مسابقه طراحی پوستر پلاکتیوات 15: اهدای خون

مسابقه طراحی پوستر پلاکتیوات 15: اهدای خون_636cf7314835b.png
01 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه طراحی پوستر پلاکتیوات 15: اهدای خون

مسابقه طراحی پوستر Plaktivat 15: “اهدای خون” اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه طراحی پوستر Plaktivat 15: ‘اهدای خون’: موسسه TAM-TAM پانزدهمین مسابقه بین المللی طراحی پوستر Plaktivat را در طراحی پوستر شهری، این بار با موضوع ‘اهدای خون’ اعلام می دارد و از همه سازندگان دعوت می کند. افراد و همچنین آژانس‌ها و شرکت‌ها باید شرکت کنند.

درباره رقابت

TAM-TAM موسسه، با همکاری مرکز انتقال خون اسلوونیوصلیب سرخ اسلوونیپانزدهمین Plaktivat را اعلام کرده است – یک مسابقه پوستر مسئولیت پذیر اجتماعی. هدف آن الهام بخشیدن و افزایش آگاهی در مورد اهمیت اهدای خون به عنوان ستون انسانیت در جوامع توسعه یافته است.

Plaktivatیک مسابقه بین المللی مسئولیت پذیر اجتماعی، فعال کننده آگاهی اجتماعی است. که باعث ترویج ایجاد پوسترهای شهری و تشویق تغییرات مثبت در جامعه می شود. این مسابقه دو بار در سال برگزار می شود و برای طراحان و گروه های طراحی مستقل از سراسر جهان در نظر گرفته شده است. دانش آموزان می توانند در دسته “خون تازه” مسابقه شرکت کنند.

یک سیستم سلامت کارآمد یکی از ارکان هر جامعه پیشرفته است و تنها راه برای اطمینان از فعال ماندن آن اهدای خون داوطلبانه است. کشورهای توسعه یافته در همه جا، با کمک افراد ناشناس بی شماری، می توانند تضمین کنند که کسانی که به خون نیاز دارند، آن را دریافت کنند. این نوع نوع دوستی، این سطح بالای همدلی اجتماعی است که ما می خواهیم آن را جشن بگیریم و با کمپین خود به منصه ظهور برسانیم. ماموریت ما این است که از طریق پیام های مثبت در رابطه با این موضوع، این خبر را منتشر کنیم و مردم را بیشتر به اهدای خون و اهدای خون تشویق کنیم.

پوسترها در درجه اول باید بر رویاهدای خون متمرکز شوند و پیام آنها باید الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه در عموم مردم برای اهدای خون با تاکید بر نسل های جوان باشد. ماموریت برگزارکنندگان کمک به افزایش اهدای خون در سراسر جهان و الهام بخشیدن به داوطلبان جدید با استفاده از طرح‌های پوستر خلاقانه است، به طوری که جامعه وسیع‌تر از افراد صمیمی، دلسوز و با دلی باز مانند اهداکنندگان خون بهتر درک و قدردانی کند. آنها قهرمانان گمنامی هستند که جانها را نجات می دهند.

آثار ارسالی توسط یک هیئت متخصص متشکل از خلاقان و طراحان تحسین شده بین المللی ارزیابی می شوند.
برنده و فینالیست ها در اوایل ژانویه 2023 در وب سایت و رسانه های اجتماعی TAM-TAM معرفی خواهند شد.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای همه طراحان گرافیک اعم از افراد، طراحان آزاد، دانشجویان یا آژانس ها و سایر حقوقی در نظر گرفته شده است. نهادهایی که مایلند در ایجاد فضای زندگی مشترک بهتر مشارکت داشته باشند. برگزارکننده به ویژه از دانشجویان دعوت می کند که علاوه بر این مناقصه عمومی، آثار خود را نیز تحت دسته “خون تازه” ارسال کنند، جایی که برنده نیز اعلام خواهد شد.

جایزه

پوستر برنده در 500 مکان پوستر TAM-TAM در سراسر اسلوونی چاپ و نمایش داده خواهد شد. در بخش‌های مسابقه جشنواره تبلیغاتی اسلوونی SOF و دوسالانه طراحی برومن اسلوونی شرکت خواهد کرد. برنده جایزه MEGAPHONE Plaktivat و یک دیپلم برنده را دریافت می کند، در حالی که فینالیست ها یک دیپلم نقره دریافت می کنند و همه متقاضیان یک لوح الکترونیکی دریافت خواهند کرد که به یاد مشارکت آنها توسط سازمان دهنده Plaktivat، موسسه TAM-TAM اهدا می شود.

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...