هفدهمین دوره جایزه آرته لاگونا 2022-2023

هفدهمین دوره جایزه آرته لاگونا ۲۰۲۲-۲۰۲۳_633cdf15726b5.jpeg
October 31, 2022

به گزارش پالت رنگ: هفدهمین دوره جایزه آرته لاگونا 2022-2023

جایزه Arte Laguna 2022-2023: انجمن فرهنگی MoCA (هنر معاصر مدرن) هفدهمین دوره جایزه Arte Laguna 2022-2023، جایزه بین المللی با هدف ترویج و ارتقای هنر معاصر را برگزار می کند.

درباره رقابت

اکنون در هفدهمین دوره جایزه Arte Laguna، تأثیرگذارترین رقابت جهان برای هنرمندان و طراحان نوظهور که استعدادهای خلاق را به نمایش می گذارد و ترویج می کند، اکنون برای شرکت ها و پذیرش آثار ارسالی از همه دعوت می کند. بخش هایی از جهان.

هدف جایزه آرته لاگونا ترویج هنر معاصر است که فرصت‌های پیشرفت حرفه‌ای را برای هنرمندان فراهم می‌کند و به هنرمندان این فرصت را می‌دهد تا به شبکه بزرگی از همکاری‌ها در سراسر جهان بپیوندند، دید رایگان داشته باشند و آثار خود را بفروشند. در پلتفرم آنلاین، برنده جایزه نقدی شوید و در فضاهای نمادین Arsenale Nord در ونیز به نمایش بگذارید.

این جایزه برای رشته‌های هنری زیر آزاد است: نقاشی، مجسمه‌سازی و نصب، هنر عکاسی، ویدئو آرت و فیلم‌های کوتاه، پرفورمنس، هنر دیجیتال، گرافیک دیجیتال و کارتون، هنر زمین، و هنر شهری و هنر خیابانی ، طراحی هنری.

هیئت داوران متشکل از متصدیان و مدیران مهم موزه‌های فعال در کشورهای مختلف است.

طرح زمینه رایگان است.

همه آثار ارسالی متعلق به هنرمندان است.

جایزه آرته لاگونا 2022-2023 – هزینه ورودی

هزینه درخواست 100 یورو + 22٪ مالیات بر ارزش افزوده است. برای هنرمندان زیر 35 سال هزینه درخواست 80 یورو + 22٪ مالیات بر ارزش افزوده است. این هزینه به هنرمندان اجازه می دهد تا 5 اثر را نیز در بخش های مختلف ارسال کنند.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای هنرمندان در سراسر جهان بدون محدودیت سنی آزاد است.

جایزه

نمایشگاه جمعی در Arsenale ونیز، انتشار رایگان در پورتال وب artelaguna.world، کمپین تبلیغاتی تجارت الکترونیک به مدت 1 سال و 10000 یورو > جایزه نقدی برای برنده کلی.

به‌علاوه، جوایز ویژه با همکاری شرکای بین‌المللی سطح بالا که هر کدام برنده‌ای را انتخاب می‌کنند تا فرصت‌های شغلی جدید و دیده شدن را به هنرمندان شرکت‌کننده ارائه دهند، وجود خواهد داشت. جوایز ویژه شامل همکاری با گالری های هنری، اقامتگاه های هنری، همکاری با شرکت ها، شرکت در جشنواره های هنری است.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...