پروژه عواقب – کمک هزینه عکاسی درگیری 2023

پروژه عواقب – کمک هزینه عکاسی درگیری ۲۰۲۳_633df25830caf.png
18 Nov 2022

به گزارش پالت رنگ: پروژه عواقب – کمک هزینه عکاسی درگیری 2023

پروژه عواقب – کمک هزینه عکاسی درگیری 2023: پروژه پسابرجام چرخه کمک هزینه سال 2023 خود را افتتاح کرده است و از همه عکاسان درگیری کاری در سراسر جهان که علاقه مند به خلق آثاری هستند که به روشن کردن مسائل عواقب کمک می کند و عموم مردم را تشویق می کند دعوت می کند. درک و بحث در مورد این مسائل.

درباره رقابت

پروژه عواقب چرخه کمک هزینه سال 2023 خود را افتتاح کرده است و از همه عکاسان درگیری در سراسر جهان دعوت می کند تا در پروژه های خود شرکت کنند.

پروژه پس از مرگ یک سازمان غیرانتفاعی است که متعهد به بیان نیمی دیگر از داستان درگیری است – داستان آنچه برای افراد لازم است تا دوباره زندگی کنند، زندگی های ویران شده را بازسازی کنند و خانه ها، برای احیای جوامع مدنی، برای رسیدگی به زخم های ماندگار جنگ در حالی که در تلاش برای ایجاد راه های جدید برای صلح هستند. این پروژه نتیجه پروژه پنج ساله عکاس و نویسنده سارا تری به نام «پیامدها: راه طولانی بوسنی به سوی صلح» است که درباره پیامدهای جنگ 1992-1995 در بوسنی و هرسگوین است.
کمک هزینه 1492/1619 برای تفسیر گسترده گناهان اصلی آمریکا باز است – “کشف” این سرزمین در سال 1492 توسط کریستف کلمب و حمله به مردم بومی و فرهنگ های آنها پس از آن. و ورود اولین آفریقایی های برده شده در سال 1619 و میراث بیش از دو قرن سیستم برده داری مبتنی بر برتری سفید پوستان و رفتار با سیاهان به عنوان خانه.

پروژه پس از پایان بر این اساس استوار است که درگیری های حل نشده – از جمله آنهایی که خود درگیری واقعی متوقف شده است (به عنوان مثال، جنگ داخلی) – همچنان تاثیر دارد در طول نسل ها ما از پیشنهادهایی استقبال می کنیم که پیامدهای معاصر این رویدادهای تاریخی را که به شکل گیری جامعه امروز ما ادامه می دهند، بررسی می کند. پیشنهادها ممکن است شامل عناصر تاریخی یا آرشیوی باشد. آنها ممکن است پروژه های پرتره باشند. آنها ممکن است مناظر باشند. آنها ممکن است نظرسنجی یا سابقه خانوادگی باشند. آنها ممکن است پروژه های هنری زیبا، مفهومی یا مستند باشند. بیشتر پیشنهادها بر روی 1492 یا 1619 تمرکز خواهند داشت، اما داوران پیشنهادهایی را که آنها را با هم ترکیب می کند نیز بررسی خواهند کرد.

مثل همیشه، این کمک هزینه برای عکاسان فعال در سراسر جهان آزاد است. با این حال، داوران بیش از همه علاقه مند به ایجاد فرصت هایی برای عکاسان از جوامعی هستند که کمتر از آنها نمایندگی می کنند تا داستان های خود را بیان کنند. آنها همچنین به پیشنهادات عکاسان سفیدپوست علاقه مند خواهند شد که می خواهند نقش امتیاز سفیدپوستان در ایجاد و حفظ این بی عدالتی ها را مورد بازجویی قرار دهند. برای مثال، یکی از نوادگان صاحبان برده، ممکن است بررسی سابقه خانوادگی خود را پیشنهاد کند. آنها به پیشنهادات عکاسان آفریقایی علاقه مند خواهند شد که ممکن است بخواهند پروژه ای را پیشنهاد کنند که ریشه های تجارت برده و تأثیر آن را در کشورهایشان بررسی کند.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

پروژه Aftermath برای عکاسان که علاقه مند به خلق آثاری هستند که به روشن شدن مسائل بعدی کمک می کند و درک و بحث عمومی بیشتر در مورد این موارد را تشویق می کند باز است. مشکلات.

جایزه

پروژه پس از پایان 25000 دلار کمک هزینه به یک عکاس اعطا می کند و چهار فینالیست را معرفی می کند. چهار فینالیست نیز به هر یک 5000 دلار کمک هزینه اعطا خواهند شد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...