مسابقه هنرمند جوان گیاه شناسی 2022

مسابقه هنرمند جوان گیاه شناسی ۲۰۲۲_633cdac41b624.jpeg
30 Nov 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه هنرمند جوان گیاه شناسی 2022

مسابقه هنرمند جوان گیاه شناسی 2022 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه هنرمند گیاه‌شناسی جوان 2022: مسابقه هنرمند گیاه‌شناسی جوان اخیراً برای شرکت‌هایی افتتاح شده است که از هنرمندان جوان گیاه‌شناسی دعوت می‌کند تا آثار هنری گیاه‌شناسی دوبعدی را که درخت‌ها، برگ‌ها و هر چیزی را که در این بین وجود دارد ارسال کنند.

درباره رقابت

با حمایت دکتر شرلی شروود با همکاری باغ‌های گیاه‌شناسی سلطنتی کیو، مسابقه هنرمند گیاه‌شناسی جوان از جوانان دعوت می‌کند. هنرمندان گیاه شناسی آثار دوبعدی گیاه شناسی را که درختان، برگ ها و هر چیزی را که در بین آن ها وجود دارد به تصویر می کشد ارسال کنند. این می تواند یک جوانه برگ، یک شاخه، یک برگ پوسیده یا یک تنه پوشیده از خزه باشد – هر قسمت، بزرگ یا کوچک، که به شما الهام می‌دهد.

دو دسته براساس سن (16-18 و 19-25) وجود دارد و 10 هنرمند از هر دسته، بر اساس تصویر دیجیتال ارسالی آنها، در فهرست نهایی قرار خواهند گرفت. .

ارسال‌ها توسط هیئتی از داوران محترم، از هنرمندان محترم گیاه‌شناسی معاصر گرفته تا متصدیان گالری کیو و رهبران برنامه، داوری خواهند شد. داوران به دنبال آثار هنری گیاه شناسی خواهند بود که موضوع آنها را خلاقانه، اما با دقت علمی نشان دهد.

شرایط ارسال

اثر ارسالی باید دوبعدی، یا A4، A3 یا A2، نماینده و در سبک هنر گیاه‌شناسی باشد. .

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه در سراسر جهان برای هنرمندان جوان 16 تا 25 سال آزاد است.

جایزه

همه آثار هنری فهرست نهایی از آوریل 2023 در گالری شرلی شروود، یک گالری مشهور در قلب به نمایش گذاشته خواهند شد. از باغ‌های کیو که قبلاً نمایشگاه‌هایی توسط برخی از مشهورترین هنرمندان جهان از جمله روری مک ایون، ربکا لوئیز لاو و دیوید نش برگزار کرده است. هنرمندانی که در فهرست نهایی قرار می‌گیرند، یک روزه خانوادگی تکمیلی به باغ‌های کیو و فضای گالری نیز دریافت خواهند کرد.

برندگان جایزه به شرح زیر دریافت خواهند کرد:

برنده کلی (1 در هر دسته): 750 پوند
تحسین برانگیز (2 در هر دسته): £ 250

برندگان کلی در کنار هنرمندان بسیار ستایش شده و هنرمند منتخب مردم (انتخاب شده در طول مدت نمایشگاه) تاج گذاری خواهند کرد. این هنرمندان همچنین یک بسته لوازم هنری به ارزش 100 پوند دریافت خواهند کرد که توسط Seawhite of Brighton پشتیبانی می‌شود.

برخی از آثار هنری برنده در کالاهای موجود برای فروش در فروشگاه گالری شرلی شروود و در فروشگاه‌های خرده‌فروشی آنلاین تکثیر خواهند شد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...