2023 Warming Huts: An Art + Architecture Competition on Ice

۲۰۲۳ Warming Huts: An Art + Architecture Competition on Ice_633cd82e73441.png
October 4, 2022

به گزارش پالت رنگ: 2023 Warming Huts: An Art + Architecture Competition on Ice

2023 Warming Huts: An Art + Architecture Competition On Ice: Warming Huts: An Art + Architecture Competition on Ice، یک مسابقه هنر و معماری اکنون برای شرکت در سال 2023 با دعوت از همه معماران، دانشجویان معماری باز شده است. ، معماران منظر، طراحان داخلی، هنرمندان و طراحان صنعتی که دارای یک نمونه کار اثبات شده از طراحی برای شرکت هستند.

درباره رقابت

ارسال‌ها اکنون برای 2023 Warming Huts: An Art + Architecture Competition On Ice باز است که از همه معماران، دانشجویان معماری، معماران منظر، طراحان داخلی، هنرمندان و صنعتی دعوت می‌کند. طراحانی که دارای یک نمونه کار ثابت از کار طراحی برای شرکت هستند.


در سال 2009 آغاز شد، Harming Huts: An Art + Architecture Competition on Ice طراحی و هنر کلاس جهانی را با زمستان های معروف وینیپگ ادغام کرده است. این مسابقه آثاری از سراسر جهان داشته است و توجه نشریات و جوایز معماری بین‌المللی و همچنین تحسین روزنامه‌هایی مانند نیویورک تایمز را به خود جلب کرده است.

SITE
کلبه ها یا تاسیسات در امتداد مسیررودخانه نستاویا در فورک در وینیپگ، مانیتوبا (www.theforks.com) قرار گرفته اند. فورکز در مرکز شهر وینیپگ، در محل تلاقی رودخانه قرمز و رودخانه آسینی بوئین واقع شده است. تقاطع این دو رودخانه از نظر تاریخی، این منطقه را به یک مکان محبوب برای بیش از 6000 سال تبدیل کرده است. در زمان های اخیر، این سایت به یک مقصد محبوب برای گردشگران و افراد محلی تبدیل شده است و سالانه بیش از چهار میلیون بازدید کننده دارد.

در زمستان، از رودخانه‌ها به عنوان مسیری جایگزین برای دسترسی به مرکز شهر با پای پیاده، دوچرخه، اسکیت و اسکی استفاده می‌شود. فرصت هایی برای کرلینگ، هاکی و موارد دیگر وجود دارد. مسیر رودخانه نستاویا با نقاط دسترسی بسیار، پیوندی بین جوامع در وینیپگ است. مسیر به طور مرتب تمیز شده و برای هر گونه نگرانی ایمنی نظارت می شود. همچنین برای جلوگیری از پرسه زدن افراد یا آسیب رساندن به کلبه‌ها، در شب امنیت بیشتری وجود خواهد داشت.

آب و هوای وینیپگ در ماه های ژانویه و فوریه می تواند بسیار سرد باشد و دمای آن به زیر – 30 درجه سانتیگراد می رسد. تیم‌ها تشویق می‌شوند تا تأثیرات تشعشعات خورشیدی، سرمای باد، و چشم‌انداز دائماً در حال تغییر رودخانه پوشیده از برف را درگیر کنند. عمق یخ روی رودخانه Assiniboine و Red River در پایان ژانویه می تواند به ضخامت 1 متر برسد.

سه تیم به عنوان برندگان مسابقه انتخاب خواهند شد. تیم های برنده به Winnipeg دعوت می شوند تا به تکمیل پروژه های خود و نصب پروژه خود در مسیر رودخانه Nestaweya کمک کنند. سفر تنها در صورتی مجاز خواهد بود که مطابق با دستورات بهداشت عمومی در زمان رویداد باشد. چندین روز فعالیت پیرامون جشن کلبه های جدید با تیم های طراحی و ساخت برنامه ریزی خواهد شد.

بودجه ایجاد و ساخت هر پروژه 16500 دلار (CAN) است. این بودجه به شکل زیر تقسیم می شود:

حداکثر 3,500 دلار برای پاداش طراحان
تا 7,500 دلار (شامل مالیات) برای خرید مواد و/یا استخدام مشاوران لازم برای اجرای پروژه. این بودجه به طور مشترک توسط The Forks و طراح مدیریت می شود
تا 4000.00 دلار برای هزینه های نیروی کار برای ساخت پروژه
تا 1500.00 دلار برای مدیریت ساخت و ساز انجام شده توسط The Forks

پس از ارسال آثار، یک هیئت داوران نابینا طرح‌هایی را انتخاب می‌کنند که به بهترین وجه «طراحی، صنایع دستی و هنر را تحت فشار قرار دهند». کلبه ها یا تاسیسات گرمایشی انتخاب شده در نوامبر 2022 به عموم اعلام خواهند شد.

شرایط ارسال

صفحه اول (11 اینچ 17 اینچ یا A3): خلاصه پروژه
– A متن 150 کلمه‌ای مفهوم را توصیف می‌کند و تجربه ارائه شده به بازدیدکنندگان را ارائه می‌کند.
– طرح‌بندی تصاویر و طرح‌های انتخابی که پروژه را توصیف می‌کنند.

صفحه دو (11 x 17 اینچ یا A3): تصاویر و طراحی
– چهار نمای اصلی یا ارتفاع کلبه نشان دهنده اندازه و مشخصه مواد است (شرکت کننده در انتخاب مقیاس آزاد است
– چشم اندازی که کلبه را به طور کامل نشان می دهد

ورودی‌ها باید به‌صورت الکترونیکی به‌عنوان فایل‌های PDF با حداکثر 5 مگابایت در هر کدام ارسال شوند. ورودی ها باید به انگلیسی ارسال شوند.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این فراخوان برای همه معماران، دانشجویان معماری، معماران منظر، طراحان داخلی، هنرمندان و طراحان صنعتی که دارای نمونه کارهای طراحی ثابت هستند، آزاد است. هدف این مسابقه تشویق و تشویق تشکیل تیم‌های چند رشته‌ای است.

جایزه

موارد برنده در امتداد مسیر رودخانه نستاویا در The Forks در وینیپگ، مانیتوبا قرار خواهند گرفت.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...