EMOTIONS ON DISPLAY مسابقه بین المللی طراحی موزه

EMOTIONS ON DISPLAY مسابقه بین المللی طراحی موزه_6364447aa2f8c.png
31 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: EMOTIONS ON DISPLAY مسابقه بین المللی طراحی موزه

مسابقه بین‌المللی طراحی موزه EMOTIONS ON DISPLAY اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

EMOTIONS ON DISPLAY طراحی موزه بین المللی مسابقه: EMOTIONS ON DISPLAY مسابقه بین‌المللی طراحی موزه اخیراً توسط Artuminate Competition با هدف درک تأثیر تنوع عناصر محیطی و طراحی بر احساسات انسانی برگزار شده است.

درباره مسابقه

EMOTIONS ON DISPLAY مسابقه بین المللی طراحی موزه که اخیراً توسط Artuminate Competition با هدف درک اثربخشی برگزار شده است. تغییرات عناصر محیطی و طراحی بر احساسات انسانی.

سازمان دهندگان این بار از علاقه مندان به معماری می خواهند طرح هایی را برای موزه ارسال کنند که به درک تأثیر فضاهای مختلف معماری بر انسان کمک می کند. ذهن.


پیوند مجدد معماری با عواطف و احساسات می تواند کیفیت زندگی را بهبود بخشد.

معماری بر روی آن تأثیر می گذارد. احساسات انسانی و به دنبال آن رفتار. انسان ها با تغییرات فضای معماری متفاوت عمل می کنند، فکر می کنند و احساس می کنند. طراحی فضاهایی بااحساسات مثبتبرای ایجاد یک فضای معماری راحت و انسان گرایانه مهم است.

هدف از این مسابقه کمک به بازدیدکنندگان برای درک تأثیر فضاهای مختلف معماری بر ذهن خود، شناسایی احساسات خود و تغییرات محیطی مورد نیاز آنها برای بهزیستی است. .

شما باید یک موزه طراحی کنید که احساسات را نشان دهد و در نهایت منجر به بهبود ذهن بازدیدکننده شود.

سازمان دهندگان انتظار فضاهایی را دارند که مردم بتوانند آن را تجربه کرده و احساسات خود را شناسایی کنند. فضاها می توانند به عنوان احساسات فردی یا فضاهای کاربردی ایجاد شوند که یک احساس خاص را به تصویر می کشند. توالی احساسات مهم است، بنابراین آنها را به دقت منطقه بندی کنید.

مکان می تواند فرضی یا واقعی باشد، عاقلانه انتخاب کنید.

شرایط ارسال

شرایط طراحی: مفهومی (اولویت)، طرح‌ها ، بخش ها، ارتفاعات، نما، تابلوی ارائه (حداقل 02 حداکثر 05 بدون | اندازه: قالب افقی A1) – JPEG /JPG. قالب

از طرح خود با تمام توضیحات ممکن پشتیبانی کنید، (فرمت های پذیرفته شده: متن، ویدئو، صدا و واضح ترین نقاشی ها ) – خلاصه متن (حداقل 300 کلمه) – Docx./Docs. قالب

معیارهای ارزیابی

توسعه مفهومی
توسعه طراحی
ارائه
اصالت
توضیح

نتایج به صورت آنلاین در 25 فوریه 2023 اعلام خواهد شد.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای همه آزاد است. شما می توانید به صورت انفرادی یا تیمی (حداکثر 3 نفر در یک تیم) شرکت کنید.

جایزه

برنده مسابقه یک مدال سفارشی دریافت می کند. نشان قدردانی، گواهی موفقیت و مصاحبه انحصاری در هر دو فرمت متنی و ویدئویی در صفحه اصلی برگزارکننده.

هزینه ورودی

هزینه ورودی در دوره SRL3 (سطح ثبت استاندارد 3) (1 اکتبر 2022 تا 31 اکتبر 2022) 39 دلار (INT) / 1500 روپیه (IND) است. . پس از پایان این دوره، مقدار هزینه افزایش می‌یابد.

دانشجویان دانشگاه می‌توانند برای تخفیف‌ها با سازمان‌دهنده تماس بگیرند.

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...