مسابقه کتاب صامت مصور 2023

مسابقه کتاب صامت مصور ۲۰۲۳_633cd4039239c.png
03 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه کتاب صامت مصور 2023

مسابقه کتاب صامت مصور 2023: مسابقه بین‌المللی کتاب صامت مصور 2023 که به صراحت به کتاب‌های مصور بدون کلام اختصاص داده شده است، اخیراً برای آثاری اعلام شده است که از همه تصویرگران با پروژه کتاب جدید از هر ملیتی دعوت به شرکت می‌کند.

درباره رقابت

شهرک مولازو و سازمان بین‌المللی شهرهای کتاب هشتمین دوره مسابقه بین‌المللی کتاب صامت مصور 2023 را ارائه می‌کنند. قوی> به طور صریح به کتاب های صامت، یعنی کتاب های مصور بدون کلام اختصاص داده شده است.

با توجه به اینکه کتاب مصور و زبان تصویری تصاویر و تصاویر به هیچ وجه در درجه دوم زبان نوشتاری قرار نمی‌گیرند، با قدرت و پتانسیل جهانی که جایگزین هر مانعی از زبان یا ژانر می‌شود، مسابقه کتاب خاموش > از نویسندگان و تصویرگران دعوت می کند تا کتابی را بیاندیشند و طراحی کنند که منحصراً برای بیان یک داستان از طریق تصاویر مصور، در مورد هر موضوعی و برای بخش وسیع و متنوعی از خوانندگان، صرف نظر از ژانر یا سن در نظر گرفته شده است.

برای هر پروژه کتاب ارسال شده به مسابقه، یک طرح بندی کامل باید ایجاد شود. طرح بندی باید یک فایل دیجیتال تک، منحصراً در قالب PDF با کیفیت بالا باشد.

از میان پروژه‌های کتابی که تا 3 فوریه 2023 ثبت نام کرده و به مسابقه ارسال شده‌اند، هیئت داوران بین‌المللی که توسط سازمان نامزد شده است، از هشت تا 14 پروژه کتاب فینالیست تا مارس 2023 انتخاب خواهند کرد. آنها ارائه خواهند شد. و در نمایشگاه کتاب کودک بولونیا 2023 (مارس 2023) به نمایش گذاشته شد. سپس، از میان برگزیدگان نهایی، هیئت داوران پروژه برنده را انتخاب خواهند کرد.

اعلام برنده و مراسم جوایز در Salone Internazionale del Libro تورین (ایتالیا) در 2023 برگزار خواهد شد. .

مسابقه کتاب صامت مصور 2023 – هزینه ورودی

هزینه ورودی 50 یورو برای هر پروژه کتاب است. حداکثر سه پروژه کتاب برای هر نویسنده مجاز است.

واجد شرایط بودن

این مسابقه در سراسر جهان برای تصویرگران بالای 18 سال آزاد است.

جایزه

پروژه کتاب برنده مسابقه کتاب خاموش 2023 توسط Carthusia Edizioni منتشر خواهد شد. نویسنده قرارداد انتشار منظمی امضا خواهد کرد و جایزه نقدی 4000 یورو (تقریباً 4230 دلار) به عنوان پیش پرداخت حق امتیاز دریافت می کند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...