Concursos AG360: MOUNTAIN SPA

Concursos AG360: MOUNTAIN SPA_63740d8d7c706.png
02 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: Concursos AG360: MOUNTAIN SPA

Concursos AG360: MOUNTAIN SPA اکنون برای ورودی ها باز است!

Concursos AG360: MOUNTAIN SPA: Concursos AG360، شرکت سازمان دهنده از مسابقات ایده های معماری، خرسند است از همه معماران و دانشجویان معماری از سراسر جهان در مسابقه بین المللی معماری “MOUNTAIN SPA” استقبال کند.

درباره مسابقه

AG360، شرکت برگزارکننده مسابقات ایده های معماری، است. خوشحالم که به همه معماران و دانشجویان معماری از سراسر جهان در مسابقه بین المللی معماری “MOUNTAIN SPA” خوش آمد می گویم.

سایت

Val Lumnezia محلی در Surselva است و حدود 2020 اینچ دارد. ساکنانو ارتفاع 1255 متر. در منطقه ای طبیعی در کنار رشته کوه آلپ درگریسون، سوئیس واقع شده است. دره منطقه‌ای در شرق سوئیس است که با ایتالیا، اتریش و لیختن اشتاین هم مرز است.

Lumnezia فقط از طریق قابل دسترسی است.از طریق جاده اصلیاز ایلانز. از زوریخ و چور می توان به آن رسید.

منطقه مورد مداخله تقریباً 6970 متر مربع در کنار جاده اصلی دره است. ، با دشتی نیمه منظم و ارتفاع1290 متر. موقعیت استراتژیک آن نشان‌دهنده پایان مسیر گردشگری Val Lumnezia با بهترین چشم‌اندازها و مناظر از دره است.

این منطقه وسیع با طبیعتی جذاب و کوهستانی مشخص می‌شود. قله ها، رودخانه ها، دریاچهها و همچنین آرامش و فضاهای زیادی برای تفکر.

آبگرم MOUNTAIN به عنوان یک گزینه واقعی و متفاوت برای همه کسانی که می خواهند در تعادل با اکوسیستم طبیعی، در یک محیط آرام و در میان معماری معاصر باشند، ارائه شده است.

ASpa کوهستانی. با حوضچه ای از آب های گرما، جکوزی و کافی شاپ، به عنوان یک عنصر معماری تامل برای گردشگران و اسکی بازان در منطقه، در میان مناظر برفی آلپ سوئیس ایجاد می شود. قوی>.

یک عنصر معماری تفکر به عنوان یک فضای سرپناه موقت، در میان مناظر برفی آلپ سوئیس ایجاد خواهد شد. Spa کوهستانی تجربه یک آب آب گرم در فضای باز، با جکوزی خصوصی و تمامی زیرساخت ها را برای یک روز به طور کلی به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. آرامش اسپا دارای یک کافی شاپ و یک دیدگاه خواهد بود، حضور صرف آن نقطه عطفی در چشم انداز خواهد بود و برای بازدیدکنندگان و گردشگران در منطقه ضروری خواهد بود.

باید به‌عنوان سازه‌ای طراحی شود که بتواند تأثیرات زمان و نگهداری آسان را تحمل کند. همیشه باید چشم انداز طبیعی را در اولویت قرار دهید.

این مسابقه در نمایشگاهی از بهترین آثار ارائه شده در وب سایت AG360 (www.concursosag360.com) و همچنین نمونه ای از موضوعات مهم به پایان می رسد. سایت های معماری در سراسر جهان.

شرایط ارسال

تحویل شامل 2 تصویر دیجیتال است: (A و B) در فرمت افقی (488mm x 336mm)، ذخیره شده به صورت JPG.، حداکثر 8 مگابایت در هر تصویر. تکنیک ارائه کاملا رایگان خواهد بود، به صلاحدید طراح. با این حال، توصیه می شود اطلاعات زیر را درج کنید:

IMAGE A

مفهوم: طرح‌ها، نمودارها یا گرافیک‌هایی که مفهوم پروژه و عملکرد آن را توضیح می‌دهند.
طبقه یا طبقه: نمایش داده می‌شود. کل پروژه و مکان آن به عنوان یک کل.
SECCTION: بخش عنصر معماری.

چشم انداز: نمای بیرونی و داخلی طراحی.
ساخت و ساز: توسعه توضیحی سیستم ساخت و ساز.
SSUSTAINABILITY: پیشنهاد پایدار پروژه.

معیارهای ارزیابی

معیارهای ارزیابی پیشنهادات توسط :

Orig غیرواقعیدر طرح پیشنهادی معماری و عملکرد آن.
زیبایی شناسی معماری در منظر طبیعی.
مشارکت پایدار و امکان سنجی.

واجد شرایط بودن

این مسابقه ایده با هدف همه معماران فارغ التحصیل و دانشجویان معماری در جهان، تا زمانی که اسپانیایی به عنوان زبان رسمی حفظ می شود.

جایزه

1o PRIZE ایالات متحده 4000 دلار
+ نمایشگاه و انتشار در سایت های اصلی معماری در سراسر جهان.
+ جزوه مجازی بهترین پیشنهادات.

3 ذکر افتخار
+ نمایشگاه و انتشار در سایت های اصلی معماری در سراسر جهان.
+ جزوه مجازی بهترین پیشنهادات.

هزینه های ورودی

هزینه ورود در طول پیش ثبت نام دوره (از 29 اوت تا 04 سپتامبر) 45 دلار آمریکا است.

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...