Loading Events

« همه Events

نوامبر 28

مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023

نوامبر 28, 2022 - ژوئن 13, 2023

Free
Event مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023

مسابقه آگاهی اقیانوس 2023 – قهرمانان آب و هوا در عمل – دانش آموزان را تشویق می کند که هم در مورد تغییرات آب و هوا و هم در مورد راه حل های بحران آب و هوا بیاموزند.

Bow Seat می‌خواهد کار قهرمانان روزانه بی‌شماری را جشن بگیرد که می‌جنگند جهان را قابل سکونت‌تر کنند و در مواجهه با تغییرات آب و هوایی ناشی از انسان‌ها. این قهرمانان با عزم، عزم و حتی شادی برای ایجاد دنیایی بهتر برای همه ما پیشرو هستند.

برندگان جوایز طلا، نقره و برنز و همچنین برندگان افتخاری در هر بخش مسابقه اعلام خواهند شد. چندین جایزه ویژه دیگر نیز اعلام خواهد شد.

جزئیات موضوع برای سال 2023 در وب سایت رسمی موجود است.

تغییرات اقلیمی به طرق مختلف بر اقیانوس‌های ما تأثیر می‌گذارد: رویدادهای شدید آب و هوایی، سفید شدن بی‌سابقه مرجان‌ها، و بالا آمدن سطح دریا، به نام چند. از آنجایی که اقیانوس‌ها نقش مهمی در تنظیم آب و هوای ما دارند و به عنوان حایلی برای محافظت از ما در برابر گرمایش جهانی عمل می‌کنند، سلامت اقیانوس‌های ما با سلامت انسان مرتبط است، چه در ساحل زندگی کنیم و چه صدها مایل در داخل خاک.

رسانه ها – چه روزنامه، چه پخش، یا TikTok – تمایل دارند بر موارد منفی تمرکز کنند. این داستان ها کلیک می کنند و علاقه را به خود جلب می کنند. بله، تغییرات اقلیمی بزرگترین تهدیدی است که سیاره آبی ما در حال حاضر با آن مواجه است، اما به راحتی می توان از طریق این اخبار بد گذر کرد و داستان های خوش بینانه را از دست داد. دلایلی برای احساس امید به آینده وجود دارد. ما در جهانی با مشکلات ترسناک زندگی می کنیم، اما همچنین در جهانی با راه حل های آب و هوایی واقعی زندگی می کنیم.

موارد ارسالی، چه گروهی و چه فردی، در موارد زیر پذیرفته می شود:

  • هنر تجسمی
  • شعر و گفتار
  • نوشتن خلاق
  • فیلم
  • هنرهای نمایشی: موسیقی و رقص
  • تعاملی و چندرسانه ای

شرکت برای دانش آموزان 11 تا 18 ساله در سراسر جهان آزاد است.

مسابقه آگاهی اقیانوس بستری برای جوانان است تا از طریق هنرسازی و ارتباطات خلاقانه در مورد مسائل زیست محیطی بیاموزند و مدافعان تغییرات مثبت شوند.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

Details

Start:
نوامبر 28, 2022
End:
ژوئن 13
Cost:
Free
Event Category:
Website:
https://bowseat.org/programs/ocean-awareness-contest/contest-overview/

پاسخ‌ها

پاسخ‌ها

AI Chatbot Avatar