ADC 102 جوایز سالانه

ADC 102 جوایز سالانه_637e43ed95c07.png
03 Mar 2023

به گزارش پالت رنگ: ADC 102 جوایز سالانه

102 امین دوره جوایز سالانه ADC اکنون برای ثبت نام باز است!

جوایز سالانه 102 ADC: باشگاه کارگردانان هنری خوشحال است که مسابقه 102 امین جوایز سالانه ADC را اعلام کند. که هر ساله بهترین‌ها را در تبلیغات، طراحی، تصویرسازی، عکاسی، بسته‌بندی، حرکت و رسانه‌های دیجیتال با تمرکز بر هنر و نوآوری جشن می‌گیرند.

درباره مسابقه

باشگاه کارگردانان هنری خوشحالم که 102 امین جوایز سالانه ADC خود را اعلام کرد، مسابقه ای که هر ساله بهترین ها را در تبلیغات، طراحی، تصویرسازی، عکاسی، بسته بندی، حرکت و رسانه های دیجیتال، همه با تمرکز بر کاردستی و نوآوری.

جوایز سالانه ADC، بخشی از The One Club for Creativity، قدیمی‌ترین نمایشگاه جوایز صنعت به‌طور مداوم در جهان است. این نمایش نمادین جوایز طراحی و تبلیغات، به بهترین استعداد خلاق و کارهای پیشگامانه در بسیاری از رشته‌های خلاقانه مختلف، از طراحی گرافیک گرفته تا تصویرسازی، از انتشار تا بسته‌بندی، از تبلیغات گرفته تا عکاسی و تمام نکاتی که در این بین هستند، افتخار می‌کند.

ADC 102 Annual Awards فهرست رشته های: تبلیغات، معماری / طراحی داخلی / محیطی، هوش مصنوعی، طراحی برند و ارتباطات، برند سمت / داخلی، تجربی طراحی، طراحی مد، بازی، تصویرسازی، تعاملی، صنایع دستی حرکتی و فیلم، طراحی بسته بندی، عکاسی، طراحی محصول، طراحی نشریه و تایپوگرافی.

همه آثار ارسالی باید چاپ، منتشر شده باشند، برای اولین بار بین ۱ ژانویه ۲۰۲۲ تا ۳ مارس ۲۰۲۳ به صورت آنلاین پخش یا پخش شد. ورودی‌ها باید فقط توسط متخصصان صنعت، از جمله فریلنسرها، ارسال شوند. کار دانشجویی یا تخصصی پذیرفته نمی‌شود.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای هر کسی در سراسر جهان است.

جایزه

شرکت کنندگان برجسته توسط هیئت داوران بسیار محترم انتخاب می شوند و با مکعب های طلایی، نقره ای و برنزی ارزشمند، که در مراسم جشن جوایز سالانه ارائه می شود، تجلیل می شوند. فراتر از این مکعب‌ها، برندگان جوایز سالانه ADC به میراث غنی از برگزیدگان گذشته می‌پیوندند که شامل برخی از تأثیرگذارترین هنرمندان قرن گذشته می‌شود.

هزینه‌های ورودی

هزینه ورود بسیار به دسته ارسالی بستگی دارد و از 100 دلار تک / سری 150 دلار برای فریلنسرها شروع می‌شود و برای شرکت‌هایی با اندازه‌های مختلف افزایش می‌یابد.

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

رسمی وب سایت

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...