مسابقه غیر معماری: “برای پروژه های ساخته نشده 2022”

مسابقه غیر معماری: “برای پروژه های ساخته نشده 2022”_63740d522c70e.png
31 Jan 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه غیر معماری: “برای پروژه های ساخته نشده 2022”

مسابقه غیرمعماری: “FOR UNBUILT PROJECTS 2022” اکنون برای آثار باز است!

مسابقه غیرمعماری: “برای پروژه‌های ساخته نشده 2022”: شرکت غیرمعماری (NonA) اخیراً مسابقه بین‌المللی معماری خود را برای قدردانی از پروژه‌هایی اعلام کرده است که این رویکرد را نداشتند و ساخته نشده و غیرقابل ساخت هستند. به این دلیل که آنها طوری طراحی شده بودند که بمانند، یا به این دلیل که اتهامات نوآورانه آنها آنها را وارد قلمرو غیرعملی کرد.

درباره رقابت

Non Architecture (NonA) اخیراً مسابقه بین المللی طراحی خود را این بار اعلام کرده است.”برای پروژه های ساخته نشده 2022″.

Non Architecture جایزه ای را برای قدردانی از پروژه هایی که این رویکرد را در پیش نگرفته اند و ساخته نشده و غیرقابل ساخت هستند راه اندازی می کند، یا زیرا آنها طوری طراحی شده بودند که به همین شکل باقی بمانند یا به این دلیل که اتهامات نوآورانه آنها آنها را وارد قلمرو غیرعملی کرده است.

ساخت و ساز بدیهی ترین پاداش برای یک پروژه معماری است، اما اغلب به منظور ساختن چیزها، معماران باید نوآوری و خلاقیت را قربانی کنند و طبق معمول تسلیم تجارت شوند.

سازمان‌دهنده می‌خواهد شخصیت خلاق و تجربی خود را با یک جایزه پاداش دهد.

دستاوردهای قابل توجه در معماری، آنها قصد دارند را برجسته کنند پروژه های نمونهی که به عنوان الهام بخش برای تمرین کنندگان عمل می کند. به همان اندازه مهم، این جوایز پتانسیل تأثیر مثبتی را که رویکرد اکتشافی در معماری بر آینده این حرفه دارد، افزایش می‌دهد.

غیر معماری دارای 3 دسته است:

URBAN&LANDSCAPE – پروژه‌ها نه تنها شامل باغ‌ها و پارک‌ها می‌شوند، بلکه می‌توانند شامل هر طرح شهری یا جامعی باشد که به ارتباطات بلندمدت بین ساختمان‌ها، طبیعت اختصاص دارد. زیرساخت ها، شرایط اجتماعی و اقتصادی، محیط ها و توسعه آینده. پروژه هایی را ارسال کنید که به توسعه و تغییر شهری کمک می کند.

معماری و داخلی – پروژه ها می توانند شامل مسکونی، تجاری، فرهنگی، مهمان نوازی، سازه‌های سازمانی، ورزشی و تفریحی، حمل‌ونقل یا سازه‌های موقت.

ASPATIAL&VIRTUAL – پروژه‌ها می‌توانند شامل ایده‌های انتزاعی و مفهومی بدون بازنمایی فیزیکی، مانند پروژه‌های آرمان‌شهری، پروژه‌های پلتفرم‌های دیجیتال، ابزارها یا دستگاه‌ها، پروژه‌های فرآیند محور، فرآیندهای مشارکتی، یا حتی بازی‌ها و شبیه‌سازی‌های دیجیتال.

این جایزه برای آثار دانشجویی آزاد است، طرح‌های مفهومی، شرکت‌های مسابقه، تحقیقات و ابتکارات گمانه‌زنی از همه نوع. پروژه‌ها می‌توانند یک هدف اکتشافی یا حیاتی داشته باشند، تا زمانی که با هدف اولیه ساختن طراحی نشده باشند. پروژه‌های در حال ساخت یا در غیر این صورت که ظاهراً از ساخت و ساز مطمئن شده‌اند، واجد شرایط نیستند.

معیارهای ارزیابی

نوآوری و تازگی در راه حل طراحی پیشنهادی.
تفسیر انتقادی پروژه.
وضوح و اثربخشی ارتباط تصویری پروژه.

برندگان بین 01 تا 05 مارس، 2023.

واجد شرایط بودن

جایزه غیر معماری برای همه انسانها از هر سن و زمینه فرهنگی، کار گروهی یا فردی آزاد است.

جایزه

Non Architecture به 1 برنده و 9 جایزه افتخاری برای هر دسته اهدا می کند که توسط هیئت داوران به طور جمعی انتخاب شده است. . برندگان جایزه Non Architecture و گواهینامه دیجیتال و فیزیکی Non Architecture Award دریافت خواهند کرد.

هزینه ورودی

هزینه ورود 10 است. € در طول دوره ثبت نام ویژه (04 تا 31 اکتبر 2022). پس از پایان این دوره، مبلغ ورودی افزایش می یابد.

برچسب ها

Website/span>

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...