مسابقه طراحی دانشجویی IDDA (SDC) 2023

مسابقه طراحی دانشجویی IDDA (SDC) 2023_63740d116a07d.png
20 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه طراحی دانشجویی IDDA (SDC) 2023

مسابقه طراحی دانشجویی IIDA (SDC) 2023 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

مسابقه طراحی دانشجویی IIDA (SDC) ) 2023: انجمن بین المللی طراحی داخلی (IIDA) مسابقه طراحی دانشجویی IIDA (SDC) 2023 خود را اعلام کرده است تا استعداد و ایده های طراحی جدید دانشجویان طراحی داخلی در سراسر جهان را که در حال حاضر در یک برنامه طراحی داخلی ثبت نام کرده اند، تجلیل کند. موسسه.

درباره مسابقه

نسخه جدید مسابقه طراحی دانشجویی IIDA اخیراً برای شرکت‌کنندگان اعلام شده است که توسط انجمن بین‌المللی طراحی داخلی (IIDA) سازماندهی شده است. استعداد و ایده های جدید طراحی داخلی را جشن می گیرد دانشجویان طراحی در سراسر جهان که در حال حاضر در یک برنامه یا موسسه طراحی داخلی ثبت نام کرده‌اند.
این مسابقه به متخصصان نوظهور این فرصت را می‌دهد تا کارهای خود را به نمایش بگذارند و در صنعت طراحی داخلی قرار بگیرند.


در ایالات متحده، در حال حاضر بیش از یک میلیون آمریکایی در امکانات زندگی کمکی زندگی می کنند، و طبق آمار اداره سرشماری ایالات متحده در کمتر از دو دهه، افراد 65 سال و بالاتر پیش بینی می شود که تعداد آنها از کودکان زیر 18 سال بیشتر شود. با افزایش سن جمعیت و افزایش امید به زندگی، ساخت تسهیلات زندگی کمکی در چند سال آینده به سرعت ادامه خواهد یافت.

امکانات زندگی کمکی ساخته می شوند. و برای ساکنین با سطوح مختلف مراقبت های شخصی و پزشکی مورد نیاز طراحی شده است: یک ساکن ممکن است برای مدیریت داروهای خود، لباس پوشیدن یا حمام کردن، مشکلات کلی مرتبط با سلامتی داشته باشد یا به دنبال ارتباط شخصی باشد، به کمک نیاز داشته باشد. امکاناتی مانند این به نیازهای زندگی روزمره کمک می کند، و همچنین از طریق سوئیت های خصوصی و امکانات مشترک، یک محیط خانه را فراهم می کند. هدف اصلی باید ارتقای استقلال و ایجاد احساس امنیت برای ساکنین و خانواده باشد.

مسابقه طراحی دانشجویی IIDA 2023 از شما دعوت می کند تا چندین منطقه حیاتی را در این مرکز جدید زندگی با کمک طراحی کنید. این پیشنهاد باید شامل فضاهایی باشد که از شفا، ترمیم و اتصال برای ساکنین سالخورده با سطوح مختلف نیاز پشتیبانی می کند. طراحی باید از طریق معماری داخلی و طراحی متفکرانه، یک تجربه ساکن بدون درز ایجاد کند.

پروژه های طراحی برنده توسط هیئت داوران متخصصان طراحی انتخاب خواهند شد. موارد ارسالی بر اساس تعالی در زیبایی شناسی، طراحی، خلاقیت، و عملکرد و همچنین مناسب بودن راه حل طراحی برای چالش پروژه و ادغام موفقیت آمیز عناصر طراحی ارزیابی می شوند. . برندگان بهار 2023 اعلام خواهند شد.

توجه داشته باشید! توصیه می‌شود رقابت در دوشنبه ۹ ژانویه ۲۰۲۳ افتتاح شود. که برنامه و پروژه را قبل از آن تاریخ شروع کنید.

شرایط

مسابقه طراحی دانشجویی IIDA 2023 برای دانشجویان فارغ التحصیل و کارشناسی در سراسر جهان که در حال حاضر در یک فضای داخلی ثبت نام کرده اند آزاد است. برنامه طراحی یا معماری شرکت کنندگان می توانند به صورت انفرادی یا تیمی با حداکثر پنج نفر وارد شوند.

جایزه

صندوق جایزه برای سال 2023 تقریباً 5000 دلار است.

هزینه های ورودی

هزینه ورودی های فردی
اعضای دانشجوی IDDA: 35 USD
غیرعضو: 60 USD

هزینه ورود به تیم
اعضای دانشجوی IDDA: 50 USD (حداقل یک دانش آموز در تیم باید عضو IIDA باشد)
افراد غیرعضو: 90 USD

برچسب‌ها

وب سایت رسمی

وب سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...