پایداری در معماری

پایداری در معماری_636e48afe31d2.png
31 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: پایداری در معماری

پایداری در معماری اکنون برای ورود باز است!

Sustainability in Architecture: Archiol Artuminate اخیراً این نسخه دوم را سازماندهی کرده است. مسابقه مقاله معماری پایدار برای گسترش آگاهی از اقدامات پایداری که صنعت ساخت و ساز و ساختمان برای کاهش اثرات مضر بر محیط زیست باید اتخاذ کند.

درباره رقابت

Archiol Artuminate اخیرا این دومین نسخه از مسابقه مقاله معماری پایدار را برای گسترش آگاهی از اقدامات پایداری که صنعت ساخت و ساز و ساختمان انجام می دهد، برگزار کرد. تلاش برای کاهش اثرات مضر بر محیط زیست باید اتخاذ شود.

صنعت ساختمان و ساخت و ساز تأثیر فوق العاده ای بر محیط زیست دارد. این صنعت به تنهایی تا 23 درصد آلودگی هوا، 40 درصد آلودگی آب آشامیدنی و 50 درصد زباله های دفن زباله را شامل می شود. بنابراین، این صنعت خاص باید شیوه های پایدار را اتخاذ کند. معماری پایدار یک سبک طراحی معماری است که بر اساس اصول سازگار با محیط زیست توسعه یافته است.

معماری پایدار، که به عنوان معماری سبز نیز شناخته می شود، با هدف به حداقل رساندن تعداد منابع مصرف شده در ساخت و ساز ساختمان، استفاده می کند. ، و عملیات. همچنین سعی در کاهش اثرات مضر بر محیط زیست دارد. معماری پایدار یک سبک طراحی است که بر اساس ایده ساختمان‌های سازگار با محیط زیست و منابع کارآمد است.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای همه آزاد است. می توانید به صورت انفرادی یا تیمی (حداکثر 3 نفر در یک تیم) شرکت کنید

هزینه ورودی

هزینه ورود در مهلت ثبت نام پیشرفته (15 نوامبر 2022) 10 دلار (INT) / 200 روپیه (IND) است. پس از پایان آن دوره، مقدار هزینه افزایش می‌یابد.

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...