مسابقه تایپوگرافی 2022 (Commarts)

مسابقه تایپوگرافی ۲۰۲۲ (Commarts)_633cea92408ca.jpeg

به گزارش پالت رنگ: مسابقه تایپوگرافی 2022 (Commarts)

مسابقه داوری ما بهترین استفاده از تایپوگرافی را به عنوان عنصر بصری اصلی در طراحی و تبلیغات، به‌علاوه طرح‌های جدید حروف، خوشنویسی و حروف دستی جشن می‌گیرد. هر پروژه تایپوگرافی که برای اولین بار از سپتامبر 2020 تا سپتامبر 2021 منتشر یا تولید شده است، واجد شرایط است. آثار منتخب که توسط هیئت داوران متخصصان برجسته طراحی انتخاب شده‌اند، در سراسر جهان در تایپوگرافی هنرهای ارتباطی سالانه، در نسخه‌های چاپی و دیجیتالی، و در commarts.com توزیع می‌شوند و به سازندگان این اثر برجسته اطمینان می‌دهند.

هر شرکت کننده برنده یک جایزه تعالی شخصی، که از آلومینیوم جامد آسیاب شده است، و گواهینامه های جایزه صادر شده برای شرکت ها، افراد و مشتریان دریافت خواهد کرد.

جدید برای سال 2022: حداکثر پنج برنده بهترین نمایش یک جایزه ویژه، به علاوه پوشش سرمقاله گسترده در سالانه دریافت خواهند کرد.

جایزه تعالی CA یکی از پرطرفدارترین جوایز در صنعت است. در صورت انتخاب، برنده شدن شما را در بالاترین رتبه های حرفه خود قرار می دهد.

هیئت داوران تایپوگرافی 2022

2022 Typography Jury

Petra Dočekalová، طراح حروف و حروف تایپ، ریخته گری نوع کیف، پراگ، جمهوری چک
لیزا انبیس، مدیر خلاق، استودیو دامبار (بخشی از بخش)، روتردام، هلند
کن-تسای لی، طراح/مدرس، آزمایشگاه طراحی کن-تسای لی/تکنولوژی تایوان، تایپه، تایوان
تیم مک گرات، مدیر طراحی/شریک، 3 تبلیغات، آلبوکرک، NM
نینا استوسینگر، طراح ارشد حروف تایپ، نوع فری جونز , بروکلین، نیویورک
کیا تسبیهگو، مدیر، دفتر طراحی کیا تسبیهگو، لندن، بریتانیا

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...