_637a00e2f0133.png
11 Dec 2022

مسابقه بین‌المللی فلزکاری جواهرات شهر جدید تایپه 2022 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه بین المللی فلزکاری جواهرات شهر جدید تایپه 2022: مسابقه بین المللی فلزکاری جواهرات شهر جدید تایپه 2022، که توسط اداره آموزش دولت شهر نیو تایپه و شرکت دونگ لانگ جو (DLJ) سازماندهی شده است، اخیراً برای شرکت در دعوت از دانش آموزانی که در مدرسه ثبت نام کرده اند، باز شده است.

درباره مسابقه

مجموعه فلزکاری بین المللی جواهرات شهر جدید تایپه نسخه 2022، سازماندهی شده توسط اداره آموزش دولت جدید شهر تایپه و شرکت دونگ لانگ جو (DLJ) اخیراً برای ورودی‌هایی باز شده است که دانش‌آموزانی را که در مدرسه ثبت‌نام کرده‌اند برای شرکت دعوت می‌کنند.

تایوان یکی از مهم ترین مکان های جهان برای مصرف جواهرات خوب است. قابلیت های طراحی متنوعی دارد اما ادغام تکنیک های فلزکاری جواهرات را ندارد. با توجه به کیفیت و پایداری استعدادهای تایوان و فناوری کافی، تولید کمی و کیفی فلزات جواهر در تایوان در جایگاه پیشرو آسیا و حتی جهان قرار خواهد گرفت و در آینده به کارخانه طراحی و قالب‌گیری فلزات در جهان تبدیل خواهد شد. .

با پیشرفت مستمر و پیشرفت‌های فلزکاری سنتی، می‌توان هنر جواهرات ظریف را به نسل جدید منتقل کرد. در این راستا، اداره آموزش دولت شهر نیو تایپه و Dong Long Ju (DLJ) Co. Ltd. مشترکاً این مسابقه را با تمرکز بر فلزکاری جواهرات برنامه ریزی کرده اند. آنها امیدوارند که شرکت کنندگان از فلزکاری به عنوان پایه ای برای بیان خلاقیت خود و ترکیب صنایع فلزی با فرهنگ محلی استفاده کنند.

موضوع طراحی:“مثل پروانه ای که در حال بال زدن است”.


وقتی گل ها شکوفا شوند، پروانه ها می آیند. تایوان به عنوان “پادشاهی پروانه ها” شناخته می شود و بیش از 400 گونه پروانه را ثبت کرده است. این در درجه اول به دلیل ویژگی های جغرافیایی و توپوگرافی جزیره است. تایوان در خط استوایی سرطان قرار دارد و آب و هوای نیمه گرمسیری در شمال و آب و هوای گرمسیری در جنوب دارد.
هنگامی که آن طرح‌های جواهرات پروانه‌ای روی بدن پوشیده می‌شوند، مانند پروانه‌های رقصانی هستند که به زیبایی در اطراف پرواز می‌کنند. زیبا، ظریف و تاثیرگذار، اجازه دهید با هم زیبایی پروانه ها را کشف کنیم!
برگزارکننده امیدوار است که متقاضیان موضوع “مثل بال زدن پروانه” را به عنوان مفهوم در نظر بگیرند، از ویژگی های سنگ های قیمتی به درستی استفاده کنند و جواهرات منحصر به فردی ایجاد کنند که برای پوشیدن با انسان راحت و زیبا باشد. رویکرد گرا

دو دسته وجود دارد (همه شرکت‌کنندگان در هر دسته باید دانش‌آموزانی باشند که در مدرسه ثبت‌نام کرده‌اند):

دسته نقاشی دستی /طراحی سه بعدی – مهلت ثبت نام:1 آگوست (دوشنبه) ) تا 30 نوامبر (چهارشنبه)، 2022

1. دبیرستان راهنمایی
2. دبیرستان و هنرستان
3. دانشگاه و کالج

دسته صنایع دستی زیبا (فقط برای مدارس در تایوان) – مهلت ثبت نام:1 آگوست (دوشنبه) تا 31 اکتبر (دوشنبه)، 2022

1. دبیرستان و هنرستان
2. دانشگاه و کالج

کمیته داوری متشکل از افراد حرفه‌ای از دانشگاه و صنعت جواهرسازی خواهد بود که توسط برگزارکننده و مجری دعوت شده‌اند.

شرایط ارسال

دسته طراحی دستی /طراحی سه بعدی:

هر شرکت کننده می تواند حداکثر یک پیش نویس ارسال کند و طرح باید بر روی کاغذ اندازه A4 همانطور که سازمان‌دهنده مشخص کرده است، در یک جعبه 10 × 10 سانتی‌متری (شکل 2) و بر روی تخته بریستول مشکی اندازه A4 (210×297 میلی‌متر) نصب شده است. اگر اثر هنری به صورت زنجیره ای یا زینتی باشد، جعبه 10 در 10 سانتی متر محدودیت ندارد.

این اثر باید با انواع سنگ های قیمتی به عنوان عنصر اصلی طراحی طراحی شود و باید با سه نمای یا سه نمای طراحی شود. نقشه های دقیق برای بیان محتوای خلقت. طراحی های دستی یا سه بعدی روی رایانه قابل قبول است.

دسته صنایع دستی زیبا (فقط برای مدارس در تایوان)

این مسابقه به دو دسته تقسیم می شود: “دبیرستان و مدرسه حرفه ای” و “دانشگاه و کالج.” مواد تمرینی بین دو گروه متفاوت خواهد بود.

سازنده ارائه خواهد کرد. صفحات Sterling Silver 925 به طور یکنواخت.

شرکت کنندگان باید فقط از ابزارهایی که برگزارکننده ارائه می کند به عنوان ابزار فلزکاری مورد نیاز مسابقه استفاده کنند.

کار فلزکاری باید بر اساس قرعه کشی ارائه شده توسط برگزارکننده در محل انجام شود و در محدوده زمانی (8 ساعت برای هر دو گروه دبیرستان و مدرسه حرفه ای و دانشگاه و کالج) تکمیل شود.

معیارهای ارزیابی

طراحی دستی /دسته طراحی سه بعدی

معیارهای ارزیابی 30% برای ساختار، 30% برای عملی بودن، و 40 درصد برای خلاقیت .

دسته صنایع دستی زیبا

معیار نمره برای گروه دبیرستان و هنرستان بر اساس «اره، سنگ زنی، آهنگری، جوشکاری، تنظیم سنگ و پرداخت.»

واجد شرایط بودن

همه شرکت کنندگان در هر دسته باید دانش آموزان با ثبت نام مدرسه باشند.

هزینه های ورودی

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...