مسابقه تصویرگران تاپیرولان 2022

مسابقه تصویرگران تاپیرولان ۲۰۲۲_633cb44162e73.png
October 10, 2022

به گزارش پالت رنگ: مسابقه تصویرگران تاپیرولان 2022

مسابقه تصویرگران تاپیرولان 2022: انجمن فرهنگی تاپیرولان اخیراً برای هجدهمین مسابقه خود ثبت نام کرده است، امسال با موضوع “TILT” و برای همه ابر تصویرگران، آماده پیشی گرفتن از خود و به ویژه رقبایشان، آزاد است.

درباره رقابت

انجمن تاپیرولان اخیرا ثبت نام برای هجدهمین نسخه مسابقه تصویرگران Tapirulan 2022 خود را آغاز کرده است.

هدف از مسابقه Tapirulan تنها جایزه دادن به یک تصویرگر نیست، بلکه تولید یک نمایش هیجان انگیز، جذب بازدیدکنندگان و تمرکز توجه عمومی به تصویرسازی به عنوان یک حرفه است. نمایشگاهی غنی و رنگارنگ متشکل از سه بخش: تصاویر انتخاب شده توسط هیئت داوران، تصاویر برنده دوره های قبلی و در نهایت، آثار تصویرگر مهمان ویژه. نتیجه نمایشگاهی از حدود 250 اثر است.

مسابقه تصویرگران Tapirulan با هدف حمایت از تصویرگران با جایزه نقدی و همچنین برپایی یک نمایشگاه زیبا برای جذب بازدیدکنندگان، هم با بخش اختصاص داده شده به یک مهمان ویژه و هم با بخش اختصاص داده شده به نویسندگان منتخب و برنده قبلی نسخه.

موضوع امسال “TILT” است.
هر هنرمندی از هر نقطه ای از جهان می تواند با ارسال یک تصویر در قالب مربع ثبت نام کند.

هر نامزد مجاز به ارسال تنها یک اثر کاملاً جدید است. آثاری که قبلاً جوایزی دریافت کرده‌اند، پذیرفته نمی‌شوند.

هیئت داوران متشکل از یک مهمان ویژه (که یک نمایشگاه تک نگاری به آنها اختصاص داده خواهد شد)، تصویرگران، ناشران و دیگر متخصصان مرتبط با دنیای تصویرسازی و طراحی تشکیل خواهد شد.

شرایط ارسال

می‌توانید فقط یک تصویر ارسال کنید. هر رسانه و تکنیکی مجاز است. هر اثر باید مربع شکل باشد (کوچکتر از 25×25 سانتی متر و بزرگتر از 40×40 سانتی متر نباشد). در مورد یک تصویر دیجیتال، باید 31×31 سانتی متر (300 dpi – فرمت JPG – بهترین کیفیت) باشد.

مسابقه Tapirulan Illustrators 2022 – هزینه ورودی

هزینه ورودی 15 یورو است. اگر در سال جاری عضو “Associazione Tapirulan” هستید، می توانید آزادانه در مسابقه شرکت کنید.

واجد شرایط بودن

هنرمندان از همه ملیت ها می توانند در مسابقه شرکت کنند. هیچ محدودیت سنی وجود ندارد، اما نامزدهای زیر سن قانونی نیاز به مجوز والدین دارند.

جایزه

هیئت داوران 52 اثر هنری را برای چاپ در کاتالوگ و نمایش در نمایشگاه انتخاب می کند. از میان 52 اثر برگزیده، 12 اثر هنری نیز در تقویم منتشر خواهد شد. سپس یک جایزه2500 یورو اهدا خواهد شد. از برنده جایزه – در دوره بعدی – دعوت می شود تا بخشی از هیئت داوران باشد و آثار خود را در یک نمایش انفرادی در Spazio Tapirulan در کرمونا به نمایش بگذارد. 52 اثر هنری انتخاب شده توسط هیئت داوران نیز در کاتالوگ نمایشگاه و به صورت آنلاین در وب سایت رسمی منتشر خواهند شد.

همه مشترکین ثبت نام شده tapirulan.it می توانند آرای ترجیحی خود را بیان کنند. به هنرمندی که بیشترین آرا را به دست آورد، جایزه۵۰۰ یوروی تعلق می گیرد. اگر نامزدی که بیشترین رای را داده است نیز برنده انتخاب شده توسط هیئت داوران باشد، جایزه به هنرمندی تعلق می گیرد که بر اساس رای آنلاین در رتبه دوم قرار گرفته است.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...