مسابقه جهانی عکاسی Concrete In Life 2022

مسابقه جهانی عکاسی Concrete In Life 2022_633cb1b3c4b0a.png
Deadline: October 31, 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه جهانی عکاسی Concrete In Life 2022

مسابقه جهانی عکاسی Concrete In Life 2022: چهارمین مسابقه سالانه عکاسی Concrete in Life GCCA اخیراً برای شرکت‌کنندگان باز شده است، برای عکاسان آماتور و حرفه‌ای در سراسر جهان که مایل به الهام گرفتن برای جشن گرفتن نقش حیاتی هستند، باز شده است. بازی های بتن در دنیای ما.

درباره رقابت

مسابقه جهانی عکاسی Concrete In Life 2022 که توسط انجمن جهانی سیمان و بتن سازماندهی شده است، اکنون برای شرکت در چهارمین دوره باز است.

سازمان‌دهنده از شرکت‌کنندگان دعوت می‌کند تا نقش حیاتی بتن را در دنیای ما – زیبایی، تطبیق پذیری، استحکام، دوام و پایداری آن – جشن بگیرند.

بتن به عنوان یکی از پرمصرف‌ترین محصولات ساخت بشر در جهان، در اطراف ما وجود دارد: در خانه‌ها و دفاتر ما؛ جاده ها و سنگفرش های ما؛ در پل هایی که ما را به هم متصل می کنند؛ مزارع بادی که انرژی ما را تامین می کنند. و موانع دریایی که از ما محافظت می کنند. به عنوان مصالح ساختمانی پایدار انتخابی، ساختارهای ایمن، بادوام و انعطاف پذیر را فراهم می کند و همچنین پایه ای برای زیرساخت های انرژی تجدیدپذیر فراهم می کند.

مسابقه دارای چهار دسته است:

طراحی و کاربری شهری – تصاویری از مناظر شهری و ساختمان‌های اطراف ما، چه شناخته شده و چه پنهان
زیرساخت‌های بتنی – عکس‌هایی از زیرساخت‌های ما، در شهرها و روستاهای ما، بالا و زیر زمین.
بتن در زندگی روزمره – جنبه انسانی بتن و نحوه استفاده و تعامل روزانه با آن.
زیبایی و طراحی – نمایش کاربردهای زیبای بتن در دنیای اطراف ما – مانند ساختمان‌ها، مجسمه‌ها یا مکان‌های دیدنی با طراحی خیره‌کننده.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای عکاسان آماتور و حرفه ای در سراسر جهان آزاد است.

جایزه

یک برنده حرفه‌ای و یک برنده آماتور از هر دسته انتخاب می‌شوند و یکی از فینالیست‌ها جایزه کلی بهترین عکس سال “بتن در زندگی” را دریافت می‌کند. برنده کلی بهترین عکس سال “بتن در زندگی” برنده جایزه 10000 دلاری خواهد بود. هر یک از برندگان آماتور و حرفه‌ای باقی‌مانده هر کدام یک جایزه ۲۵۰۰ دلاری برنده خواهند شد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...