مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023

مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023_6384ab369d15d.png
13 Jun 2023

به گزارش پالت رنگ: مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023

مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است!

2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه دانش‌آموزی: مسابقه دانش‌آموزی آگاهی اقیانوس کمان، مسابقات بین‌المللی برای دانش‌آموزان که توسط Bow Seat برگزار می‌شود، اخیراً برای شرکت در نسخه 2023 خود افتتاح شده است و مانند هر سال از دانش‌آموزان راهنمایی و دبیرستان از سراسر جهان دعوت می‌کند تا در آن شرکت کنند.

درباره رقابت

2023 Sow Seat مسابقه دانش آموزی Ocean Awareness، اکنون در حال فراخوان برای ارسال است، این بار با موضوع قهرمانان آب و هوا در اقدام.

دوازدهمین مسابقه سالانه آگاهی اقیانوس بستری برای جوانان است تا از طریق هنرسازی و ارتباطات خلاقانه در مورد مسائل زیست محیطی بیاموزند و روابط خود را با جهانی در حال تغییر و تبدیل شدن به مدافعان تغییرات مثبت.
تغییر آب و هوا اقیانوس‌های ما را به روش‌های مختلفی تحت تأثیر قرار می‌دهد: رویدادهای شدید آب و هوایی، سفید شدن بی‌سابقه مرجان‌ها، و بالا آمدن سطح دریاها، به چند مورد. از آنجایی که اقیانوس ها نقش مهمی در تنظیم آب و هوای ما ایفا می کنند و به عنوان حایلی برای محافظت از ما در برابر گرم شدن کره زمین عمل می کنند، سلامت اقیانوس های ما با سلامت انسان مرتبط است، چه در ساحل زندگی کنیم و چه صدها مایل در داخل خاک.<.>

رسانه ها – چه روزنامه، چه پخش، یا TikTok – تمایل دارند بر موارد منفی تمرکز کنند. این داستان ها کلیک می کنند و علاقه را به خود جلب می کنند. بله، تغییرات اقلیمی بزرگترین تهدیدی است که سیاره آبی ما در حال حاضر با آن مواجه است، اما به راحتی می توان از طریق این اخبار بد گذر کرد و داستان های خوش بینانه را از دست داد. دلایلی برای احساس امید به آینده وجود دارد. ما در جهانی با مشکلات ترسناک زندگی می کنیم، اما همچنین در جهانی با راه حل های واقعی آب و هوا زندگی می کنیم.
موارد ارسالی در:

هنر تجسمی
شعر و گفتار
نوشتن خلاق
فیلم
هنرهای نمایشی: موسیقی و رقص
تعاملی و چندرسانه ای

واجد شرایط بودن

دانش آموزان 11 تا 18 ساله از سراسر جهان برای شرکت در مسابقه آگاهی اقیانوس دعوت می شوند. بر اساس سن خود در زمان ورود وارد بخش شوید:

بخش نوجوانان: سن 11-14 >
بخش ارشد: سن 15-18

دانش آموزان می توانند به صورت انفرادی یا باشگاهی شرکت کنند، کلاس یا گروه با هر اندازه.

جایزه

برندگان جوایز طلا، نقره و برنز و همچنین برندگان جوایز افتخاری خواهند بود در هر بخش مسابقه اعلام شد. چندین جایزه ویژه دیگر نیز اعلام خواهد شد.

هزینه های ورودی

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

برچسب ها

وب سایت رسمی

وب‌سایت رسمی

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *