مسابقه عکاسی و فیلمبرداری دنیای کوچک نیکون 2023

مسابقه عکاسی و فیلمبرداری دنیای کوچک نیکون 2023_6364421e34ed5.png
30 Apr 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه عکاسی و فیلمبرداری دنیای کوچک نیکون 2023

مسابقه فوتومیکروگرافی و ویدئوی دنیای کوچک نیکون 2023 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه عکاسی و ویدئویی دنیای کوچک نیکون 2023: Nikon Small World اخیراً فراخوان مسابقه عکاسی و ویدئویی Nikon Small World 2023 خود را اعلام کرده است و از هر کسی که علاقه مند به عکاسی از طریق میکروسکوپ است دعوت به همکاری می کند.

درباره رقابت

نیکون برای مسابقه عکاسی و ویدئویی نیکون دنیای کوچک 2023 خود دعوت می‌کند و هر کسی را می‌پذیرد. با علاقه به عکاسی از طریق میکروسکوپ.

مسابقه ویدیویی با عنوان “جهان کوچک در حرکت” شامل هر فیلم یا عکس دیجیتالی تایم لپس گرفته شده از طریق میکروسکوپ می شود.

هر شرکت کننده ممکن است حداکثر 3 تصویر آپلود کند. تصاویری که قبلاً در هر رقابت فعال یا در حال انجام فوتومیکرووگرافی شرکت کرده اند، و/یا برنده هر مسابقه فوتومیکرووگرافی دیگر شده اند، واجد شرایط نیستند.

در رتبه اول ۲۰ برنده وجود خواهد داشت. (اول) مقام تا رتبه بیستم (بیستم)، به اضافه جوایز افتخاری و جوایز برای تصاویر ممتاز در صورتی که داوران تعیین کنند.

شرایط ارسال

تصاویر باید در قالب jpeg، png، psd یا tiff و ویدئوها در flv، mp4 باشند. فرمت mpg, wmv, avi, mov. لطفاً بالاترین کیفیت تصویر را با توجه به اندازه فایل، عمق بیت و وضوح ارسال کنید. برای تصاویر روی فیلم، شفافیت نصب شده 35 میلی متر پذیرفته می شود. پایه‌های شیشه‌ای پذیرفته نمی‌شوند.

فتومیکروگراف‌ها باید با استفاده از میکروسکوپ نوری مانند یکی از میکروسکوپ‌های سری نیکون گرفته شوند. انواع میکروسکوپ نوری و نمونه ها قابل قبول است. الکترون و هر میکروسکوپ دیگری که با استفاده از فناوری نور نوری تصویربرداری نمی کند، مجاز نیستند. استفاده از تجهیزات نیکون الزامی نیست.

تصاویر باید توسط شرکت کننده با استفاده از میکروسکوپ نوری گرفته شوند. تصاویر گرفته شده با الکترون یا هر میکروسکوپ دیگری که با استفاده از فناوری نور نوری تصویربرداری نمی کنند، واجد شرایط نیستند.

ارسال باید در زبان انگلیسی.

دنیای کوچک در حرکت ورودی‌ها به این موارد محدود می‌شوند:

➜ طول فیلم حداکثر 60 ثانیه.
استفاده از صدا مجاز نیست.
افزودن هر نوع گرافیکی مجاز نیست.

معیارهای ارزیابی

خلاقیت/اصالت
اطلاعاتی محتوا
مهارت فنی
تأثیر هنری و بصری

واجد شرایط بودن

دنیای کوچک نیکون 2023 برای هر کسی که به میکروسکوپ و عکاسی علاقه دارد باز است. .

جایزه

جایزه برتر 3000 دلار برای هر برنده برتر در Nikon Small World و Nikon Small است جهان در حرکت. جوایز اضافی به 20 نفر برتر، جوایز افتخاری و تصاویر ممتاز برای دنیای کوچک و 5 جایزه برتر و افتخار برای دنیای کوچک در حرکت تعلق می گیرد.

هزینه های ورودی

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

برچسب ها

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...