هیئت داوران بین‌المللی متشکل از نمایندگانی از دنیای تئاتر، هنر معاصر و فناوری دیجیتال در مورد واجد شرایط بودن پروژه‌های ارسالی قضاوت می‌کنند، سپس فهرست‌های کوتاه برای جایزه آنلاین Squeeze It و جایزه فرانکو جسورون را تعیین می‌کنند و در نهایت، در پایان شب پایانی، برنده جایزه فرانکو جسورون.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر از وب سایت رسمی بازدید کنید.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

Details

Start:
مارس 28
End:
جولای 23
Event Category:
Website:
https://www.triestecontemporanea.it/en/bando/squeeze-it-4th-edition_eng/

پاسخ‌ها

پاسخ‌ها

AI Chatbot Avatar