مسابقه سالانه TDC 69

مسابقه سالانه TDC 69_636442283024a.png
03 Mar 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه سالانه TDC 69

شصت و نهمین مسابقه سالانه TDC اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

شصت و نهمین مسابقه سالانه TDC: The Type Directors Club، تایپوگرافی پیشرو در جهان سازمان و بخشی از The One Club for Creativity، برای شرکت در شصت و نهمین مسابقه سالانه خود فراخوان می دهد.

درباره مسابقه

Type Directors Club، سازمان تایپوگرافی پیشرو در جهان و بخشی از The One Club برای خلاقیت، برای شصت و نهمین مسابقه سالانه خود برای شرکت در مسابقه دعوت می کند.

قبلی این برنامه که به طور عجیبی به دو مسابقه تقسیم شده است، یکی برای طراحی ارتباطات و طراحی تایپ فیس، این برنامه اکنون یک مسابقه واحد تحت چتر TDC69 امسال است که از سه رشته تشکیل شده است: طراحی تایپ، تایپوگرافی، و برای اولین بار، Lettering.

رشته اختصاصی جدید برای Lettering برای کارهایی است که حروف در آن ایجاد یا اصلاح شده اند. این شامل حروف معاصر، خوشنویسی سنتی، نقاشی نشانه‌ها، نشانه‌ها و آرم‌های سفارشی، تحریف‌های دیجیتال یا آنالوگ، تایپ‌های نمایشی عجیب و غریب، و موارد دیگر است. این رشته جدید دارای هیئت داوران اختصاصی خود است که از برخی از اعضای هیئت داوران تشکیل شده است. متخصصان و متخصصان برجسته حروف نویسی در جهان.

رشته Type Design برای نوشته هایی است که طراحی حروف را به نمایش می گذارند. جدید امسال، همچنین امکان ورود هر کد یا نرم‌افزار کاربردی از نظر موضوعی، مانند نرم‌افزار برای ایجاد یا تولید نوع را فراهم می‌کند.

سومین رشته، تایپوگرافی، گسترده‌ترین رشته است. . این شامل هر طرح یا خلاقیتی می شود که از نوع، حروف یا زبان نوشتاری به عنوان یک عنصر مهم استفاده می کند و گسترشی از آنچه قبلاً رشته طراحی ارتباطات TDC بود. تایپوگرافی شامل طراحی گرافیک، UI/UX، طراحی محیطی یا معماری با عناصر تایپوگرافی، فیلم، انیمیشن و طراحی حرکتی، کمپین های رسانه های اجتماعی، رسانه های جدید و هر چیز دیگری که در آن تایپوگرافی استفاده می شود.

کار واجد شرایط باید در سال تقویمی 2022 تولید یا منتشر شده باشد.

جایزه

برندگان TDC69 گواهی برتری تایپوگرافیک دریافت می‌کنند و مهر دیجیتالی که کارشان را در بین بهترین‌های سال در جهان تایید می‌کند. آثار برنده همچنین در سالانه TDC معتبر، بهترین تایپوگرافی جهان نمایش داده می‌شوند و در هشت نمایشگاهی که به موزه‌ها، مدارس و سازمان‌های طراحی در سراسر جهان سفر می‌کنند، نمایش داده می‌شوند.

هزینه های ورودی

هزینه های ورودی از 35 دلار آمریکا شروع می شود و بسته به مهلت ارسال متفاوت است. برای اینکه TDC69 تا حد امکان در سطح جهانی قابل دسترسی باشد، سازمان تخفیفات منطقه ای قابل توجهی را در هزینه ورودی ارائه می دهد.

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...