مشخصات 17BICM

مشخصات ۱۷BICM_633ce05ae4930.jpeg
June 30, 2022

به گزارش پالت رنگ: مشخصات 17BICM

 1. در دسته‌های A، B و C، فقط افراد حرفه‌ای که به طراحی، عکاسی، هنرهای تجسمی، ارتباطات و فعالیت‌های مرتبط اختصاص دارند می‌توانند شرکت کنند.
 2. دسته‌های D و E به دانش‌آموزان و دانشجویان اختصاص داده می‌شوند. فارغ التحصیلان اخیر، با محدودیت سنی 30 سال در تاریخ پایان فراخوان برای ثبت نام، در حالی که رده F فقط برای دانشجویان طراحی، تبلیغات، ارتباطات، هنرهای پلاستیکی و رشته های مرتبط آزاد است.
 3. در مورد دسته A، فقط پوسترهایی که بین مه 2020 و مه 2022 منتشر شده اند، مدعی خواهند بود. در حالی که بقیه دسته‌ها باید دارای پوسترهای منتشر نشده باشند، که برای دسته‌هایی که در آن شرکت می‌کنند، با توجه به مشخصات مربوطه خود ساخته شده‌اند.
 4. پوست‌های منتشر شده باید دارای مهر پست باشند.
 5. شرکت‌کنندگان می‌توانند ارسال کنند، برای بررسی کمیته انتخاب، حداکثر چهار پوستر یا مجموعه پوستر، از جمله همه دسته‌هایی که به عنوان حرفه‌ای یا دانش‌آموز در کل فراخوان ثبت‌نام مطابقت دارند.
 6. ثبت‌نام آنلاین در 31 ژانویه 2022 در www.bienalcartel.org برای عموم باز خواهد شد.
 7. تماس در 30 ژوئن 2022 بدون تمدید بسته می‌شود.
 8. >

 9. مشخصات فنی فایل های دیجیتالی برای شرکت در مسابقه باید به شرح زیر باشد:

در وضوح بالا

اندازه: 100 سانتی متر ارتفاع (عمودی) یا 100 سانتی متر عرض (افقی).

رزولوشن: 300 DPI

رنگ: CMYK

نوع قالب: JPG

 1. دسته A مستلزم ارسال 2 نسخه چاپ شده از اولین نسخه پوستر شما و همچنین فایل های با وضوح بالا است.
 2. همه پوسترهای چاپ شده ارسالی باید ارسال شوند. یک نسخه چاپی از فرم مشارکت که با دقت پر شده است، با ریز منفذ (نه با چسب یا دیورکس، دو طرفه یا هر نوع نوار دیگری) چسبانده شده است، که باید در گوشه سمت راست پایین پشت پوستر قرار داده شود. فرم مشارکت در زمان ثبت نام آنلاین ایجاد می شود و می توان آن را دانلود کرد.
 3. پوسترها باید بدون ارزش تجاری اعلام شده به شرح زیر ارسال شوند:

از طریق پست پستی، پیک خصوصی یا تحویل شخصی به آدرس زیر:

Bienal Internacional del Cartel en México A.C.

آلوارو اوبرگون 73، سرهنگ رم، سی.پی. 06700

Alcaldía Cuauhtémoc، CDMX

(55) 76774230

دوشنبه تا جمعه / ساعت 10-16

 1. با توجه به کیفیت ارائه، پوسترهای آسیب دیده پذیرفته نمی شوند. پیشنهاد می شود مراقب بسته بندی آن ها باشید.
 2. نتایج فینالیست ها در دسته های مختلف 17BICM در وب سایت www.bienalcartel.org و شبکه های اجتماعی: @bienalcartel، در چهارشنبه، ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲.
 3. هیئت داوران بین‌المللی، به صورت حضوری، آثار فینالیست را در دسته‌های مختلف در هفته آخر اکتبر ۲۰۲۲ ارزیابی کرده و جوایز را اعلام خواهند کرد. برای هر یک از آنها در مراسم اهدای جوایز و افتتاحیه نمایشگاه، که در موزه فرانتس مایر در تاریخ  پنجشنبه، 27 اکتبر ساعت 19:30 برگزار می‌شود.

 جوایز برای هر دسته.

جایزه اول: 100000 MXN (صد هزار پزو مکزیکی). مدال طلا و دیپلم.

جایزه دوم: مدال نقره و دیپلم.

جایزه سوم: مدال و دیپلم برنز.

 1. جایزه اقتصادی و مدال‌ها مستقیماً توسط سازمان‌دهندگان هر دسته اهدا می‌شود، در حالی که BICM دیپلم‌های امضا شده توسط هیئت داوران بین‌المللی را اهدا خواهد کرد.

مدال تعالی “JOSÉ GUADALUPE POSADA” 2022.

 1. هیئت داوران بین‌المللی مدال طلای برتری “José Guadalupe Posada” را به یک خالق فعال، یا به یک موسسه یا کشور شرکت‌کننده که با مشارکت در توسعه طراحی گرافیک در مکزیک مشخص شده است، اهدا می‌کند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...