پوستر فردا 2022

پوستر فردا ۲۰۲۲_633ce4a0cbff4.jpeg

به گزارش پالت رنگ: پوستر فردا 2022

مقررات مسابقه
مقدمه
“کار درست را انجام دهید” دوازدهمین مسابقه طراحی پوستر است که توسط Poster for Tomorrow برگزار می شود.
این مسابقه بخشی از پروژه پوستر فردا است.
هدف آن ترویج طراحی گرافیک به عنوان ابزاری برای تغییرات اجتماعی است.
پوستر فردا از شرکت کنندگان می خواهد که طرح های اصلی تولید کنند که در فهرست بندی شده و قابل جستجو گنجانده شود. پایگاه داده برای خیریه ها برای استفاده رایگان.

آژانس‌های تبلیغاتی تجاری، مجلات یا مؤسساتی که شریک پروژه نیستند نیز می‌توانند حق استفاده از پوستر را خریداری کنند. در این موارد، آنها باید شرح مفصلی از کاربرد، دوره زمانی آن و همچنین پیشنهاد مالی ارسال کنند. در این موارد، پوستر برای فردا با نویسندگان تماس گرفته و موافقت آنها را جویا می شود.

پوستر فردا به 100 طرح برتر دریافت شده با گنجاندن آنها در نمایشگاهی که در تعدادی از شهرهای جهان برگزار می شود، پاداش می دهد.

مقررات
1. هیئت داوران
مسابقه در دو مرحله توسط کمیته پیش‌انتخاب و هیئت داوران بین‌المللی داوری می‌شود.
4فردا متعهد می‌شود که حداقل 50 درصد از اعضای هیئت داوران را در هر سال که مسابقه برگزار می‌شود تغییر دهد.

– کمیته پیش انتخاب
کمیته پیش انتخاب متشکل از یک گروه بین المللی متشکل از 30 تا 100 عضو از صنایع طراحی، رسانه و تبلیغات و همچنین خیریه ها و مؤسسات آموزشی است. .
فهرست کامل اعضای کمیته پیش‌انتخاب قبل از ۱ مه در وب‌سایت ما منتشر خواهد شد.

–  پانل زنده هیئت داوران
هیئت داوران توسط یک هیئت بین‌المللی متشکل از 10 طراح حرفه‌ای شناخته شده تشکیل شده است.
اسامی و نمایه‌ها قبل از اول ژوئن در وب‌سایت ما منتشر می‌شوند.کاهش ردپای کربن در فرآیند داوری ما
برای کاهش ردپای کربن، جلسات داوری زنده خود را همزمان با یک رویداد طراحی بین المللی سازماندهی خواهیم کرد. به این ترتیب، می‌توانیم اعضای هیئت منصفه را بدون درخواست از آنها برای انجام یک سفر مهم دیگر جمع آوری کنیم.
[امسال، داوری در لچه، ایتالیا با مشارکت «Conversazioni sul futuro» برگزار خواهد شد.

– وظایف هیئت منصفه و
اعضای کمیته پیش‌انتخاب
اعضای کمیته پیش‌انتخاب متعهد می‌شوند که تمامی طرح‌های ارائه‌شده توسط شرکت‌کنندگان را در یک محیط آنلاین بررسی کنند.
اعضای هیئت منصفه در جلسه رسمی هیئت در لچه – ایتالیا شرکت خواهند کرد.
رئیس هیئت منصفه گزارشی کتبی از نتایج رای گیری تهیه خواهد کرد.
هیچ عضو هیئت منصفه یا عضوی از خانواده نزدیک آنها وجود ندارد. ، شرکت ها یا تیم های طراحی (طراحانی که به طور منظم با آنها همکاری می کنند) ممکن است در مسابقه رقابت کنند.

–  فرآیند انتخاب ورودی
اعضای کمیته پیش‌انتخاب، تمام طرح‌های ارائه‌شده توسط شرکت‌کنندگان را در یک محیط آنلاین بررسی می‌کنند، تعیین می‌کنند که آیا شرایط پذیرش را دارند یا خیر و طرح‌هایی را که فاقد آن هستند حذف می‌کنند. .
این انتخاب حداقل 300، حداکثر 400 طرح را انتخاب می کند، اما هرگز بیش از 15 درصد آثار دریافت شده را نخواهد داشت.
اعضای هیئت داوران طرح های انتخاب شده را در یک جلسه رسمی حضوری بررسی خواهند کرد.
آنها 100 طرحی را که “اخبار جعلی” را تشکیل می دهند، تعیین خواهند کرد. نمایشگاه و کتاب.
پوستر اعضای هیئت مدیره فردا 10 طرح از این انتخاب را برجسته می کند، با هدف نشان دادن آنچه در مسابقه به دست آمده است. این 10 طرح قرار است قبل از تاریخ نمایشگاه رسمی در سراسر جهان توسط مطبوعات بین المللی استفاده شود.
–  ناظر مستقل
4فردا و کارکنان آن به عنوان ناظر مستقل در میان هیئت داوران و شرکت کنندگان.
4فردا مسئول:
دریافت همه ارسال ها خواهد بود. دریافت سؤالات کتبی از شرکت کنندگان در مهلت مقرر مسابقه؛
ارسال سؤالات کتبی دریافتی، بدون افشای نام، به رئیس هیئت داوران یا هیئت داوران منصوب شده توسط رئیس هیئت داوران برای پاسخ دادن به سؤالات؛ ارسال تمام سوالات و پاسخ های مربوط به هیئت داوران برای همه شرکت کنندگان در مهلت مسابقه؛ بستن سامانه آنلاین ورود آثار تا پایان مهلت مسابقه؛
تنظیم ثبت نام همه شرکت‌کنندگان و ارسال‌های آنها؛ در دسترس قرار دادن آثار ارسالی برای عملیات رای‌گیری برای کمیته پیش‌انتخاب و هیئت داوران.

4tomorrow و کارکنان آن نمی توانند به عنوان هیئت منصفه، یا در هیئت منصفه و نه در کمیته پیش انتخاب عمل کنند. علاوه بر این، 4tomorrow و کارکنان آن ممکن است به هیچ وجه در کار هیئت داوران شرکت نکنند.
اما، فقط 10 پوستر برتر از میان 100 پوستر توسط 4tomorrow انتخاب خواهند شد.

ارسال‌ها توسط سازمان‌دهنده مستقیماً از طریق یک سیستم آنلاین خودکار که همیشه از افشای هویت شرکت‌کنندگان جلوگیری می‌کند، رسیدگی می‌شود. 4tomorrow مسئول تصمیم گیری در مورد نحوه عملکرد در مورد نقص فنی در سیستم ارسال است که ممکن است باعث تأخیر در ارسال یا از بین رفتن ورودی ها شود و تصمیم می گیرد که آیا ورودی های مربوط به خرابی سیستم را شامل شود یا خیر به صلاحدید خود.

برای تماس با 4tomorrow، لطفاً اطلاعات تماس موجود در www.posterfortomorrow.org را ببینید. /a>

2. بازه زمانی

فراخوان ثبت نام در 10 فوریه 2022 ساعت 11:59 صبح به وقت پاریس باز می شود.
از آن تاریخ می توان آثار را از طریق پوستر برای وب سایت فردا ارسال کرد.زمان پایانی ارسال‌ها در 10 ژوئن 2022 ساعت 12:00 (به وقت پاریس) است.

3. خلاصه
صفحه آخر این فایل آیین نامه را بخوانید.

4. ورودی ها
– مشخصات ورودی
یک ورودی به مسابقه شامل یک پوستر با فرمت پرتره است که به خلاصه خلاقانه پیشنهادی می پردازد. پوسترها ممکن است توسط یک نویسنده یا یک تیم طراحی شوند.

طرح‌هایی که به مسابقه ارسال می‌شوند باید آثار هنری اصلی باشند که قبلاً منتشر نشده‌اند.
طرح‌ها باید کاملاً از آثار خود نویسندگان باشد و نباید حاوی مطالب دارای حق چاپ باشد.
شرکت‌کنندگان می‌توانند ارسال کنند. حداکثر 6 پوستر مختلف.
طرح ها باید به صورت عمودی ارائه شوند. فرمت‌های افقی (افقی) برای مسابقه معتبر تلقی نمی‌شوند.
طرح‌ها نباید دارای لوگو، از 4 فردا، پوستر برای فردا یا هر یک از موسسات یا خیریه‌های شریک ما باشند.
طرح‌ها در طول مدت ناشناس خواهند بود. فرآیند داوری، بنابراین نباید توسط نویسنده امضا شود یا دارای علائم متمایز دیگری باشد.

– شرایط فنی

برای ورود، از شرکت کنندگان خواسته می شود ثبت نام کنند. برای پوستر وب سایت فردا و ارسال مطالب خود از طریق فرم وب سایت.
ورودی ها باید به صورت فایل های JPG 2953×4134 پیکسل با وضوح 150DPI، (مطابق با 50) ارسال شوند. ×70 سانتی متر در اندازه چاپ شده) در فضای رنگی RGB ذخیره شده است.

– اعتبار ورودی
هر ورودی معتبر از یک شرکت کننده واجد شرایط که در بازه زمانی مسابقه دریافت شود، برای داوری به هیئت داوران ارسال خواهد شد. مدخل معتبر ورودی است که با تمام شرایط مندرج در مواد 4.A و 4.B

مطابقت داشته باشد.

آثاری که به خلاصه مربوط نیستند یا با شرایط مندرج در مواد 4.A و 4.B مطابقت ندارند، ممکن است بنا به صلاحدید هیئت داوران از رقابت حذف شوند.

– استثنائات اعتبار ورود
طرح‌هایی که پس از 10 ژوئن 2021 در ساعت 12:00 صبح (به وقت پاریس) دریافت می‌شوند، واجد شرایط مسابقه نیستند، مگر اینکه مهلت به‌طور رسمی به تعویق بیفتد.

اگر ارسال به دلیل نقص فنی در پوستر برای وب‌سایت فردا به تأخیر افتاده باشد، ناظر مستقل تصمیم می‌گیرد که آیا ورودی را بپذیرد یا نه.

5. جوایز
پوستر فردا هیچ جایزه نقدی اعطا نمی کند.

پوستر فردا به 100 طرح برتر (منتخب هیئت داوران) با گنجاندن آنها در نمایشگاه “اخبار جعلی” به عنوان بخشی از رویدادی به نام “دوسالانه پوستر پاریس” که در یک سری از شهرها برگزار می شود، جایزه می دهد. در سراسر جهان.
کتابی درباره این نمایشگاه منتشر خواهد شد. شرکت کنندگان منتخب حق دریافت یک نسخه از کتاب را به صورت رایگان دارند، اما از آنها خواسته می شود هزینه های پست را با هزینه شخصی خود تقبل کنند.

در دنیایی که به طور فزاینده ای قطبی می شود، شاید تنها چیزی که همه ما را متحد می کند این اعتقاد است که همه ما به دلایل درست عمل می کنیم. و پس از ایجاد نظر در مورد یک موضوع، فضای کمی برای تغییر آن با گوش دادن به دیدگاه مخالف وجود دارد. اخبار جعلی اعتماد به حقایق را از بین برده است. پس چگونه می‌توانیم جلو برویم؟

برای الهام‌بخشی، به چیزهایی بازگشتیم که ما را ترغیب کردند تا پوستر فردا را شروع کنیم. بی عدالتی نقض حقوق بشر. اشتیاق سوزان برای القای تغییرات مثبت در جهان. به طور خلاصه، میل به انجام کار درست.

امسال می‌خواهیم به مردم انگیزه دهیم که حقوق بشری را که همه ما باید از آن لذت ببریم به یاد بیاورند: آموزش، برابری جنسیتی، مسکن، کار، مراقبت‌های بهداشتی، تعداد کمی. اگر با در نظر گرفتن این موارد عمل کنیم، باید روشن‌تر شود که آیا واقعاً کار را درست انجام می‌دهیم یا خیر. این وظیفه ما نسبت به خود و یکدیگر است.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...