BIAH 2022 | نمایشگاه بین المللی طراحی پوستر بولو

BIAH 2022 | نمایشگاه بین المللی طراحی پوستر بولو_633ce50cf2e6d.jpeg
April 15, 2022

به گزارش پالت رنگ: BIAH 2022 | نمایشگاه بین المللی طراحی پوستر بولو

موضوع مسابقه: “علیه خشونت” 

DATES:

باز برای ورودی: 1 نوامبر 2021

مهلت: 15 آوریل 2022 

ارزیابی هیئت داوران: 17 آوریل 2022 – 25 آوریل 2022

اعلام نتایج: 30 آوریل 2021

درباره موضوع

 1. الف) پوسترهایی که ارسال خواهند کرد مربوط به یک یا چند نوع خشونت زیر است،
 • خشونت علیه زنان،
 • خشونت علیه کودکان،
 • خشونت علیه سالمندان،
 • خشونت علیه کارمند،
 • خشونت علیه معلولان،
 • خشونت علیه پناهندگان،
 • خشونت علیه حیوانات،
 • خشونت در رسانه های اجتماعی.
 1. ب) شرکت با پوسترهایی با موضوع خشونت که با شرایط شرکت در زیر مطابقت دارد، انتظار می رود.

هدف مسابقه

تحت موضوع خشونت، گردآوری طرح‌هایی را پوشش می‌دهد که هدف آنها افزایش آگاهی و ایجاد آگاهی در مورد موضوعات ذکر شده در بالا، زیر سقف رویداد بین‌المللی است.

نمایشگاه

نمایشگاه نهایی که توسط دانشگاه Bolu Abant İzzet Baysal برگزار می شود را می توان به صورت آنلاین در biahposter.com مشاهده کرد.

جوایز

۱ لوح کریستال BIAH، گواهی مشارکت و کاتالوگ نسخه ویژه به هنرمندانی که در سه رتبه برتر مسابقه قرار گرفته اند، داده می شود.

شرایط شرکت در مسابقه

  1. شرکت در مسابقه باز و رایگان برای همه است.
  2. هیچ محدودیتی برای ارسال پوستر وجود ندارد.
  3. یک پیام شفاهی (عنوان، شعار و غیره) که از طراحی بصری پشتیبانی می‌کند می‌تواند در پوسترها استفاده شود.
  4. زبان پیام‌ها/شعار فقط به زبان انگلیسی. 
  5. پوسترها باید به صورت 4134 x 5906px، 300dpi، RGB (عمودی) کار و ارسال شوند در قالب JPEG. طرح های نامناسب بدون ارزیابی حذف خواهند شد.
  6. نباید هیچ گونه آرم، نام موسسه یا علامت در طرح ها وجود داشته باشد.
  7. طرح های ارسالی نباید قبلاً در جایی به نمایش گذاشته شده، منتشر شده باشد یا جایزه ای دریافت کرده باشد. درخواست آثاری که قبلا به نمایش گذاشته شده یا در نمایشگاه شرکت کرده اند، قبل از مرحله ارزیابی حذف خواهند شد. اگر این اتفاق پس از شناسایی سه دوره اول رخ دهد، رتبه بندی برای رد شدن از یک ردیف به روز می شود. در این صورت داوطلب موظف به عودت گواهینامه و جایزه می باشد.
 • تعیین این وضعیت با اشتراک گذاری پوسترها با مردم در وب سایت، توقف طرح ها به مدت 5 روز، حذف طرح از لیست ادامه دارد. در صورت وجود اعتراض یا تشخیص نسبت به شباهت و اعلام آن با افزودن طرح بعدی به جای آن. 2 روز مهلت اعتراض برای طرح یا طرح های اضافه شده داده می شود. در صورت عدم اعتراض نتیجه نهایی اعلام می شود. اگر اعتراضاتی برای طرح های اضافه شده مطرح شود، کمیته سازماندهی تصمیم می گیرد که آیا این روند ادامه خواهد داشت یا خیر.
 1. طرح‌های پوستری که در مورد موضوع مشخص‌شده در رویداد ساخته می‌شوند، ارزیابی خواهند شد.
 2. برای طراحی پوستر، اسپانسر، لوگوهای تجاری یا تصاویر بصری نباید استفاده شود. علاوه بر این، نباید حاوی نمادها و تصاویری باشد که سیاسی، مغایر با حقوق بشر یا حاوی تمایلات جنسی هستند.
 3. فقط برنامه‌هایی که از طریق وب‌سایت biahposter.com ساخته می‌شوند در نظر گرفته می‌شوند.
 4. اگر کمیته سازماندهی لازم بداند، ممکن است برنامه نمایشگاه را تغییر دهد یا نمایشگاه را در هر مرحله لغو کند.
 5. سازمان‌دهندگان و کمیته برگزاری می‌توانند هر تصمیمی در مورد مسابقه و سازمان بگیرند، خواه به شرکت‌کنندگان اطلاع دهند یا نه.
 6. همه هنرمندان/طراحانی که در این رویداد شرکت می‌کنند و طرح‌هایشان شایسته نمایش تلقی می‌شود، مفاد این مشخصات را از قبل پذیرفته‌اند.

ارزیابی مسابقه

 1. آثاری که قرار است مورد ارزیابی قرار گیرند، یک مرحله حذف هیئت داوران را طی خواهند کرد. مرحله ارزیابی از طریق سامانه رای گیری آنلاین که برای هیئت داوران تعریف می شود انجام خواهد شد. اطلاعات شرکت کنندگان (از جمله اطلاعات کشور) در پنل رای گیری آنلاین تعریف شده برای هیئت داوران مخفی خواهد شد. نتایج با میانگین نمرات پوسترهایی که اعضای هیئت داوران به آنها رای داده اند در مقیاس 1 تا 5 مشخص می شود. تمامی مراحل در مراحل مقدماتی به طور کامل از طریق اینترنت انجام می شود و امتیازات و نتایج به صورت خودکار محاسبه می شود. توسط سیستم در طول این فرآیند، هیئت داوران می‌توانند درصد آرایی که قبلاً به پوسترها داده شده است را مشاهده کنند، اما به دلایل شفافیت، مشاهده اینکه کدام هیئت داوری به کدام اثر چند امتیاز داده است، محدود خواهد شد.
 1. با تمامی آثار ارسالی شرکت کنندگان در پایان رویداد به گونه ای رفتار می شود که گویی حقوق مالی آنها توسط دانشگاه Bolu Abant İzzet Baysal با کلیه حقوق آنها در قالب یک مجوز ساده تصاحب شده است. . تصاویر بصری دانشگاه Bolu Abant İzzet Baysal از تمامی آثار ارسال شده توسط شرکت کنندگان؛ پوسترها، کاتالوگ ها، بروشورها و غیره، در صفحات وب دانشگاه Bolu Abant İzzet Baysal، برنامه های تلویزیونی، سایت های اینترنتی و رسانه های اجتماعی، رویدادها و فعالیت های آموزشی. به عنوان انواع مواد تبلیغاتی مندرج در مواد مربوطه قانون آثار فکری و هنری شماره 5846؛ حق استفاده از کلیه حقوق چاپی را بدون پرداخت هیچ بهایی، از جمله حق استفاده و نمایش برای نمایش، و همچنین حق انتقال به عموم از طریق پردازش، تکثیر، انتشار، نمایندگی، امضا، انتقال صدا یا تصویر را خواهد داشت. . داوطلب اعلام می کند، می پذیرد و متعهد می شود که به این موضوع اعتراضی نخواهد داشت و قبلاً از حق خود برای اقدام قانونی چشم پوشی کرده است.

اضافی

 1.   کاندیداهای شرکت کننده در مسابقه از لحظه درخواست شرکت در مسابقه از قبل کلیه شرایط مندرج در این مشخصات را پذیرفته اند.

 

 1.   در مواردی که در مشخصات مشخص نشده است یا در صورت تردید، تصمیمات برگزارکنندگان (از طرف موسسه) معتبر است.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...