مسابقه عکس جهانی مطبوعات 2023

مسابقه عکس جهانی مطبوعات 2023_636e48bad1573.png
10 Jan 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه عکس جهانی مطبوعات 2023

مسابقه عکس مطبوعاتی جهانی 2023 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه عکس مطبوعاتی جهانی 2023: مسابقه عکس جهانی مطبوعات، معتبرترین مسابقه بین‌المللی عکاسی خبری در جهان، اخیراً برای شرکت در سال 2023 با دعوت از عکاسان حرفه‌ای مطبوعات، آژانس‌های عکس، روزنامه‌ها و مجلات از هر کجای دنیا برای شرکت در آن باز شده است.

درباره رقابت

مسابقه سالانه World Press Photo Contest 2023، معتبرترین مسابقه بین المللی عکاسی خبری در جهان، بار دیگر برای شرکت در گردآوری تصاویر از تمام نقاط جهان برای بازتاب روندها و تحولات عکاسی خبری باز است.

مسابقه عکس مطبوعاتی جهانی به عکاسان برای بهترین تصاویر تک نوردهی که در سال گذشته روزنامه نگاری تصویری کمک کرده اند، جایزه می دهد. این عکس‌ها چه به‌صورت تک‌آهنگ یا داستان وارد شوند، بر اساس بینش‌های دقیق، منصفانه و بصری قانع‌کننده‌شان درباره دنیای ما قضاوت می‌شوند.

چهار دسته وجود دارد: تک‌آهنگ‌ها، داستان‌ها، پروژه‌های بلندمدت و فرمت باز.

تصاویر را می‌توان ارسال کرد، چه منتشر شده باشند یا نه.

مقاله‌ها در شش منطقه در سراسر جهان داوری خواهند شد: آفریقا، آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و مرکزی، آمریکای جنوبی، و آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه.

واجد شرایط بودن

مسابقه عکس مطبوعاتی جهانی 2023 در سراسر جهان برای همه عکاسان حرفه ای که در این زمینه کار می کنند باز است عکاسی خبری و/یا عکاسی مستند. ورود تیمی از دو یا چند عکاس مجاز است. برای هر عضو تیم باید مدرکی مبنی بر وضعیت حرفه ای ارائه شود.

جایزه

به 24 برنده منطقه ای تعلق می گیرد. ، یک در هر دسته. هر یک از برندگان 1000 یورو دریافت خواهند کرد. 4 برنده جهانی 5000 یورو اضافی دریافت خواهند کرد.

هزینه ورودی

هزینه ورود وجود ندارد. شرکت کنید!

برچسب ها

رسمی وب سایت

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...
جایزه عکاسی محیطی 2023 اکنون برای آثار باز است! جایزه عکاسی محیطی 2023: جایزه عکاسی محیطی 2023 اخیراً با هدف...