Design Educates Awards 2023

Design Educates Awards 2023_637bc53c558ed.png
02 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: Design Educates Awards 2023

Design Educates Awards 2023: Design Educates Awards 2023، مسابقه ای که به بررسی پتانسیل آموزشی معماری و طراحی می پردازد اخیراً توسط بنیاد لاکا اعلام شده است و از همه دعوت می کند تا بهترین ایده ها و پیاده سازی های معماری و طراحی را در سطح جهانی تبلیغ کنند. که آموزش می دهند.

درباره رقابت

بنیاد لاکا برای Design Educates Awards 2023 خود، یک فراخوان چند رشته ای برای ایده هایی که بهترین ایده ها و پیاده سازی های معماری و طراحی را به رسمیت می شناسد، آثاری را می پذیرد. که می تواند آموزش دهد.

Design Educates Awards طرح های دریافت شده را در سطح جهانی به نمایش گذاشته و تبلیغ می کند. خود طرح ممکن است یک لایه آموزنده و آموزنده ارائه دهد که ما را در پیچیدگی روزافزون محیط راهنمایی می کند. می‌تواند فرصت‌ها و چالش‌های خاصی را به نمایش بگذارد، عوامل و تأثیرات اجتماعی-فرهنگی را توضیح دهد، یا حتی سناریوهای جدیدی را برای توسعه آینده ترسیم کند.

هر سال، هیئت محترم داوران ایده‌های برجسته و اجراها را در دسته‌های طراحی معماری، طراحی محصول، طراحی جهانی، و طراحی واکنش‌گرا انتخاب می‌کنند.

>

موضوع جوایز از تحقیقی با عنوان “آموزش ساختمانها” (“بیلند باوتن”) توسط دکتر پیتر کوچیا الهام گرفته شده است.

دسته‌های مسابقه عبارتند از:

طراحی محصول — محصولات در همه مقیاس‌ها و انواع: به عنوان مثال. محصولات صنعتی، کالاهای خانگی، ابزار و همچنین.
طراحی معماری — ساختمان‌ها، محوطه‌سازی‌ها و اشکال کوچکی که تغییری در آنها ایجاد می‌کند. محیط اطراف.
طراحی پاسخگو – یک ساختمان، شی یا محصولی که قادر به واکنش به شرایط در یک محیط معین، تشخیص یک مشکل و یافتن راه حل با تعامل با محیط اطراف و کاربران آن.
طراحی جهانی — طرح هایی که ممکن است در معماری سختگیرانه یا سختگیرانه نباشند. طراحی محصول یا بین رشته‌ای هستند یا دسته‌بندی آنها به دسته‌های دیگر دشوار است.
علاوه بر ارزیابی کلی، به پروژه دانشجویی با بالاترین امتیاز، برچسب طراحان نوظهور اعطا می‌شود. به موازات ارزیابی هیئت داوران، نمایندگان Solarlux برندگان Solarlux Choice را انتخاب خواهند کرد.

مراسم جوایز 2023 در طول کنفرانس معماری در سرسرا 2023 در پردیس سولارلوکس در آلمان (مله، نیدرزاکسن، آلمان) برگزار خواهد شد 22– 23 سپتامبر. برندگان و آثار برنده نیز در نشریه سالانه Design Educates ارائه خواهند شد.

Design Educates Awards 2023 – هزینه ورودی

هزینه اولیه ثبت نام به ازای هر ورودی به شرح زیر است و برای ورودی های زودهنگام، معمولی و دیرهنگام به USD ارائه می شود.

دانش آموز انفرادی: 100 دلار
تیم دانش آموزان: 125 دلار
حرفه ای انفرادی: 250 دلار
شرکت > 10 کارمند: 300 دلار
شرکت 11 تا 100 کارمند: 350 دلار
✤ بیش از 100 کارمند شرکت: 600 دلار.

واجد شرایط بودن

جوایز برای همه آزاد است.

جایزه

برندگان جوایز به یک گروه نخبه متشکل از 116 عضو از 35 کشور تا به امروز می‌پیوندند، از آنها دعوت می‌شود طرح‌های خود را در طی مراسم جوایز در آلمان ارائه دهند و در آموزش طراحی کتاب. برندگان، برندگان جوایز، جوایز افتخاری و نامزدیدر هر بخش مسابقه انتخاب خواهند شد. علاوه بر ارزیابی عمومی، به پروژه دانشجویی با بالاترین امتیاز، نشان طراحان نوظهور اعطا خواهد شد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...