مسابقه معماری مرکز شهر دوبریچ

مسابقه معماری مرکز شهر دوبریچ_633cb207e0bac.png
Deadline: November 15, 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه معماری مرکز شهر دوبریچ

مسابقه معماری مرکز شهر دوبریچ: شهرداری دوبریچ خرسند است از همه متخصصان با رویکرد مثبت و علاقه مند به برنامه ریزی و طراحی شهری دعوت کند تا در مسابقه بین المللی معماری خود شرکت کنند.

درباره رقابت

شهرداری دوبریچ خرسند است از همه متخصصان با رویکرد مثبت و علاقه مند به برنامه ریزی و طراحی شهری دعوت کند تا در مسابقه بین المللی معماری خود شرکت کنند.

تمایل آنها این است که شرکت کنندگان را به چالش بکشند تا ایده های خود را روی کاغذ بیاورند، تخیل خود را آزاد کنند و مفهوم خود را برای نوسازی و توسعه بخش مرکزی دوبریچ ارائه دهند.

مسابقه معماری مرکز شهر دوبریچ به دنبال به دست آوردن یک مفهوم جامع و پایدار برای بازاندیشی بخش مرکزی شهر دوبریچ در محدوده منطقه A (به تفصیل در وب سایت رسمی توضیح داده شده است) است. ، برای محدوده منطقه B – یک طرح مفهومی.

در اروپای شرقی و به ویژه بلغارستان، مسابقات معماری چندان رایج نیستند. برگزاری مسابقات واقعی بسیار دشوار و پیچیده است که باید طبق رویه های جا افتاده جهانی و با رعایت اصول برابری، ناشناس بودن، بی طرفی انجام شود.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

شرکت برای هر کسی که علاقه مند به شرکت است، بدون محدودیت و/یا تبعیض آزاد است.

جایزه

بیش از 60,000 یورو تعلق می گیرد که 25,000 یورو برای بهترین پروژه و رزرو شده است جايزه قوي > مقام اول. جایزه مقام دوم 20000 یورو و جایزه مقام سوم 15،000 یورو است.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...