چهارمین دوره جوایز طراحی Tubądzin 2022

چهارمین دوره جوایز طراحی Tubądzin 2022_633ce434ef88d.jpeg
November 30, 2022

به گزارش پالت رنگ: چهارمین دوره جوایز طراحی Tubądzin 2022

Tubądzin Design Awards 2022 اکنون برای ثبت نام باز است!

جوایز طراحی Tubądzin 2022: جوایز طراحی Tubądzin (TDA)، یک مسابقه بین المللی برای معماران، طراحان و دانش آموزان، ایجاد شده برای آشکار کردن پتانسیل خلاقانه آنها، اکنون در چهارمین نسخه، برای شرکت در مسابقه دعوت می شود.

درباره رقابت

چهارمین دوره جوایز طراحی Tubądzin یک مسابقه بین المللی برای معماران، طراحان و دانشجویان است.

پروژه ها را می توان در دسته های زیر ارسال کرد:

Young Power: مقوله اختصاص داده شده به دانشجویان رشته تحصیلات عالی (معماری، طراحی داخلی، طراحی). پروژه مفهومی خود را در زمینه های معماری، طراحی داخلی و کاربردهای غیر معمول کاشی و سرامیک ارسال کنید!

طراحی روزمره: رده اختصاص داده شده به معماران و طراحان. تحقق (یا پروژه در حال انجام) خود را از فضای داخلی خصوصی یا عمومی مربوط به آشپزخانه، حمام یا اتاق نشیمن ارسال کنید.

معماری نامحدود: رده ای که به معماران، طراحان داخلی و دفاتر معماری اختصاص دارد. پروژه (یا پروژه در حال انجام) خود را از زمینه معماری کوباتور، معماری داخلی، اشیاء، ارتفاعات یا کاربردهای غیرمعمول کاشی ها ارسال کنید.

دسته ویژه – فرم فرهنگ: دسته اختصاص داده شده به همه گروه ها – دانشجویان، معماران و طراحان. در این دسته می توانید هر طرح فضای عمومی یا خصوصی را با الهام از فرهنگ، یا حتی عناصر طراحی داخلی که با فرهنگ همزیستی دارند، ارسال کنید!

حداقل یک پروژه را در حداقل یکی از مراحل TDA ارسال کنید و یکی از سه برنده مرحله در هر دسته شوید.

مرحله اول – از 1 مارس 2022 تا 31 مه 2022
مرحله دوم – از ۱ ژوئن ۲۰۲۲ تا ۳۱ اوت ۲۰۲۲
مرحله III – از ۱ سپتامبر ۲۰۲۲ تا 30 نوامبر 2022

ظرف مدت 4 ماه از اعلام برندگان مرحله III، گالا تشریفاتی برگزار می‌شود و نتایج نهایی و برندگان مسابقه اعلام می‌شوند.

نتایج در تابستان 2022 اعلام خواهد شد.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای معماران، طراحان داخلی، یا طراحان که به صورت حرفه ای این حرفه را انجام می دهند و برای دانشجویان – زیر 30 سال – در نظر گرفته شده است. دانشکده های مرتبط با معماری، طراحی داخلی یا طراحی.

جایزه

ارزش کل جوایز در مسابقه TDA 78 000 یورو است.

همچنین می‌توانید این موارد را دریافت کنید: سفر به توکیو، کارآموزی در Martin Duplantier Studio در پاریس و در Teatr Wielki – لهستانی اپرای ملی در ورشو، سفر به نمایشگاه Salone del Mobile در میلان، نرم افزار با ارزشی که توسط Graphisoft / WSC Sp حمایت می شود. . z o.o و CAD Projekt K&A، انتشارات و تبلیغات در مجلات صنعتی و رسانه های اجتماعی.

چند جایزه ویژه دیگر نیز تخصیص داده خواهد شد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...