MOUNTAIN SPA 2022

MOUNTAIN SPA 2022_633cd83d678e2.jpeg
December 2, 2022

به گزارش پالت رنگ: MOUNTAIN SPA 2022

Concursos AG360: MOUNTAIN SPA

Concursos AG360: MOUNTAIN SPA: Concursos AG360، شرکت برگزارکننده مسابقات ایده های معماری، با خوشحالی از همه معماران و دانشجویان معماری از سراسر جهان در مسابقه بین المللی معماری “MOUNTAIN SPA” استقبال می کند.

درباره رقابت

AG360، شرکت برگزارکننده مسابقات ایده‌های معماری، خرسند است از همه معماران و دانشجویان معماری از سراسر جهان در مسابقه بین‌المللی معماری “MOUNTAIN SPA” استقبال کند. /strong>.

سایت

Val Lumnezia محلی در Surselva است و حدود 2020 سکنه و ارتفاع 1255 متر دارد. در منطقه ای طبیعی در کنار رشته کوه آلپ درگریسون، سوئیس واقع شده است. دره منطقه ای در شرق سوئیس است که با ایتالیا، اتریش و لیختن اشتاین هم مرز است.

Lumnezia فقط از طریق جاده Via Principal از Ilanz قابل دسترسی است. می توان از زوریخ و چور به آن دسترسی داشت.

منطقه مورد مداخله دارای مساحت تقریبی 6970 متر مربع در کنار جاده اصلی دره، با دشتی نیمه منظم و ارتفاع 1290 متری است. . موقعیت استراتژیک آن نشان دهنده پایان مسیر گردشگری Val Lumnezia با بهترین چشم اندازها و مناظر از دره است.

این منطقه وسیع با طبیعت شگفت‌انگیز، قله‌های کوهستانی، رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و همچنین آرامش و فضاهای بسیار برای تفکر مشخص می‌شود.

MOUNTAIN SPA به عنوان یک گزینه واقعی و متفاوت برای همه کسانی که می خواهند در تعادل با اکوسیستم طبیعی، در محیطی آرام و در میان معماری معاصر باشند، ارائه می شود.

یک اسپای کوهستانی با استخری از آب‌های حرارتی، جکوزی و کافی‌شاپ، به عنوان یک عنصر معماری برای تفکر گردشگران و اسکی‌بازان در منطقه، در میان مناظر برفی ایجاد می‌شود. از آلپ سوئیس.

یک عنصر معماری تفکر به عنوان یک فضای سرپناه موقت، در میان مناظر برفی آلپ سوئیس ایجاد خواهد شد. Spa کوهستانی تجربه یک آب آب گرم در فضای باز، با جکوزی خصوصی و تمامی زیرساخت ها را برای یک روز به طور کلی به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. آرامش اسپا دارای یک کافی شاپ و یک دیدگاه خواهد بود، حضور صرف آن نقطه عطفی در چشم انداز خواهد بود و برای بازدیدکنندگان و گردشگران در منطقه ضروری خواهد بود.

باید به‌عنوان سازه‌ای طراحی شود که بتواند اثرات زمان و نگهداری آسان را تحمل کند. همیشه باید چشم انداز طبیعی را در اولویت قرار دهید.

این مسابقه در نمایشگاهی از بهترین آثار ارائه شده در وب سایت AG360 (www.concursosag360.com) و همچنین نمونه ای در سایت های مختلف معماری مهم در سراسر جهان به پایان می رسد.

شرایط ارسال

تحویل شامل 2 تصویر دیجیتال است: (A و B) در قالب افقی (488mm x 336mm)، ذخیره شده به عنوان JPG.، 8 مگابایت حداکثر در هر تصویر. تکنیک ارائه کاملا رایگان خواهد بود، به صلاحدید طراح. با این حال، توصیه می شود اطلاعات زیر را درج کنید:

تصویر A

مفهوم: طرح‌ها، نمودارها یا گرافیک‌هایی که مفهوم پروژه و عملکرد آن را توضیح می‌دهند.
FLOOR OR FLOORS: نمایش کل پروژه و مکان آن به عنوان یک کل.
SECCTION : بخش عنصر معماری.

IMAGE B

چشم انداز: نمای بیرونی و داخلی طراحی.
ساخت و ساز: توسعه توضیحی سیستم ساخت و ساز.
SSUSTAINABILITY: پیشنهاد پایدار پروژه.

معیارهای ارزیابی

معیارهای ارزیابی پیشنهادات توسط:

ارائه خواهد شد

اصالت در پیشنهاد معماری و عملکرد آن.
معماری زیبایی شناسی در چشم انداز طبیعی.
مشارکت پایدار و امکان سنجی.

Concursos AG360: MOUNTAIN SPA – هزینه ورودی

هزینه ورود در دوره پیش ثبت نام (از 29 اوت تا 04 سپتامبر) 45 دلار آمریکا است.

واجد شرایط بودن

این مسابقه ایده‌ها برای همه معماران فارغ‌التحصیل و دانشجویان معماری در جهان، تا زمانی که اسپانیایی به‌عنوان زبان رسمی باقی بماند، هدف قرار می‌گیرد.

جایزه

1o PRIZE ایالات متحده 4000 دلار
+ نمایشگاه و انتشار در سایت های اصلی معماری در سراسر جهان.
+ جزوه مجازی بهترین پیشنهادات.

3 ذکر افتخار
+ نمایشگاه و انتشار در سایت‌های اصلی معماری در سراسر جهان.
+ جزوه مجازی بهترین پیشنهادات.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...