مسابقه طراحی دانشجویی PAVE 2022

مسابقه طراحی دانشجویی PAVE 2022_633cdea1e3681.jpeg
October 30, 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه طراحی دانشجویی PAVE 2022

مسابقه طراحی دانشجویی PAVE 2022: “City Relief” اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه طراحی دانشجویی PAVE 2022: ‘City Relief’: مسابقه طراحی دانشجویی PAVE که تجربه طراحی “دنیای واقعی” را برای دانشجویان سطح کالج علاقه مند به دنبال کردن مشاغل در صنعت طراحی خرده فروشی ترویج می کند، اکنون فراخوان می دهد. برای ورودی های نسخه 2022 آن.

درباره رقابت

مسابقه طراحی دانشجویی مشارکت برنامه ریزی و آموزش تصویری (PAVE) که اکنون در بیست و هشتمین سال خود قرار دارد، برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه طراحی دانشجویی PAVE تجربه طراحی «دنیای واقعی» را برای دانشجویان سطح کالج که علاقه‌مند به دنبال کردن مشاغل در صنعت طراحی هستند، ترویج می‌کند.

طراحان دانشجو در سرتاسر جهان تشویق می‌شوند تا در طراحی و بهبود تجربه موبایل/پاپ‌آپ، مهمان برای City Relief، ارتباط دوستان و مهمانان نیازمند، با منابع بسیار مورد نیاز در حین ایجاد مشارکت کنند. احساس عادلانه مکان برای دوستان و محله ها.

برای حمایت از ایده پاپ آپ “مقام سوم”، چشم انداز شما باید تجربه ای متحول کننده بر اساس توسعه مفهوم طراحی قوی باشد، که منحصر به فرد و حمایت کننده را تعریف می کند. تجربه مهمان، در حالی که یک پروژه انعطاف پذیر، پایدار و قابل ساخت را جشن می گیرید.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه بین‌المللی سالانه منحصراً برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که در برنامه‌ریزی خرده‌فروشی، طراحی، تجارت بصری، نام تجاری، و برنامه‌های مشابه شرکت دارند، آزاد است.

جوایز

به 3 مفهوم برتر جایزه داده خواهد شد

  • هر کدام 3000 دلار*

  • 1000 دلار آمریکا به هر یک از مدارس دانش‌آموزان برنده تعلق می‌گیرد

  • دانشجویان دعوتنامه ای برای شرکت در PAVE Gala در شهر نیویورک دریافت می کنند (هزینه های سفر پرداخت شده) که در آن دانش آموزان برای دستاوردهایشان قدردانی می شوند.*

  • دانش آموزان حتی ممکن است این فرصت را داشته باشند که در کنار یکی از تیم های طراحی و تولید پیشرو در صنعت کار کنند تا مفاهیم خود را زنده کنند!

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...