مسابقه تعاملی 2023 – هنرهای ارتباطی

مسابقه تعاملی ۲۰۲۳ – هنرهای ارتباطی_633cdb2f393bc.jpeg
October 7, 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه تعاملی 2023 – هنرهای ارتباطی

زندگی فرهنگی جامعه در فضای عمومی اکنون برای ورود باز است!

زندگی فرهنگی جامعه در فضای عمومی: شهرهای ابریشم اخیراً مسابقه بین‌المللی خود را برای عکس‌ها و ویدیوهای کوتاه اعلام کرده است که از تیم‌ها و افراد در سراسر جهان دعوت می‌کند تا عکس‌ها و ویدیوهای خود را برای نشان دادن رابطه بین فعالیت‌های فرهنگی جامعه و عموم مردم ارسال کنند. فاصله ها.

درباره رقابت

شهرهای ابریشم اخیراً مسابقه بین‌المللی خود را برای عکس‌ها و ویدیوهای کوتاه اعلام کرده است که از تیم‌ها و افراد در سراسر جهان دعوت می‌کند تا عکس‌ها و ویدیوهای خود را برای نشان دادن رابطه بین فعالیت‌های فرهنگی جامعه و فضاهای عمومی ارسال کنند.

شهرها و فضاهای شهری هر از گاهی که جوامع سنت های فرهنگی خود را به کار می گیرند و هویت فرهنگی خود را بیان می کنند، دگرگون می شوند. از تدارکات و جشن‌های سالانه سال نو، جشنواره‌ها و آیین‌ها گرفته تا فعالیت‌های فرهنگی مکرر در فضاهای عمومی، زندگی فرهنگی جامعه با فضاهای شهری عمومی و زندگی شهری در تعامل است.

این مسابقه بین المللی به دنبال بررسی بصری موارد فوق است. شهرهای ابریشم و شرکا از شما دعوت می‌کنند تا عکس‌ها و ویدیوهای خود را برای نشان دادن رابطه بین فعالیت‌های فرهنگی یک جامعه و فضاهای عمومی ارسال کنید.

فضاهای عمومی چگونه با زندگی فرهنگی یک جامعه، مانند آمادگی برای سال جدید، رویدادهای جشن، هنرهای نمایشی، اعمال اجتماعی، یا مناسک مذهبی، با فضاهای عمومی تعامل دارند؟ چگونه بر فضاهای عمومی تأثیر می گذارند یا تحت تأثیر قرار می گیرند؟

می‌توانید به سنت‌ها و شیوه‌های تاریخی و معاصر متعلق به فرهنگ خود بپردازید. آن‌ها می‌توانند به زمان‌های خاص سال یا زندگی روزمره شهری مرتبط باشند.
می‌توانید آن زندگی اجتماعی مبتنی بر فرهنگ را در مکان‌های عمومی در موقعیت‌های عادی یا بعد از شهرها و جوامع به تصویر بکشید. با بلایا، جنگ ها و انقلاب ها روبرو شوید.

میراث‌های فرهنگی، چه آماده‌سازی، جشن، موسیقی، غذا و موارد دیگر، میراث ناملموس را توصیف می‌کنند. بنابراین، رقابت، روابط بین انواع مختلف میراث ناملموس انجام شده توسط جوامع و فضاهای شهری را برجسته می کند. بسیاری از این میراث ها و سنت های فرهنگی ناملموس محدود به مرزهای جغرافیایی کنونی نیستند. در عوض، آنها در امتداد قلمروها پخش می شوند و جوامع محلی، منطقه ای و جهانی را متحد می کنند.

دسته ها

عکس
کوتاه ویدیو – مانند گزارش تصویری، مستند، و ویدیو آرت

شرایط ارسال

عکس‌ها باید حداقل 1500 پیکسل عرض داشته باشند.
✤ عکس حداقل 150 dpi وضوح داشته باشد.
مدت زمان هر کلیپ ویدیویی باید بین حداقل 1 دقیقه باشد. و حداکثر 5 دقیقه.
قالب کلیپ ویدیویی: Landscape
حداکثر اندازه فایل 50 مگابایت
عکس‌ها و کلیپ‌های ویدئویی باید با متن پشتیبانی مربوطه همراه باشند ( 100-150 کلمه)، توضیح الهام، چشم انداز و هر اطلاعات و مکان دیگری.

معیارهای ارزیابی

ارتباط
اصالت و خلاقیت
ترکیب و ارائه کلی

برندگان در دسامبر 2022 معرفی خواهند شد.

زندگی فرهنگی جامعه در فضای عمومی – هزینه ورودی

در طول ثبت نام Early bird (23 مه تا 23 ژوئیه) هزینه ورودی 18 پوند برای افراد و تیم‌ها و برای سازمان ها 50 پوند است. پس از پایان این دوره، مقدار کارمزد افزایش می یابد.

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای عموم آزاد است، خواه عکاسان و فیلمبرداران آماتور یا حرفه ای. از تیم ها و افراد استقبال می شود. تیم‌ها می‌توانند شامل حداکثر 3 نفر باشند. تیم‌های چند رشته‌ای تشویق می‌شوند.

جایزه

علاوه بر جوایز نقدی، برندگان از طریق پلتفرم‌ها و خروجی‌های مختلف، مانند مصاحبه، کتاب الکترونیکی رقابتی با دسترسی آزاد، گالری دیجیتال و موارد دیگر، از نمایش جهانی گسترده‌ای برخوردار خواهند شد. آثار برگزیده در کنفرانس بین المللی «میراث ناملموس، شهرها و جوامع» که در حال سازماندهی است به نمایش گذاشته خواهد شد و دیدگاه های آنها مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...