مسابقه پوستر هفته بین المللی کمپوست 2023

مسابقه پوستر هفته بین المللی کمپوست ۲۰۲۳_633cb28f9f361.png
Deadline: November 1, 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه پوستر هفته بین المللی کمپوست 2023

مسابقه پوستر بین‌المللی آگاهی از کمپوست 2023: کمیته بین‌المللی هفته آگاهی کمپوست (ICAW) از شما دعوت می‌کند تا در رقابت بین‌المللی سالانه ICAW 2023 شرکت کنید، به دنبال هر کسی، کلاس نهم (سن 14 سال) یا بالاتر، علاقه مند به شرکت برای ارسال پوستر بر اساس موضوع امسال هستند.

درباره رقابت

هفته بین المللی آگاهی از کمپوست (ICAW) بزرگترین و جامع ترین طرح آموزشی در صنعت کمپوست است.

هر سال، کمیته بین المللی هفته آگاهی کمپوست در ایالات متحده یک مسابقه پوستر برای انتخاب طرح جدیدی برای پوستر سالانه برگزار می کند. پوستر برای هزاران نفر ارسال می‌شود و در رسانه‌های اجتماعی و مکان‌های دیگر در طول سال برجسته می‌شود.

هدف ICAW هر ساله همکاری با یکدیگر است برای افزایش آگاهی عمومی در مورد اینکه چرا همه ما باید بازیافت مواد آلی خود را کمپوست کنیم و از کمپوست استفاده کنیم. این برنامه شامل مسابقه‌های پوستر و ویدئو در پاییز و فعالیت‌ها و رویدادهایی است که در طول هفته در ماه مه برگزار می‌شود.

موضوع سال 2022 “برای خاک سالمتر، غذای سالمتر…کمپوست!” است. این موضوع برای مسابقه پوستر استفاده می شود، که هنرمندان را در سراسر جهان تشویق می کند تا طرحی را ایجاد کنند که اهمیت کمپوست و استفاده از کمپوست را به اشتراک بگذارد.

این یک مسابقه سرگرم کننده است اما با یک هدف مهم زیست محیطی. این کمک می کند تا در مورد مزایای استفاده از کمپوست و بازیافت مواد ارگانیک صحبت کنیم. برای سال 2023، موضوع بر یکی از ابتکارات اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد (SDG) متمرکز است، که گرسنگی صفر است و چگونه کمپوست می تواند با ایجاد خاک سالم تر که غذای سالم تری تولید می کند، به کمبود مواد غذایی کمک کند. .

ورودی‌ها به 1 ارسال برای هر هنرمند محدود می‌شوند.

در سرتاسر ایالات متحده و در سراسر جهان، طرفداران کمپوست همه را تشویق می‌کنند تا از کمپوست استفاده کنند و مواد آلی خود را در طول ICAW، 7 تا 13 مه 2023 استفاده کنند. کسانی که به “پیام کمپوست” اعتقاد دارند، رویدادهایی را در جامعه خود برای ترویج ارزش کمپوست برنامه ریزی می کنند. همه انواع کمپوست – از کمپوست کردن “خودت انجام بده” در حیاط خلوت تا کمپوست سازی در مقیاس بزرگ در سطح جامعه – در طول هفته تبلیغ می شود.

برنده در اوایل دسامبر اعلام می‌شود.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

برای همه افراد در سرتاسر جهان با سن 14 سال یا بیشتر باز است.

جایزه

برنده 500 دلار آمریکا دریافت می‌کند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...