مسابقه معماری خانه کوچک 2022

مسابقه معماری خانه کوچک 2022_636a54352e42d.png
21 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه معماری خانه کوچک 2022

مسابقه معماری خانه کوچک 2022 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه معماری خانه کوچک 2022: مسابقه معماری خانه کوچک 2022 اخیراً توسط مجله Volume Zero سازماندهی شده است و به دنبال اصلاح مفاهیم خانه، پناهگاه شخصی از طریق نوآوری در طراحی و فناوری با هدف بزرگداشت فردیت، تعریف مجدد پایداری و اعتلای زندگی ساده و مدبرانه است.

درباره مسابقه

مسابقه معماری خانه کوچک 2022 اخیراً توسط مجله ‘جلد صفر دعوت از همه در سراسر جهان برای مشارکت.

جنبش خانه کوچک، یک بار دیگر مفهوم زندگی ساده و در عین حال پرمحتوا را گرامی می دارد. خانه ها را می توان به گونه ای طراحی کرد که تصور مجدد پایداری را از طریق نوآوری حداکثر فضای قابل استفاده در حداقل ردپا ایجاد کند.

>خانه کوچک چیست؟

خانه های کوچک واحدهای مسکونی اولیه و تمام عیار در مقیاس کوچک هستند. خانه کوچک از یک انتخاب آگاهانه انجام می شود، به عنوان پاسخی به میل به یک زندگی ساده. با تمرکز کمتر بر دارایی‌های مادی و با ردپای زیست‌محیطی کوچک‌تر.

طراحی خارج از جعبه با کاهش در دسترس بودن زمین و امکان‌سنجی اقتصادی، اهمیت فزاینده‌ای پیدا کرده است. استفاده کارآمد و مؤثر از فضا ضروری است.

روش های هوشمندانه استفاده از فضاواستفاده از فناوری های نوآورانهاز ویژگی های طراحی و ساخت خانه های کوچک یک خانه کوچک تا 50 متر مربع، به طور ایده آل (تا حدی) خودکفا، از کیفیت بالایی برخوردار است و به عنوان یک خانه مسکونی تمام وقت عمل می کند. قوی>.

شرکت کنندگان باید یک خانه کوچک برای 2 نفر طراحی کنند که یک محل زندگی راحت را فراهم کند. طراحی و مفهوم خانه باید ابتکاری، خلاقانه و پایدار باشد.

ارتباط بین محیط بیرونی و فضاهای داخلی باید در نظر گرفته شود. طرح پیشنهادی باید مفهومی باشد. مساحت خانه کوچک پیشنهادی نباید از 300 فوت مربع تجاوز کند تحرک یک عامل حیاتی است، خانه نیازی به متحرک بودن خود ندارد، بلکه باید به عنوان یک الحاقی در نظر گرفته شود که به راحتی می توان آن را بکسل کرد. ماشین یا وانت.
با این حال، شرکت کنندگان می توانند با ارائه یک توجیه قوی برای موضوع تحرک به طور کلی اجتناب کنند. فضاهای داخلی باید شامل موارد زیر باشد: منطقه نشیمن، منطقه خواب برای 2 نفر، منطقه آشپزی و غذاخوری، فضای توالت، فضای کاری، فضای تفریحیو هر عملکرد دیگری که شرکت کننده بخواهد به زیستگاه اضافه کند.

تعامل با مشتری یکی از اجزای حیاتی طرح پیشنهادی است. برای هدف این مسابقه، شرکت کنندگان ممکن است یک فرد، زوج یا یک ژانر از افراد را بر اساس مفهوم طراحی در نظر بگیرند.

شرکت کنندگان می توانند سایتی را با توجه به طرح پیشنهادی خود انتخاب کنند. این مکان می تواند شهری یا روستایی در هر نقطه از جهان باشد. طراحی می تواند به خوبی با سایت انتخاب شده ادغام شود. سایت انتخاب شده باید به شدت پیشنهاد طراحی را توجیه کند.

شرایط ارسال

یک A1 برگه باید در فرمت JPEG (رزولوشن 150 DP) ارسال شود، اندازه فایل از 5 مگابایت تجاوز نکند.

همه نوشتار باید به انگلیسی، با حداکثر باشد. از 200 کلمه برای توضیح پروژه با اندازه فونت قابل خواندن (در برگه A1 ارائه می شود).

همه ابعاد باید به شکل باشد. واحد امپریال یا متریک.

معیارهای ارزیابی

نوآوری مفهومی: شرکت کنندگان باید یک فضای خانه کوچک نوآورانه را طراحی کنند
به ژانر انتخاب شده مشتری احترام گذاشته و همان را توجیه کنید
انتخاب سایت: شرکت کنندگان باید سایتی را انتخاب کنند که مناسب ترین سایت برای خانه باشد. را
ورودی‌ها بر اساس توجیه سایت ارزیابی می‌شوند.
طراحی فضایی: ورودی‌ها بر اساس خلاقیت نمایش داده شده در سایت ارزیابی می‌شوند.
طراحی فضایی و پیکربندی نواحی.
پاسخگویی: پاسخی فریبنده به جنبه های فیزیکی، احساسی و
نیازهای فرهنگی مشتری.

جایزه

برندگان و جوایز افتخاری در وب سایت Volume Zero Competitions و چندین مجله بین المللی معماری و طراحی منتشر خواهند شد.

هزینه ورودی

هزینه ورودی در طول دوره ثبت نام اولیه پرنده هزینه 70 دلار + 18٪ GST = 82.6 دلار آمریکا (هر تیم) برای شرکت کنندگان از کشورهای دیگر و برای شرکت کنندگان از هزینه هند 1800+18% GST = 2124 روپیه (به ازای هر تیم).

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...