چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه تلی

چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه تلی_636444463e82c.png
24 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه تلی

چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه Telly اکنون برای ثبت نام باز است!

چهل و چهارمین جوایز سالانه Telly: جوایز Telly با جشن گرفتن فرصت خلاقیت برای جسور بودن، متفاوت بودن و متمایز شدن با موضوع “Break Through the Static”، چهل و چهارمین فراخوان را برای شرکت در مسابقه راه اندازی کرد.

درباره مسابقه

چهل و چهارمین Telly Awards ، برتر جایزه تقدیر از محتوای ویدیویی و تلویزیونی در تمام صفحه‌ها، اخیراً برای شرکت‌کنندگان اعلام شده است.

جوایز تلی، بزرگترین جایزه جهان برای تقدیر از برتری در ویدئو و تلویزیون در تمام صفحه‌ها، با راه‌اندازی چهل و چهارمین فراخوان سالانه خود برای ورود با یک فراخوان ساده و در عین حال عمیق، این ایده را می‌پذیرد که بالاتر از بقیه در چشم‌انداز خلاقانه قرار بگیرد: «Break Through the Static. ”.

سابرینا دریدژ، مدیر اجرایی جوایز تلی، درباره معنای پشت شعار کمپین جدید توضیح می‌دهد: «موضوع امسال با برجسته کردن کارهای بزرگ ناشی از پذیرش مهارت‌ها، ابزارها و جریان‌های کاری جدید و همچنین روش‌های جدید، تحول صنعت را نشان می‌دهد. فكر كردن. در حالی که این امر قطعاً به پیشرفت‌های هیجان‌انگیزی منجر شده است، اما چالش‌هایی را نیز در تشخیص خود در میان افزایش خروجی ایجاد کرده است. با جوایز Telly امسال، ما می‌خواهیم از خلاقانی که کارها را به روش خودشان انجام می‌دهند و متمایز هستند، تجلیل کنیم.
با گسترش مأموریت خود برای برجسته کردن و ارج نهادن به تلاش‌های سازندگان ویدیو و تلویزیون که مسائل اجتماعی مهم را در جامعه تقویت می‌کنند، جوایز Telly دسته‌های مرتبط بیشتری از جمله اجتماعی شرکتی را ارائه می‌کند. مسئولیت و Pro Bono.
جوایز Telly همچنین از کسانی که در محیط در حال تغییر تولید مجازی شکوفا شده اند با پرده برداری از دسته های صنایع دستی خاص تر مانند قدردانی می کند. > جهت هنری مجازی، استفاده از تصویربرداری حرکتی، و محیط‌های دیجیتال. دسته‌های مستند و انیمیشن به فرم بلند، فرم کوتاه و سری تقسیم می‌شوند تا رویکردهای متفاوتی را که این فرمت‌ها نیاز دارند تشخیص دهند.

این سال Telly Awards داوران جدیدی را از Marvel Studios و Sony Music معرفی می‌کند.

ارسال می‌شود. الزامات

شما می توانید wo را ارسال کنید rk بین 1 ژانویه 2021 و مهلت ورود تولید شده است.

اثر باید به زبان انگلیسی باشد. زبان یا زیرنویس به زبان انگلیسی برای واجد شرایط بودن.

قالب ترجیحی برای فایل های رسانه ای .mP4است. > با این حال، .mov نیز پذیرفته شده است.

سازمان‌دهنده پیشنهاد می‌کند یک کلیپ 5 تا 10 دقیقه‌ای وارد کنید. قوی> که نمایانگر کل قطعه است، یا می‌توانید یک برنامه/فیلم یا ویدیوی کامل را وارد کنید.

اندازه فایل به محدود شده است. 300 مگابایت.

ورودی های کمپین (حداکثر 3 قطعه در هر کمپین) باید در یک گروه بندی شوند URL.

توجه! تبلیغات یا برنامه‌های وارد شده نباید در فید ملی یکی از پنج شبکه تلویزیونی اصلی (NBC، ABC، CBS، FOX یا CW) ظاهر شده باشند. . با این حال، مکان‌هایی که در یک شبکه محلی وابسته ظاهر می‌شوند واجد شرایط هستند.

برندگان در مه 2023 اعلام خواهند شد.

شرایط

چهل و چهارمین دوره جوایز سالانه Telly برای همه در سراسر جهان باز است.

جایزه

طلا، نقره و برندگان برنز تعلق خواهد گرفت.

هزینه ورودی

هزینه ورود زودهنگام (تا 9 دسامبر 2022) هزینه ورودی 165 دلار برای تک ورودی و 255 دلار برای ورودی های کمپین / سری.

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...